Jump to content


Photo

2 - 3 kg


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#81 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 27 April 2006 - 08:45 AM

QUOTE(Verja)
QUOTE(Parvinder)
Dobr biggrin.gif Ker mam kolegico, ki ima pri 165 cm 40 kil, in zgleda grozno. Sem se ustrašla, da so take psihičke tud tuki. Sam itak valda tle smo same pametne punce wink.gif biggrin.gif


165 cm pa 40 kg???? O joj...

Ojoj ja...je bla že na enem zdravljenju, pa ni nč bolš. Jaz zato vedno, ko mam 'joj kok sem debela' dni se spovnem na njo in grem rajš laufat pa normalno jem. Taka res nočm ratat.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#82 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 20 June 2006 - 03:43 PM

[quote=Tanjci][quote=Verja]Vas obveščam še vedno držim težo 48 kg. Pa sem se kar fino pregrešila s krofi.[/quote]
ja fino... sam kolk si pa pol velka, da sam 48 kg? biggrin.gif

jst sem bom pa pohvalila, ko bom dobila 1-2 kg gor biggrin.gif laugh.gif


Hočeš moj želodec? Pol boš sam jedla pa jedla pa jedla. Najbolj mi gre na jetra, da mi vsi govorijo da sm kao suha pa to...na moj špeh pa nič ne gledajo ... vete kira dieta je vredu? Tista, ko moreš met (približno) 50% sadja in zelenjave v svoji prehrani (sveže!), pa ločit škorb od beljakovin pa tud odrpavit predelano hrano in sladkorje oz. jesti čim manj ...
Js sicer ne morem jest hrenovke brez štručke ... čerpav ravno to dvoje ne smemo jesti skupaj ... pa tudi tiste ponozrnate testenine so mi bljak ...
aja pa zdej že ful folg nism jedla čokolade, prejšnjič na rojstnem dnevu čez vikend sm se je pa prov nažrla....pol velike čokolade ... po male...5 kit-kat čokoladic itd. oops.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#83 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 June 2006 - 04:01 PM

Jst mam tud eno sošolko, tako drobceno, je okol 153 cm. Ampak kok ona velik poje. Skor usak dan eno mediteransko(to je fuuul velik kos nekakšne lepinje ) s salamo, pa ponavad še kakšne piškote zraven. PA je tok suhcena.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#84 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 20 June 2006 - 07:24 PM

ja Verja, kok si ti velka pri svojih 48 kg?
jz jih mam 49 pa sm velka 158 cm ermm.gif
  • 0

#85 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 21 June 2006 - 10:34 AM

QUOTE(MLadoLetNa)
ja Verja, kok si ti velka pri svojih 48 kg?
jz jih mam 49 pa sm velka 158 cm ermm.gif


Verja lahko odgovorim namesto tebe, ker se mi zdi, da si ti to odgovorila že kr ene parkrat wink.gif 155 cm
  • 0

#86 *miss_caty*

*miss_caty*

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 23 August 2006 - 09:54 AM

Bravo Verja!! biggrin.gif pohvalno!!! :hello1: Pred kratkim sem opazila, da sem se v pol leta zelo zredila. Do sedaj me to sploh ni motilo, vendar se mi zdi da bi lahko shujšala za kakšne 3 -4kg. Sedaj imam 59kg in sem velika 167!! Meni se to zdi preveč. Kaj pa ve pravite?? ermm.gif:
  • 0

#87 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 23 August 2006 - 10:02 AM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#88 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 August 2006 - 10:03 AM

Meni to deluje normalna teža.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#89 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 30 August 2006 - 07:15 PM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#90 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 August 2006 - 07:59 PM

Ja, to je način kako telo prepreči "krizo". To je način kako telo prepreči izgubo kg in oslabljenje telesa, telo se privadi na zmanjšan vnos kalorij, če pa s hujšanjem še vztrajaš se le pokažejo rezultati.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#91 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 03:23 PM

jst sm tud 3 kg shujšala zdle v 14 dneh biggrin.gif Sm prov vesela. Ene 15 jih mam namen zgubit.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#92 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 03:31 PM

QUOTE(Princeska)
jst sm tud 3 kg shujšala zdle v 14 dneh biggrin.gif  Sm prov vesela. Ene 15 jih mam namen zgubit.

pretiravaš. več kot pol kile na teden ni zdravo zgubit. boš vse nazaj dobila + repete
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#93 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 03:37 PM

Sam itak gre na začetku full hitr... Pač več športam in manj jem pa je šlo kr dol... Sej zdej bo pa stalo pomoje neki časa, pol pa spet počas.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#94 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 04:11 PM

QUOTE(URŠKA)
QUOTE(Princeska)
jst sm tud 3 kg shujšala zdle v 14 dneh biggrin.gif  Sm prov vesela. Ene 15 jih mam namen zgubit.

pretiravaš. več kot pol kile na teden ni zdravo zgubit. boš vse nazaj dobila + repete



Jst sem z 90-dnevno dieto zgubila 10kg v 2 mesecih. Pa nisem nič nazaj dobila. 1 leto sem držala kilažo +/- 1kg. Zdej grem drugo rundo - še naslednjih 10.

Ko nehaš hujšat ne smeš nazaj žret vsega tistga kar si prej...pač kontrolirat se je treba.
  • 0

#95 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 04:33 PM

Whatever, povedala sem svoje. Si drznim reči, da o teh stvareh vem več, čeprav ne hujšam.

in ja, če se nažreš, potem res ni pomoči. jaz hvalabogu jem biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#96 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 August 2006 - 04:36 PM

URŠKA, jaz si pa drznem reči, da tisti, ki nima težav s težo, ne more vedet prav ogromno, izkušnje še vedno največ štejejo ... edino tista napiflana dejstva imaš lahko naštudirana, ki tudi zihr ne držilo pri celotni populaciji, vedno so odstopanja. Ampak dovolj o tem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#97

  • Guests

Posted 31 August 2006 - 06:06 PM

QUOTE(Minnie)
ok mene pa nekaj zanima...A je normalno da se ti med hujšanjem ustavi hujšanje (se ne rediš ne hujšaš) neki časa (kdo ve kolk časa...?)...to sprašujem zato ker jem vedno isto količino kalorij,pa mi sedaj teža dva dni že stagnira...(res pa je tudi da imam menstruacijo)...Any clue?


Kako razliko za vraga pa hoces met v dveh dneh?!

Dilema, se strinjam, da najbrz ni splosnega obrazca za vse ljudi, sam je pa za vecino res da je hitro hujsanje slabo. Js bi sicer rekla recimo do ene kile na teden ok, ker je itak se od vode odvisno, drugac se bo pa tako hujsanje dolgorocno poznalo na slabsem pocutju.. recmo 15 kg v dveh mesecih je malo too much smile.gif
  • 0

#98 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 August 2006 - 06:16 PM

Ko sem jaz zgubljala težo sem jo zgubila med počitnicami, torej kakšen mesec. Takrat sem zgubila 5 kg, pa jih do sedaj še nisem dobila nazaj, pa je od tega že 2 leti.
Vsakemu pač paše svoje, čeprav hitro hujšanje ni zdravo, ampak jst ne bi mela potrpljenja da bi hujšala pol leta. biggrin.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#99

  • Guests

Posted 31 August 2006 - 06:21 PM

Js se trenutno ucim, in grem domov vsake tri tedne in se takrat zvagam, pa mam vsakic eno kilo manj. smile.gif To mi je glih super.. sam kadar se ne ucim malo vec jem..
  • 0

#100 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 31 August 2006 - 08:13 PM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users