Jump to content


Photo

Fobije in strahovi


  • Please log in to reply
195 replies to this topic

#81 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 September 2006 - 06:26 PM

QUOTE(crna)
Aja, potresov ne maram

Najbrž jih noben preveč ne mara, sploh, če je neposredno udeleženi. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#82 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 11 September 2006 - 06:46 PM

jaz pa prov uživam ob nevihti

strah me je pa klovnov., pa lutk pa drugih zamaskiranih ermm.gif
  • 0

#83 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 06:48 PM

Imam močan strah pred pajki. Tudi če bi kak tiniminimejhn pajkec skočil na npr. roko, bi otrpnila in tudi glasu ne bi spravila iz sebe. Zato je nenehno odpravljanje pajkov iz moje sobe mukotrpno opravilo. No, sedaj sem neskončno hvaležna sajku, ki je pokazal nov način kako se jih znebiti- enostavno jih posesam biggrin.gif Seveda z varne razdalje, še vedno ne prestopim meje 2eh metrov biggrin.gif

Nagravžni so pa vsi- kosmati, veliki, pikasti, počasni, dolgonogi, ritasti, mejhni, hitri, ...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#84 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 06:51 PM

oh, urška, jst sm ista. al pa da kšnega vidm po tvju me potem še celo noč muči mora, da mam telo polno pajkov, brrrr...

vem, ko sm bla v 4.razredu smo bli s šolo na morju, v enem čudnem domu, kjer je bilo povsod polno polno pajkov in jst sm se cel teden jokala pa so se mi pol vsi smejal sad.gif pa v OŠ so mi stalno podtikal pajke na mizo, v torbo itd.

uglavnem, prov izkoriščal so ta moj grozn stah ali celo fobijo.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#85 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 06:57 PM

Dej bova postale spider-exterminator-ja biggrin.gif

Pri meni ni važno, če je ura 11 dopoldne, 17 popoldne ali pa 4 zjutraj- če je treba vreščat in kričat, so pljuča zmeraj v pripravljenosti biggrin.gif
Se je pa že zgodl, da sem doživela histerični napad, ker je bil tik nad posteljo in je dol padel. Pa so me komaj prepričal da je kuhinjska klop vseeno pretrda za spanje. Ampak sem na koncu dosegla, da so ga zbezal izpod postelje biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#86 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 11 September 2006 - 07:09 PM

jaz se vama lahko pridruzim...
sam neki Urška...Sajk ti ni povedu, da lahka iz sesalca zleze biggrin.gif to se je men zgodil:D sm ga posesala..pol pa pospravlam sesalc,tiste plasticne podalske dajem narazen in je velikan vn prsu , taka panika bla da res ni blo. Pa se sama sm bla doma..in sm se pol 1 uro prpravlala, da sm lahko leksikon nanjga vrgla. biggrin.gif
  • 0

#87 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 11 September 2006 - 07:44 PM

Jst mam tud nek nenormalen strah pred zadušitvijo...hm, ne vem kako bi razložila. Včasih sm morala met celo noč luč prižgano, ker se mi je drugač zdelo da se bom zadušila, spet drugič sem se zbudila sredi noči in morala na balkon, ker sem hiperventilirala in sem mislila da bom umrla.

Verjetno moja teorija drži. V prejšnjem življenju sem bila afriški slon, ki je umrl od udara strele, pa še dihat ni mogu dobro. biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#88 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 07:49 PM

QUOTE(lejck)
Sajk ti ni povedu, da lahka iz sesalca zleze biggrin.gif

O ja, sva tut ta problem dala čez. Zmeraj uporabim ta dolgi nastavek, da se večkrat butne in po končani nalogi pustim sesalec še 10 minut prižgan. Za vsak slučaj. Da ne pride do tega kar se je tebi zgodilo. Boga, jaz bi rabila psihiatrično pomoč in dozo pomirjeval. biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#89 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25343 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 September 2006 - 08:58 PM

urska, kako si pa prej pajke odstanjevala? biggrin.gif

bojim se sprejemat 'velike' odlocitve, nikol ne vem, a sm se prov odlocila pa se pol sekiram, kaj bo, ce bo ... ermm.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#90 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27084 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 11 September 2006 - 08:58 PM

