Jump to content


Photo

UGG


  • Please log in to reply
216 replies to this topic

#81 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2010 - 07:34 PM

No, to lih ne, sploh če so zaščiteni, ampak za po lužah in plundri (čemur se dandanes v mestih težko izogneš, če še tako paziš) pa res niso.
  • 0

#82

  • Guests

Posted 04 January 2010 - 07:42 PM


Js sm pa na tricetrt odlocena, da kupim te:

IPB ImageIPB Image

edino za barvo se vedno malo oklevam, a bi rajs tole:

IPB Image
  • 0

#83 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2010 - 07:42 PM

To niso tr00 Ugg. huh.gif
  • 0

#84 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 January 2010 - 07:43 PM

Ne, te so EMU.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#85 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2010 - 07:46 PM

Moja kolegica ma Emu...

Jst sm se pa odločla, da si ne kupim Uggic. Pač ne. Kul.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#86 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2010 - 07:48 PM

A so zdej znižane v Emporiumu al ne?
  • 0

#87

  • Guests

Posted 04 January 2010 - 08:01 PM

Jane, ne, se opravicujem, ker jih limam v Ugg temo, sam so podobn model in isto kvalitetne, pa men so lepse.
  • 0

#88 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 January 2010 - 06:27 PM

Izabela, te tvoje so tudi izredno luštne, v bistvu mu je podplat lepše narejen kot pri Uggicah, ker je višji.

Te so mi ful dobre:

http://www.emuaustra...;ProductID=116#

Kakšne so pa kaj cene Emujk v primerjavi z Uggicami? Pri nas se jih tudi dobi kje? Nisem jih še nikjer zasledila ...

Moram pa poročat, da sta mi danes dječak in mami šla kupit Uggice in so bile znižane. Sicer je moj model 220€, tisti kit za nego pa 40€, kar je skupaj 260€, onadva pa sta dala za oboje skupaj manj kot 210€.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#89 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2010 - 06:59 PM

Jaz sem jih vidla v Supernovi. Pa so za tamale 50€, za nas pa okol 170€ (ampak ne me za besedo jemat).
  • 0

#90 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 January 2010 - 07:10 PM

Torej niso tak prav bistveno cenejše, ene 50€.

Kake so pa kej na otip pa tko? Enaka kvaliteta, kot Uggice?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#91 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 05 January 2010 - 07:13 PM

Ja, isto so iz prave volne pa baje ful mehki pa to, zadnjič sem probala ene škornje, tko kot Ugg ali Emu, samo da ena x firma, se zdele ne spomnim, pa so bili še bolj mehki kot uggice, kar pogreznila se mi je noga not ohmy.gif So bli pa tut 220€, visoki.
  • 0

After all this time?

Always.


#92 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 January 2010 - 07:15 PM

Sej teh firm je ful, pač slučajno so Uggice najbolj znane, ker jih je baje Oprah predstavla v svoji oddaji in jih zato nosijo celebrity people.
Zagotovo si naslednjo zimo omislim še kakšne nove, morda Emujke in bom potem lahko primerjala, čeprav ne pričakujem nobenih bistvenih razlik.

So pa fantu te klasične Uggice nenormalno grde in mi je to že 100x povedal, ampak me niti najmanj ne gane. laugh.gif
Po drugi strani pa so mu pletene z gumbi (cardy) ful lepe, ampak so za moje pojme veliko manj uporabne, zato se nisem zanje odločila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#93 šMinka*

šMinka*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 05 January 2010 - 07:22 PM

ja pa te Uggice je tud Pamela Anderson začela tak na vlko nosit in potem so še vse ostale zvezde.

js imam Classic Tall Sand in so mi popovni. Nosim jih tudi zdej ko je vse mokr od snega, in tisto ko mi kei špricne gor komot spucam z unim setom čistil.
drugače mam pa tud te ko je Nincha gledla ko so uggice sam da niso UGG® Australia pa niso visoke. noter niso tak fajn gladke kot one, pa podplat mi ni tak všeč pa še mehkejši je in so se mi kr hitro pohodle, sam so pa isto tople.
  • 0
"Life changes with the right pair of shoes." Cinderella ♡

#94 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 January 2010 - 07:28 PM

Šminka, a praviš, da se jih da lepo spucat?

