Jump to content


Photo

ODSTRANJEVANJE BRAZGOTINIC


  • Please log in to reply
102 replies to this topic

#81 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16557 posts
  • Gender:Male

Posted 17 September 2010 - 09:37 AM

Vse je krep, rea tongue.gif Nič blazno ne pospeši celjenja. Včasih se fleki celijo tudi več mesecev cry.gif Jaz bi na tvojem mestu probala z vitaminom C. Npr. John Masters serum. Ni agresivno kot kisline.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#82 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13787 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2010 - 09:49 AM

Podgana, a si ga ti že preizkusila?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#83 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2010 - 10:00 AM

en video o izdelku k se v ameriki prodaja:


  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#84 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2010 - 10:52 AM

Jst sm probala enkrat eno zadevo prov za fleke&brazgotine Cicatrix pomoje, pa ni nič pomagalo ohmy.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#85 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 September 2010 - 01:12 PM

QUOTE(Podgana @ 17. 9. 2010 - 9:37) View Post

Vse je krep, rea tongue.gif Nič blazno ne pospeši celjenja. Včasih se fleki celijo tudi več mesecev cry.gif Jaz bi na tvojem mestu probala z vitaminom C. Npr. John Masters serum. Ni agresivno kot kisline.

Včeraj sem dobila priporočilo še o serumu z vitaminom C od Murada.... a mislš, da bi znal bit ta John Masters serum boljši?
Si ga probala, poznaš koga, ki ga je?

Baje morš bit z uporabo seruma na osnovi vitamina C tudi pazljiv na soncu, ampak a enako pazljiv kot, če uporabljaš kisline, ali vseeno manj pazljiv?

V kratkem grem na sonce in bi rada vedla kok je riskantno uporabljat take serume na soncu.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#86 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2010 - 02:53 PM

Jst se ne bi hecala za afriškim soncem in uporabo teh serumov. Ne vem no, jst jih že na morju, ko sem šla na Hrvaško, takrat za 2 tedna skenslala. Sam jst uporabljam kisline. Pomoje je bolje, da se odločiš za tak treatment kasneje, ko prideš domov. Je pa res, da sestave JM ne poznam in lahko da ni težav sestavine+sonce. To bo Podgana več povedala. Ma pa C vitamin tudi Nutraluxe v takem serumu, super ocenjena zadeva, ni organska, za agresivnost ne vem.
Sicer pa tega John Mastersa ne poznam, nisem probala, je pa pohvaljen. Je organska kozmetika, rea, zato mogoče tudi ni tko 'agresivna' zadeva. Vmesne poti ni. Sam ti itak nimaš nekih hudih težav, jaz sem najprej mislila, da maš še nečisto kožo, sam sem pol slikce natančenje pogledala... ker jaz mam pa fleke+nečisto kožo+razširjene pore.

C vitamin je pa itak najmočnejši AOK, svetli kožo, tudi za pigmentacije je super in pa dobra preventiva pred staranjem kože.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#87 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 September 2010 - 04:52 PM

Veš, kaj, princeska? ... ful hvala za vse, res.

Kaj, če se jz pridm k teb pokazat pač tm, k boš delala drug tedn?
Pa pridm nenamazana...?

Ja, vem, da se ni za igrat... kaj pa, če mažem zdaj 1 mesec, prendo grem in potem v Afriki skenslam, pa spet, ko pridem nazaj?
Al to bolj ni dobro, da prekinjaš tretma?

Hm... itak me zdj bega, ker so vsi 3 serumi s C vitaminom hudo ocenjeni =)
Murad, John Masters in pa Nutraluxe.... najbolj, da vzamem potem tistega, ki je najbolj poceni, oz., tistega, ki ga je največ notri, za ok ceno.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#88 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16557 posts
  • Gender:Male

Posted 17 September 2010 - 05:28 PM

JMO sem probala in je super. Tako sijočo kožo naredi. Ampak je pa cena super visoka (skoraj 40€). Sem se spomnila še ene cenejše zadeve, in sicer Ikove nočna vrtnična krema z acerolo (acerola ima ogromno vit. c).

Glede sonca pa pomojem ni take panike kot pri raznih kislinah. Če te skrbi, prekini kak teden preden greš in potem nadaljuj, ko prideš nazaj.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#89 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2010 - 05:31 PM

Ja, to sem glih misnla predlagat. Ker če greš čez 1 mesec, je še nekaj časa... najprej sem mislila, da greš čez kak teden smile.gif
Ti je dala pa Podgana super nasvet, sem vedla, da ma ona marsikatere izdelke na dlani, ker jaz poznam s c vitaminom le ta dva, ki sem ju omenila.
So pa vsi AOK bombe thumbup.gif

BTW rea, kam greš?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#90 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 September 2010 - 05:40 PM

Zakon sta!

Podgana, raje dam 40 eur, kot pa 89 za Muradov C vitamin serum, sam je pa to tko, če bi vidla, da bi mi npr. ta Murad C vitamin serum res orto pasal na kožo, dam tud 89eur, itak si ne privoščim veliko in bi lahko riskirala, pa še za kožo se gre.

