Jump to content


Photo

Restavracije/lokali - dobre in slabe kritike


  • Please log in to reply
2833 replies to this topic

#81 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 24 January 2006 - 12:28 PM

QUOTE(Nadja)
Mariborčanke, hitro naštejte enih 10 restavracij, picerij, karkoli...kjer ste bile zadovoljne, navdušene, site wink.gif .

thanks!

p.s. V Samsari- v restavraciji je že katera jedla??



Uuuuu, 10?? Malo težko! biggrin.gif

Meni je ful dober:
-Puccini,
-Megadelis,
-Al Capone (recimo, no),
-Mehiška Galeb (kar se hrane tiče prva liga, postrežba tak-tak),
-ona kitajska na pobrežju, čist na začetku (ne vem kak se reče) - meni osebno zakon!,
-Picasso mi je bil kul en čas, ampak se mi je zadnjič totalno zasral,
-picerija Toscana
-pivnica Alf je meni še kar,
-Rico Torres (sem bla samo 1x in mi je blo ful dobro, postrežba za k***)
-Zlata srna (tudi bla samo 1x, pa mi je blo odločino)
-aja, pa picerija Verdi mi je kul (no, odvisno od peka).

V Samsari pa še nisem bla!Sem vidla, da majo na bone, bo treba sprobat it rolleyes.gif
  • 0

#82 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 February 2006 - 01:14 AM

.
Cantina Mexicana - neprimerno boljša restavracija od Joe Penasa - po pestrosti ponudbe (hrane in koktaljov), po okusnosti hrane, po neverjetno bolje ustrežljivih in prijaznih kelnarjih, nadvse simpatičnih ambientom, čistosti vsega (wc je naravnost čudovit). Priporočam.



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#83

  • Guests

Posted 28 February 2006 - 12:03 PM

Men je pa penjas ful bolsi, pa Imperio mexicano v city parku tut. V kantini je treba vedno ful dolgo cakat, pa se nesramni so uni natakarje. Fej.
  • 0

#84 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 12:12 PM

Dobre:
- Pizzerija Foculus
- Mehiška v City parku
- Pizzerija Favola...

Slabe:
- Lipa
- Julči (ima pa dobro pizzo da te kap)
  • 0

#85 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 February 2006 - 02:33 PM

Ancora ! D'best res ! Ful so prijazni, ful hitro postrežejo, hrano dobiš v 10-ih minutah .. res ful mi je všeč tam !
  • 0
Viens, reste ici!

#86 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 02:38 PM

QUOTE(izabela)
Men je pa penjas ful bolsi, pa Imperio mexicano v city parku tut. V kantini je treba vedno ful dolgo cakat, pa se nesramni so uni natakarje. Fej.


Men je hrana tam dobra, natakarji pa niso ravno naj, naj.
  • 0

#87 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 February 2006 - 02:48 PM

.
Morda sem v CM tako naletela, ampak so bili včeraj nenormalno ustrežljivi, pa čakala nisem nič. Pa kaka ponudba...... v JP je precej bolj švoh, da nadutosti natakarjev, ki bolehajo za večvrednostnim kompleksom, sploh ne omenjam. Jaz sem po novem za CM, no.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#88 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 02:50 PM

[quote=Jenna].
Cantina Mexicana - neprimerno boljša restavracija od Joe Penasa - po pestrosti ponudbe (hrane in koktaljov), po okusnosti hrane, po neverjetno bolje ustrežljivih in prijaznih kelnarjih, nadvse simpatičnih ambientom, čistosti vsega (wc je naravnost čudovit). Priporočam.



.


Kje je CM?
  • 0

#89 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 February 2006 - 02:59 PM

.
Poleg ASa, če ti to kaj pove. wink.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#90 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 03:02 PM

[quote=Jenna].
Poleg ASa, če ti to kaj pove. wink.gif


.

