Jump to content


Photo

Bled obraz!


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#81 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 03 December 2006 - 09:51 PM

QUOTE(crna @ 15. 3. 2006 - 22:25) View Post

Eno mičken drugačno vprašanje:
kako posvetlit polt??? Mam že naravno zelo svetlo, me pa samo zanima, če je kaka finta, kako dobit res snežno belo? (npr. če si zagorel baje pomaga, da si telo podrgneš z limono, ker se ti barva "spere")


Obstaja krema od Ayurvedic s popolnoma naravnimi sestavinami. Baje da naredi zelo lepo polt in jo celo malo posvetli. Mogoče bi lahko poskusila s tem. Kremi se pa reče Fair & Lovely.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#82

  • Guests

Posted 04 December 2006 - 07:41 PM

Kolko pa je približno cena?
  • 0

#83 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 04 December 2006 - 08:27 PM

Cena te kreme? Mislim, da je čisto poceni, problem je samo v tem, k ne vem če se jo da dobiti pri nas.

AYURVEDIC
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#84 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 04 December 2006 - 09:11 PM

moja polt je kar svetla. En del je taka že po naravi, drugače pa tudi celo leto skrbim, da ne porjavim nevemkoliko in se vsakič zaščitim s kremo s faktorjem, ko grem na sonce.

  • 0

#85 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 09 December 2006 - 05:14 PM

jz tut spadam med bledoličneže.....ampak me to sploh ne moti.....tut obsedenost z temno zagorelo kožo, soncem in solariji se me ni nikol preveč dotaknila....važno se mi zdi da koža izgleda lepa,zdrava in negovana.


  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#86 June_

June_

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 09 April 2007 - 03:42 PM

sama sm tut zlo bleda in sm se odločla da si bom kupla kremo za samoporjavitev pa me zanima če so uredu kreme od Clarins ali Collistar če ima že katera izkušnje s katero od teh naj prosim pove če so vredne svojega denarja cool.gif
  • 0

#87 June_

June_

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 10 April 2007 - 01:07 PM

ali pa če kera ve za kakšno drugo kremo ki da lepo, neoranžno barvo???vesela bom vsakega odgovora ker me ta bleda barva res spravlja ob živce verymad.gif wink.gif
  • 0

#88 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25830 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2007 - 01:28 PM

Jst sem ful bleda. Najsvetlejši puder je že malce temen zame. Pač... sem se sprijaznila z dejstvom, da je bleda polt že na videz bolj zdrava od zagorele.
Imam zdravo baročno polt biggrin.gif
  • 0

#89 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6738 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 10 April 2007 - 01:45 PM

jaz isto,...sem šla skozi obdobje ko sem se ful presekirala zaradi tega, da so me klicali jogurt in podobno...zdaj se pa sploh več ne sekiram...sem pač bela,tudi poleti nikoli ne porjavim fejst, čist mičkeno...
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#90 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 April 2007 - 02:12 PM

June, kaj pa ce bi probala z solarijem? tko usaj nimas skrbi, da bi ratala flekasta al pa dobila ksne mozolje. al pa bronzer je tut fajn
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#91 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27224 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 April 2007 - 02:24 PM

QUOTE(špelca @ 10. 4. 2007 - 14:45) View Post

jaz isto,...sem šla skozi obdobje ko sem se ful presekirala zaradi tega, da so me klicali jogurt in podobno...



kretenizem blink.gif rolleyes.gif Tudi sošolko so vedno klicali Jogurt alpa Sir, wtf.