Jaz sem namreč ravno zaradi bojazni pred madeži vzela črne, ampak je ženska rekla mami, da lahko prinesem zamenjat, če si premislim glede barve.

Zdej pa študiram, da bi vzela sive, če ni take panike glede madežev ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#95 šMinka*

šMinka*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 05 January 2010 - 07:42 PM

ja meni je vedno vse dol šlo. tudi takrat ko jih nisem prej pošpricala z tistim proti snegu in blatu. lepo sem na gobico namočla razrečeno čistilo in jo podrgnala v eno smer, ker čene se črtne poznajo zarad usnja.
sam tam pri uni krtački ko zraven čistil dobiš nevem za kaj se uporabla. ko je ob robu tista guma in kaj je tisto ko je tak kot radirka.
  • 0
"Life changes with the right pair of shoes." Cinderella ♡

#96 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 January 2010 - 08:19 PM

NUJNO! Kje se dajo Uggice na Dunaju kaufnit?

parodn da sem v dve temi napisala samo je res nujnu nujno oops.gif
  • 0
Memento mori.

#97 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2010 - 08:47 PM

QUOTE(DiLeMa @ 5. 1. 2010 - 19:15) View Post

So pa fantu te klasične Uggice nenormalno grde in mi je to že 100x povedal, ampak me niti najmanj ne gane. laugh.gif


Sej to je vsem tipom biggrin.gif

Drugač so pa Emujke meni ful grde zaradi tega podplata, še posebej v živo.

Aja pa btw poznam bejbo, ki ma 5 različnih parov original Uggic.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#98

  • Guests

Posted 05 January 2010 - 09:38 PM

QUOTE(DiLeMa @ 5. 1. 2010 - 19:10) View Post

Torej niso tak prav bistveno cenejše, ene 50€.

Kake so pa kej na otip pa tko? Enaka kvaliteta, kot Uggice?


Dilema, Emu so enako kvalitetne, tk da je cena tam-tam, malo cenejse so pa vseeno kot Ugg. Drugac majo pa skor vse modele dvojne - eni so zunaj usnje in noter volna, drugi pa zunaj usnje, noter pa volna + umetni materiali, pa šivi so nekak drugacni, in ti drugi so pol kr neki cenejsi. Sam men se zdi, da ce bi si jih kupla, da bi si vseeno rajs une cist taprave, ce bi hotla not plastiko, si bi lahk vzela tut kake Josh ali kaj podobnega. V Sloveniji kolkr vem naj bi jih meli v Emporiumu, drugac jih pa js skoz gledam na tej strani, ki je kr dost ugodna, cena je z dostavo vred, pa carino ti vrnejo.

http://www.natureshop.com/
  • 0

#99 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 January 2010 - 01:09 PM

Moja mati se je navdušila za Emu, morda si pa kakšne omisli.

Sicer pa imam zdej končno moje črne nizke Uggice, glih sem jih našpricala s tistim sprejem, ki pomaga odbijat vodo in ščiti pred madeži, zdej pa moram počakat 24 ur in potem fešta za moje nožiclje.

Naslednjo jesen načrtujem nakup visokih v bež barvi, maybe pa še sive štrikane. woot.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#100 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2010 - 02:47 PM

QUOTE(izabela @ 4. 1. 2010 - 19:42) View Post



IPB Image

Te majo v Supernovi samo še 36 (niti ne naročajo rolleyes.gif ), stanejo pa 132€, ene so pa še 111€ (mislim, da navadne nizke).
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users