Seveda mi, hvala. Sem iz centra Lj. ampak tako malo hodim po centru, da nič ne vem. oops.gif
  • 0

#91 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 February 2006 - 03:37 PM

.
No, pol pa tako ne bo težko najt. Poleg Asa, rdeča stavba.
Saj sem jaz tudi že eno leto v Lj, pa največkrat nimam pojma o ničemer, kje je kaj. :clown:biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#92 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45505 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2006 - 05:13 PM

QUOTE(Nadja)
Mariborčanke, hitro naštejte enih 10 restavracij, picerij, karkoli...kjer ste bile zadovoljne, navdušene, site wink.gif .

thanks!

p.s. V Samsari- v restavraciji je že katera jedla??


10 je malo težko ;)

Zadovoljna sem pa bila z (to kar se trenutno spomnim):
- Ancora
- pizzerija Vivaldi - pice so mi dobre, pa natakarji so ful prijazni
- Megadelis
- Trust (ravno včeraj jedla tam in sem se res najedla, pa še natakarca je bila ful prijazna)
-Puccini

Nisem pa bila zadovoljna:
- Al Capone - moj fant našel v pici las, natakar je bil ful osoren, pa še pijačo nama je dražje računal, ko bi moral, skratka nikoli me ne vidijo več tam

V Samsari pa še nisem bila.
  • 0

#93 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 05:50 PM

[quote=Jenna].
No, pol pa tako ne bo težko najt. Poleg Asa, rdeča stavba.
Saj sem jaz tudi že eno leto v Lj, pa največkrat nimam pojma o ničemer, kje je kaj. :clown:biggrin.gif



.

Jaz sem že od rojstva biggrin.gif laugh.gif oops.gif
  • 0

#94 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 February 2006 - 08:09 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(Jenna)

No, pol pa tako ne bo težko najt. Poleg Asa, rdeča stavba.
Saj sem jaz tudi že eno leto v Lj, pa največkrat nimam pojma o ničemer, kje je kaj. :clown:biggrin.gif
Jaz sem že od rojstva biggrin.gif laugh.gif oops.gif

Eh, tudi nič hudega. Jaz, tudi na rodni grudi, ki je neprimerno manjše mesto, kot Lj, včasih prav bikasto gledam, ko me kdo vpraša, kje je kaj. Eni smo pač tume-avguštini za te reči. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#95 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 01 March 2006 - 08:53 AM

Samo mene je kr mal sram, da ne vem kje je kej v Lj. oops.gif
  • 0

#96 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30936 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 March 2006 - 12:00 AM

Prihajam ravno iz mehiške restavracije Mexico 1867 ali kaj že je.

No, pa nisva bila ravno najbolj zadovoljna, sploh v primerjavi s Cantino mexicano, kamor se bova definitivno še vračala, za tole pa ne vem..

Najprej je fuuul trajalo, da je sploh nekdo prišel k najini mizi kljub zelo prazni restavraciji, tipu se je vidno zelo mudilo, ni bil na volji za kakršenkoli nasvet ali pomoč..mah, prov brezveze, no.

Cene so se mi zdele v primerjavi s Cantino zelo visoke, ambient me pa tudi ni nič posebno impresioniral.
Srednja žalost, nič posebnega.
  • 0

#97 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 March 2006 - 01:05 AM

.
Hm, _M_, mi je žal, da maš takšno izkušnjo. Jaz imam namreč precej dobre (pa tudi nekaj drugih, ki so šli tja). S postrežbo (ful bli pripravljeni na dolgo in široko razlagat), pa hrana fenomenalna. Cene pa tudi temu primerne. No, škoda.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#98 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29049 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 March 2006 - 09:46 AM

meni je tudi tale iz šiške bolj ko ne brezveze. se ne vračam tja.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#99 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 19 March 2006 - 01:01 PM

[quote=Špela]meni je tudi tale iz šiške bolj ko ne brezveze. se ne vračam tja.

isto.
nič posebnega od ponudbe in rahlo previsoke cene
  • 0

#100 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30936 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 March 2006 - 02:59 PM

Ja meni se je zdelo drago - en krožnik za dve osebi je bil 4800!!??
Gor pa dvakrat po tri različne stvari, od tega edva večji tortilji z nadevom in štiri manjše reči, pojedla sva vse, ni, da bi ble tok ogromne porcije, kot recimo v Cantini, kjer nisva vsega mogla pojest.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users