Nočne vrtnične ne bi niti probala, mogoče, ker se mi zdi, da zna bit mastna pa tko...vseen hvala!

Bom tko nrdila, ja, začela pa nehala predno grem, pa spet začela, ko pridem nazaj.

V Tanzanijo, Etiopijo, Kenija bo pa za prehod med tema dvema državama ( 3 dni cca ) ... če bo čas dopuščal, greva še na otoški del Tanzanije, Zanzibar.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#91 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26071 posts
  • Gender:Female

Posted 13 October 2010 - 08:44 PM

QUOTE(_Planet_ @ 16. 9. 2010 - 0:17) View Post

wink.gif

Se mi je zdelo ja, mislis, da se sploh dobi kje pri nas?



Po nakljucju dobila za darilo en podoben "copic", prijetno mehak, me like. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#92 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 02 March 2012 - 10:15 PM

Nisem vedela, kam naj napišem, pa bom kar sem...

Danes sem prvič v življenju na svojem levem licu opazila majhno luknjico, kar me je precej šokiralo, saj se je pojavila čez noč (včeraj sem pred spanjem uporabila NUXE testerja (kremo in gel za čiščenje obraza).
Pomislila sem, da bi lahko imela to od kakšnega mozolja v preteklosti, ampak tam, na tistem mestu nimam nikoli mozoljev! Niti si nisem kože tam kaj poškodovala, niti nisem imela ogrcev.

A je še kakšen drug vzrok, zakaj bi se ta luknjica lahko pojavila?

Skrbi me, predvsem zato, ker sem pred časom nekje brala en blog, kjer je neka punca z grozo ugotavljala, da se ji te luknjice kar iznenada pojavijo, pa ne izginejo in jih ima zdaj že kar precej (pa prav tako ni stiskala mozoljev ali kakorkoli drugače poškodovala svoje kože).

Je možno, da gre za kakšno kožno obolenje, ki bi povzročalo takšne luknjice? :hmm: :cry1:
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#93 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 03 March 2012 - 10:03 PM

Jaz Rea imam bolj obupno kot ti flekov pa sem si v ITA kupila eno kremo, ki se imenuje Same plast pa mi še kar pomaga. Sicer sem jo uporabljala tudi pred 2-mi leti pa mi je tudi takrat pomagala pa sem jo ponovno kupila. Mažem si jo vsako večer pa vidim, da se mi stanje izboljšuje oz. so mi flekci že malo zbledeli. Ta krema pomaga proti brqazgotinam od opracij itd... pa so mi jo priporočali tudi za flekce od aken. Meni je super pa še draga ni...14€.
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#94 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 June 2012 - 03:31 PM

Hvala, Asja87. Ti imaš flekce od aken, ali luknjice od aken?

Še tu me nekaj muči, plis, prosim za pomoč. Malo sem zmedena, ne razumem najbolje kaj se zdaj šteje, da greš lahko na laser- brazgotine, se pravi luknjice ali rdeči flekci?

Jaz imam desno problematično ( flekci, luknjice ) in me zanima laser.

Saj laser je najbolj učinkovit, a ne? Ali je zdaj že kaj boljšega na trgu?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#95 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 21 June 2012 - 04:48 PM

BeautyTek. :) Jaz na laser ne bi šla.
  • 0

#96 Talli

Talli

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 01 October 2012 - 04:57 PM

Ne vem kam drugam bi to napisala in se opravičujem, če se je o tem že kaj govorilo. Sem iskala pa nisem kaj podobnega našla.
No moj fant ima po licih, malo po nosu in po čelu take luknjice... mene spominjajo kot da bi bile prazne luknjice od ogrcov ali nekaj podobnega. So pa kar precej velike. Ne vem od česa so... on pravi da so verjetno od mozoljev. Bi se dalo s kakšno kremo zmanjšati oziroma omiliti te luknjice?
  • 0

#97 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2012 - 05:47 PM

A so luknjice v smislu, kot da bi v plastelin iglo zabodel, ali je večji premer?

Za prav luknjice ne vem, kaj bi lahko pomagalo. Samo ne bi rekla, da to spada prav pod brazgotine.
Za lepše celjenje brazgotin priporočajo kakšna silikonska mazila kot npr Contrakel ali rjava Cosmerba. Samo naj bi najbolje učinkovalo pri svežih brazgotinah.

Mogoče katera druga pozna kakšne metode, ki jih npr kozmetičarke izvajajo... Ne vem
  • 0

#98 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82889 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 October 2012 - 05:56 PM

Proti temu najbolj pomaga dermoabrazija, malo poglej na netu. Kreme dvomim, da imajo kakšen učinek na tako globoke posledice aken.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#99 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2012 - 06:30 PM

Mogoče so samo razširjene pore?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#100 Talli

Talli

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 01 October 2012 - 08:28 PM

Ne vem no. Pomoje ni to posledica od aken. Ker od aken imajo luknje večji premer. Te so bolj ozke...deluje že bolj kot razširjena pora, tako da možno da je res to (ni pa v porah kakšnih črnih pikic ali kaj podobnega)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users