Jump to content


Photo

Se najde krivec?


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#81 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2006 - 01:19 PM


Moram reči, da je moja koža precej lepša, zdaj, ko uporabljam kreme brez uv filtra in bolj vlažilne in lahke.



cool.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#82 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 02 October 2006 - 02:15 PM

jaz sem zdaj ene par tednov nazaj dobila ful mozoljev po faci, po sploh ne vem zakaj, ker nisem bila pod stresom, tudi kaj takega nisem jedla... močno sumim pa neutrogeno un gel in masko v enem, ker se mi je pol po uporabi tega vse ven spustilo verymad.gif Pa vidim, da vas je že več pojamralo...
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#83 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 October 2006 - 02:52 PM

Žal je možno čisto vse. Verjetno je vsa umazanija udarila ven.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#84 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 October 2006 - 06:01 PM

Mene zanima, če bi lahko uporabila za mojo zadnje čase oh in sploh trapasto kožo kak Differin ali pa Skinoren ali je to preveč ostra poteza, ker sta ipak tile dve reči že zdravilo za bolj opasne situacije. V glavnem, zdaj sploh suhe kože nimam več, sploh ne bi bilo potrebno uporabiti pravzaprav nobene kreme. Kožo mi je skos po umivanju na obrazu vezalo, sedaj nič več. No, sicer se mi je zaj malo koža pošlihtala, nimam nobenih mozoljčkov in tega, ampak imam po ličkah (spodnji del), če napnem ali pa z jezikom od znotraj navzven izbočim (upam, da bodo komu razumljivi tile opisi, haha) take piščajčke (ki sicer niso vidni, samo, če lička ful napnem), katere potem stisnem in je ok. Ampak je skos kje kakšen. Od česa je to in ali se to da odpraviti?



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#85 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 17 October 2006 - 06:29 PM

Živjo!!!!!
No jz tud nevem kaj se te dneve dogaja z mojo kožo. Kar naenkrat so izbruhnili mozolji. Pa rdečo kozo mam. Tam kjer pa imam dermatitis se mi je koža kot da bi se mi začela lupit. Nevem kaj je. Kot da neki belega štrli vn. oops.gif Nevem razložit. Pa zjutri lpo ko si namazem kremo gor je vse normaln. Pol med tem ko sm v šoli se mi koža tko zmasti spet. Nevem kaj je. Enkrat je suha enkrat pa tok mastna. Buuu. Uporabljam pa un Scheller mineralni gel,pa garnier tonik zelen in od garnier total fresh kremco.
  • 0

#86 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17193 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2006 - 06:50 PM

QUOTE(Jenna @ 17. 10. 2006 - 19:01) View Post

nimam nobenih mozoljčkov in tega, ampak imam po ličkah (spodnji del), če napnem ali pa z jezikom od znotraj navzven izbočim (upam, da bodo komu razumljivi tile opisi, haha) take piščajčke (ki sicer niso vidni, samo, če lička ful napnem), katere potem stisnem in je ok. Ampak je skos kje kakšen. Od česa je to in ali se to da odpraviti?

To je pomoje tisto, ko majo nekateri kot ene res mini, skoraj nestisljive mozoljčke, čeprav to niti niso. Tega se verjetno ne da odpravit, nevem no. oops.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#87 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 October 2006 - 07:56 PM

QUOTE(MateYa @ 17. 10. 2006 - 19:50) View Post

To je pomoje tisto, ko majo nekateri kot ene res mini, skoraj nestisljive mozoljčke, čeprav to niti niso. Tega se verjetno ne da odpravit, nevem no. oops.gif

Ne ne, mislim oz. sem prepričana, da ni to.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#88 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19840 posts

Posted 17 October 2006 - 08:25 PM

Jenna, a maš to ene mjhne bunikce oz. izboklince k so kožne barve ?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#89 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 October 2006 - 08:59 PM

Jaz mislim, da "vem" za kaj gre. Namreč moja situacija je nadvse podobna tisti, ki jo je Jenna opisala zg. - normalna koža, na ličkih male (tujim očem nevidne) bunčice, ki se jih lahko stisne, kot mozolj, a vendar to niso (koža je debelejša, ni pordela, nič ni občutljivo)...
Sicer imam nekaj mozoljev po dekolteju (v jok pa na drevo), kjer jih nikdar nisem imela, tako da nabavljam Avene Cleanance K in molim bogeca, da pomaga.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#90 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 October 2006 - 09:01 PM

Ja ja, črna, točno to je to, kar si napisala. Potem, ko stisneš, je nekako malo večji ogrc ali nekaj podobnega. No, meni Cleanance K ni nič pomagala. Mislim, saj ni nadležno v smislu videza ali česa, ampak na živce mi gre.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#91 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 October 2006 - 09:02 PM

Ja, enako.

