Jump to content


Photo

Koliko porabite za kozmetiko?


  • Please log in to reply
124 replies to this topic

#81 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 02 January 2006 - 10:32 PM

QUOTE(DiLeMa)
Sej ni važn če se vam ne zdi smotrno tolk zapravit za kozmetiko ... sej TASH tega nikomur ne vsiljuje.


Ma sej tega ni noben reku...vsak pač pove svoje mnenje wink.gif
  • 0

#82 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2006 - 10:34 PM

Kok me to razpizdi... a je kdo reku, da mam barvico za 4k, al samo piše, da bi bla največ prpravlena odštet tok rolleyes.gif Prou bedni ste mi s temi blesavimi komentarji ermm.gif In NE ne dam vse na firme, sploh nisem pristaš firm, usaj pri kozmetiki ne! Pa tut pri cunah ne...mi je naprimer H&M velik bolj ušeč, kot npr: Cavalli...belive it or not excl.gif Pa na živce mi gre...ja sej če bi blo pa npr: "Chanel", bi ti blo pa takoj ušeč! Ne...ma H&M, Zara... lahko velik lepše oblačilo kot Chanel! Pa sm čist zabluzila s teme biggrin.gif PA ČE MI ŠE ENA REČE, DA GLEDAM SAMO NA FIRME, JO BOM ZADAVLA PREK EKRANA! blink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#83 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2006 - 10:36 PM

QUOTE(pupa)
odkar sem na forumu porabim več ohmy.gif

SE PODPISEM. biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#84 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 02 January 2006 - 10:37 PM

QUOTE(TASH)
Kok me to razpizdi... a je kdo reku, da mam barvico za 4k, al samo piše, da bi bla največ prpravlena odštet tok rolleyes.gif Prou bedni ste mi s temi blesavimi komentarji ermm.gif In NE ne dam vse na firme, sploh nisem pristaš firm, usaj pri kozmetiki ne! Pa tut pri cunah ne...mi je naprimer H&M velik bolj ušeč, kot npr: Cavalli...belive it or not :!: Pa na živce mi gre...ja sej če bi blo pa npr: \"Chanel\", bi ti blo pa takoj ušeč! Ne...ma H&M, Zara... lahko velik lepše oblačilo kot Chanel! Pa sm čist zabluzila s teme biggrin.gif PA ČE MI ŠE ENA REČE, DA GLEDAM SAMO NA FIRME, JO BOM ZADAVLA PREK EKRANA! blink.gif


ehehe biggrin.gif , pa daj no, zakaj si zdej tk huda? Pa jasno da je čist tvoja stvar kok zapraviš...pa prosim ne me zadavit cry.gif
  • 0

#85 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 02 January 2006 - 10:40 PM

QUOTE(TASH)
Kok me to razpizdi... a je kdo reku, da mam barvico za 4k, al samo piše, da bi bla največ prpravlena odštet tok rolleyes.gif Prou bedni ste mi s temi blesavimi komentarji ermm.gif In NE ne dam vse na firme, sploh nisem pristaš firm, usaj pri kozmetiki ne! Pa tut pri cunah ne...mi je naprimer H&M velik bolj ušeč, kot npr: Cavalli...belive it or not :!: Pa na živce mi gre...ja sej če bi blo pa npr: \"Chanel\", bi ti blo pa takoj ušeč! Ne...ma H&M, Zara... lahko velik lepše oblačilo kot Chanel! Pa sm čist zabluzila s teme biggrin.gif PA ČE MI ŠE ENA REČE, DA GLEDAM SAMO NA FIRME, JO BOM ZADAVLA PREK EKRANA! blink.gif


oky tash--->nisem vedla da si tok hitr uzaljena,ampak po tam kar si napisala...si pac vsak ustavri svoje mnenje...enemu se zdi to cisto ok-enim pac ne!ne vem kaj je to narobe??

ce sem te pa toliko uzalila-pa mi oprosti...se ti opravicujem.
  • 0

#86 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2006 - 10:45 PM

Kok hitr nasedete...spljoh nism užaljena biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#87 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 02 January 2006 - 10:46 PM

QUOTE(TASH)
Kok hitr nasedete...spljoh nism užaljena biggrin.gif


zvita si kt lisica blink.gif mad.gif evil.gif cry.gif biggrin.gif
  • 0

#88 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 January 2006 - 10:47 PM

kao biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#89 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 03 January 2006 - 03:17 PM