Jst pa sem pozimi ful bleda. Ampak ne tisto a la Sneguljčica, ko je polt lepo enakomerno bela, ampak kot da da sem hudo bolana in bom vsak moment umrla, kar me seveda zelo zelo živcira.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#92 June_

June_

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 10 April 2007 - 04:22 PM

ja nevem hmm.gif sem se odločila da v solarij raje nebi hodila...sam zdej je tko bom enkrat prvo probala eno kvalitetno kremo... če ne bo druge pa v solarij ermm.gif
  • 0

#93 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25830 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2007 - 05:59 AM

Meni solarij ne pomaga. Enkrat sem se odločila, da bom pred morjem dobila malo osnove s solarijem... Šla sem 4x - 2x10 pa 2x 15 min in mi koža ni porjavela niti za odtenek. Pač nekateri ne bomo porjaveli in fasali kožnega raka biggrin.gif
  • 0

#94 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 11 April 2007 - 08:44 AM

QUOTE(June_ @ 10. 4. 2007 - 17:22) View Post

ja nevem hmm.gif sem se odločila da v solarij raje nebi hodila...sam zdej je tko bom enkrat prvo probala eno kvalitetno kremo... če ne bo druge pa v solarij ermm.gif

pa poskusi s samoporjavitveno pa malo bronzerja, pa je! smile.gif
  • 0

#95 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 April 2007 - 09:02 AM

Js sm tudi ful svetlopolta, pozimi mam čist belo faco. Sej me ne moti, sam pred poletjem bom pa šla v solarij, bom že maja začela hodit, da dobim mal barve in mal kožo predhodno počas pripravim, ker če ne me čist skuri pol na morju in sm totalno opečena.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#96 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 11 April 2007 - 12:05 PM

To da ne porjaviš in še ni garancija da ne dobiš kožnega raka! blink.gif
če se izpostavljaš soncu je vseeno al si rjav al nisi..eni pač ne porjavijo tako kot drugi,predvsem svetlopolti,ki so še pa najbolj ogroženi!Porjavijo pa ne ,ker nimajo toliko melanina..Škoda je pa vseeno.
Že po petnajstih minutah na blagem soncu se začne encim-eneki metaloproteinaze al nekaj takega lepo oblikovat in ta razgraja kolagen in elastin..plus celotno kožo..da nem rekla kak je v solarijih in pa da to sploh NI zaščita pred soncem-npr dobila bom malo farbe da bom zaščitena-ne,ker se to sešteva..skozi vsa leta,tudi če se koža obnovi.Solariji pa sploh so kriza ker oddajajo pretežno uva žarke-ki pa oksidirajo melanin ,ne pa da ga delajo (melanin je za zaščito,uva žarki ga pa uničijo ne da bi ga spodbujali).Torej solarij ni zaščita,pred poletjem!
Dermatologi priporočajo skozi vse leto,da naj bi se človek približno pedesetkrat izpostavljal soncu..če torej seštejemo za vse leto skup potem je to že kar velka razlika.


  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#97 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 April 2007 - 12:09 PM



Jaz mam to srečo, da absolutno ne maram sonca, mi kar slabo rata na njem in skos iščem senco.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#98 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25830 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2007 - 12:22 PM

to sem pri sebi opazila tudi jaz smile.gif Že v senci mi je velikokrat vroče, kaj šele na soncu smile.gif
  • 0

#99 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 April 2007 - 01:00 PM


Jaz ne štekam, kako nekateri folk lahko ure in ure poseda na kofetu na soncu. Meni bučo ftrga, ej.
Enkrat sem se vdala in posedala na soncu z enimi sošolkami, pa me je skoraj kap. Sem (oz. smo) se mogli čez nekaj minut presest v senco. Pa na plaži tudi ne štekam, kako se nekateri dobesedno cvrejo kot ražnjiči. Mam tudi to srečo, da sva si tukaj s fantom totalno enaka - tudi on ne mara sonca.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#100 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 April 2007 - 01:05 PM

Bluberry, narobe si zastopla. Valda, da solarij ne zaščiti al karkol že pač. Vendar pa se da z uporabo solarija porjavet postopoma in potem ne grem na morje bela ko jogurt, zato tudi nisem potem ob izpostavljanju soncu opečena in rdeča ko rak, ampak samo še postopoma prodobivam na rjavi barvi in me nič ne peče - samo za to gre, ne pa za kakšno blazno zaščito, ker tega seveda solarij ne nudi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users