  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#92 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 October 2006 - 10:24 PM

Jaz zdej že dober mesec uporabljam rjavo Cosmerbo in še nikoli v življenju nisem imela lepše kože. Vse zadeve proti mozoljem, razne kreme, čistilne maske, Avene Cleanance K in Differin sem čisto prenehala uporabljat, zdle že več kot en mesec uporabljam izključno HappyDerm penico za umivanje in to Cosmerbo - zjutraj in zvečer. Jaz te kreme resnično ne morem prehvalit, kaj tako čudovitega še nisem imela. Prej sem imela nekaj mesecev izbruhe nečistoč, ki se jih z absolutno ničemer nisem uspela popolnoma rešit, koža mi je čisto ponorela in je blo grozno, pa tudi koža je imela zelo viden masten lesk in ni izgledala ravno lepa. Zdej pa odkar imam Cosmerbo, se mi koža niti za pikico več ne sveti (niti na T predelu) poleg tega je zelo gladka, polt enakomerna in žareča, lepo navlažena. Zdej končno verjamem, kar so napisali o tej kremi - namreč da poleg drugih pozitivnih učinkov tudi zmanjšuje in čisti pore ter uravnava delovanje lojnic. Krema se tudi fantastično maže in izjemno hitro vpije in čeprav je dokaj mastna, na koži ne pusti popolnoma nobenega nadležnega filma - meni se zdi, da celo matira. Prav tako je odlična podlaga za mejkap. Uglavnem, js se ne pritaknem več nobene druge kreme, od zdej naprej kupujem in uporabljam samo še rjavo Cosmerbo.

Zdej se tole sliši kot neko totalno pretiravanje, ampak sej me poznate tle gor in veste, da sem ful aklih glede krem - tale me je pa res do konca navdušila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#93 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 October 2006 - 10:25 PM




Ooo, komaj čakam, da pridem v Lj. laugh.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#94 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 October 2006 - 11:19 PM

QUOTE(Jenna @ 18. 10. 2006 - 23:25) View Post

Ooo, komaj čakam, da pridem v Lj. laugh.gif


Ko jo preizkusiš, pričakujem poročilo. laugh.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#95 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 October 2006 - 11:26 PM



Prva boš, ki ji bom poročala, se podrazumeva. IPB Image



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#96 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 20 October 2006 - 11:39 AM

Dilemca a lahk oceniš v primerni temi to Cosmerbo, pa ceno pripišeš in kje se jo da dobit... Prosim!
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#97 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2006 - 11:54 AM

Sej je že dolgo ocenjena, tle spodaj prilagam link. wink.gif

http://www2.lepa-si....?showtopic=6048

Kar se tiče cene - 100 mL stane okrog 6.000, 200 mL pa malo manj kot 10.000 tolarjev. Dobi se preko neta, ali pa v trgovinah Sanolabor (tle v Celju je Sanolabor v Mercator centru na Hudinji). Aja, pa teh krem je več vrst (ločeno po barvah) jaz govorim o rjavi kremi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#98 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11078 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 October 2006 - 12:42 PM

Ensko kot Dilema mam tud jaz to kremo že več kot en mesec. Drugačna je od vseh ostalih krem, kar sem jih probala.
Poleg te kreme imam sicer še Differin in moram povedat, da me je prvotno navdušenje nad to kremo mal minilo, ker imam še vedno suho kožo in občutek, da mi zateguje lica, čeprav sem namazana.
Kar se pa tiče tega, da se krema hitro vpija in matira, je pa res 1A. Za pod make-up - the best.
  • 0

#99 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 20 October 2006 - 03:04 PM

ooo, the bestič, mislim, da bo tale kremca moj naslednji nakup wink.gif Zakaj se pa imenuje rjava krema? Najprej sem mislila, da je kot neka obarvana krema, da je za to rjava...
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#100 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2006 - 03:30 PM

Ne, krema je bele barve - pravzaprav so vse Cosmerba kreme bele barve. So pa namenjene različnim stvarem (rumena je za izredno suho in občutljivo kožo, zelena lajša težave pri bolečih mišicah in poškodbah, rdeča poživlja krvni obtok, vrača koži tonus, pomaga pri opeklinah, oranžna je naravna zaščita pred soncem in omogoča hitro porjavelost, ker vsebuje naravni karotin, ta rjava je pa vsakodnevna nega vseh vrst kože, ker izdatno vlaži, pomirja, uravnava delovanje lojnic, oža pore, napenja kožo itd.)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users