Heh, ma meetingu je Uršiki treba dat kakšnega pajkca v pijačo twisted.gif biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#91 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 09:01 PM

Jst še nikol pajka nism sama odstranla. Enkrat sm pršla domov z ene žurke pa sm ob 3h ponoč tastare budila, da so ga ubil biggrin.gif

Drugač bom pa definitivno mogla najdt mudela, k se jih ne bo bal, da bo za mano pucu laugh.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#92 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 09:19 PM

QUOTE(Jinni)
urska, kako si pa prej pajke odstanjevala? biggrin.gif

Nekak tko kot lejčk, po cele ure zbirala pogum in najdebelejše bukve. Pa še to ne prenesem zvoka, ko ga speštam, tako da je moral biti vmes še robček, da je ublažil frekvenco poka biggrin.gif
Ali je bil pa muholovec tu posredi- hitro in na hard.

Coco*,IPB Image, glej da te ne zvlečem v kako stolpnico v dvigalo biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#93 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 11 September 2006 - 11:56 PM

Mah ne vem kaj nej rečem, mojima tastarima grem že pošteno na k* s temi pajki, ker tut js budim ob 4h zjutri, da jih prideta ubit.
Pa jst sm res hud primerek ker mene tok panika zagrab, da se zacnem trest in cist trda ratam in po moznosti se v jok padem, tko da folk misl da sm zmesana.
In sto posto jih bom dons sanjala.
  • 0

#94 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 September 2006 - 11:23 AM

QUOTE(URŠKA)
hitro in na hard.

Coco*,IPB Image, glej da te ne zvlečem v kako stolpnico v dvigalo biggrin.gif

Tole je pa zelo posrečen kontekst! biggrin.gif

QUOTE(nihrida)
Verjetno moja teorija drži. V prejšnjem življenju sem bila afriški slon, ki je umrl od udara strele, pa še dihat ni mogu dobro. biggrin.gif
Zdej mi je pa jasno, od kod taka podobnost! wink.gif


Mene je edino ko sem bla mala, blo vedno strah potunkat se v banji, ker sem zmeraj dobila občutek, da me bo nekdo zadržal pod vodo in utopil. In sem zmeraj vsa panična skoraj skočila ven iz banje, če je bil kje kak šum. smile.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#95

  • Guests

Posted 12 September 2006 - 11:27 AM

Jaz se bojim kač. Brrrrrrr ... oops.gif Pajki me pa ne ganejo. Prav lušni so. biggrin.gif
  • 0

#96 veselasmrketa

veselasmrketa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 168 posts

Posted 25 September 2006 - 10:50 PM

mene tud ni pajkov strah jih primem z golimi rokami,bolj se bojim kač ker te lahko pičijo,
strah me je močnega grmenja ponoči, vsak mesec imam strah pred menstruacijo ker me je vedno strah da mi bo šlo čez hlače,strah me je krvi in injekcij,in strah me je umreti
  • 0

#97 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 26 September 2006 - 07:42 PM

Bojim se balonov. Bojim se jih napihovati, ker me je strah poka. Ne vem zakaj, ko sem bla mala sem jih še upala napihovati. Zdaj pa niti slučajno...še gledati ne morem ko kdo drug napihuje balon. blink.gif cry1.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#98 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2006 - 08:02 PM

QUOTE(Princeska @ 11. 9. 2006 - 22:01) View Post

Jst še nikol pajka nism sama odstranla. Enkrat sm pršla domov z ene žurke pa sm ob 3h ponoč tastare budila, da so ga ubil biggrin.gif


Jst prakticiram tole s kobilicami biggrin.gif mama je mogla že parkrat vstat sredi noči da me je rešla kobilice, medtem ko sm se jst skrila v drugo sobo oops.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#99 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 26 September 2006 - 08:58 PM

tudi jaz se full bojim velikih kobilic

pa full se bojim morskih psov,zato v morju vedno cvilim in po kakem metru žgem ven
  • 0

#100 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15483 posts
  • Gender:Female

Posted 15 October 2006 - 08:59 PM

Fobijo pred višino!!!!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users