QUOTE(TASH)
Kok hitr nasedete...spljoh nism užaljena biggrin.gif



ja po tistem sodec kar si napisala si mi delovala...pa ful jezna tud laugh.gif laugh.gif laugh.gif

  • 0

#90 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2006 - 05:07 PM

Kaj bi lahko še z manjšo pisavo pisale? ;)
  • 0

#91 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 January 2006 - 05:12 PM

Ne biggrin.gif, Kalypso biggrin.gif Jst biggrin.gif nism biggrin.gif skor biggrin.gif nikol biggrin.gif ful biggrin.gif jezna, biggrin.gif razn biggrin.gif če biggrin.gif me biggrin.gif kdo biggrin.gif močno biggrin.gif užali biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#92 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2006 - 05:15 PM

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0

#93 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 03 January 2006 - 07:15 PM

QUOTE(TASH)
Ne biggrin.gif, Kalypso biggrin.gif Jst biggrin.gif nism biggrin.gif skor biggrin.gif nikol biggrin.gif ful biggrin.gif jezna, biggrin.gif razn biggrin.gif če biggrin.gif me biggrin.gif kdo biggrin.gif močno biggrin.gif užali biggrin.gif


kalypso za pomoc da bos vedela...kaj je napisano wink.gif
  • 0

#94 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2006 - 07:55 PM

Če želite videt kaj piše kadar so črke zlo male, potem citirajte post in tam notr preberite, piše v naravni velikosti ... ni pa treba pol tistega citata tudi postat.

Upam, da me kdo zastopi. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#95 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2006 - 08:16 PM

QUOTE(ursi)
QUOTE(TASH)
Ne biggrin.gif, Kalypso biggrin.gif Jst biggrin.gif nism biggrin.gif skor biggrin.gif nikol biggrin.gif ful biggrin.gif jezna, biggrin.gif razn biggrin.gif če biggrin.gif me biggrin.gif kdo biggrin.gif močno biggrin.gif užali biggrin.gif


kalypso za pomoc da bos vedela...kaj je napisano wink.gif
Saj sem že prebrala. smile.gif Thnx vseeno.

Zastopimo Dilema. smile.gif Samo meni (in verjamem, da še komu drugemu tudi) se navadno ne da tega delat, zato sem rekla, da pišite večje. smile.gif

Zdaj pa nazaj k prvotni temi!
  • 0

#96 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 03 January 2006 - 08:42 PM

OMG!!Dobra debata..Jaz ne vidim problema, tudi jaz včasih odštejem kako vrtoglavo vsoto denarja, pa ga mam ful dolgo in pazim na njega 100x bolj.A da pa bi firme iz srednjega ranga, pa firme iz višjega ranga pomenile isto kvaliteto - hehe, pa naj me koklja brcne biggrin.gif Velikokrat je res, da ne upravičujejo vsote denarja, ki jo moreš odštet, ampak se najdejo svetle izjeme.Pa mi nihče ne bo reko da je niveina barvica ista kot npr. collistarova al pa chanellova.
  • 0

#97 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 January 2006 - 09:03 PM

IPB Image
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#98 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2006 - 09:05 PM

Kaj pa vem, sej verjetno kar drži to, so pa izjeme. Meni je recimo boljše Revlonovo kajal črtalo kot pa Chanelovo ... pa je kr cenejše. Je še tudi par drugih takih izjem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#99 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 07 April 2006 - 05:41 AM

obujam temo: negovalno mi kupi mami smile.gif jaz pa kupujem dekorativo in kupujem same cheap znamke ker sem z njimi zadovoljna, se pravi ko mi zmanjka kupim, ampak zmanjka mi pa skoraj nikoli nič ne...no, če bi že šla po mesecih bi rekla ene 1k na mesec laugh.gif
  • 0

#100 s4sh!

s4sh!

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 300 posts

Posted 07 April 2006 - 05:41 AM

obujam temo: negovalno mi kupi mami smile.gif jaz pa kupujem dekorativo in kupujem same cheap znamke ker sem z njimi zadovoljna, se pravi ko mi zmanjka kupim, ampak zmanjka mi pa skoraj nikoli nič ne...no, če bi že šla po mesecih bi rekla ene 1k na mesec laugh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users