Jump to content


Photo

Tekaška tekmovanja


  • Please log in to reply
253 replies to this topic

#81 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2011 - 05:42 PM

Zakaj? Pa pejdi na 10ko, če si za 21ko premal pripravljena smile.gif ne obupat smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#82 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 18 October 2011 - 06:23 PM

Mene je že 10ke malo strah. laugh.gif
  • 0

#83 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2011 - 06:38 PM

Ne te bit, ful je dober filing. Edin kake 5min slabše tečeš, ker je gužva in se vmes prehitevaš in umikaš...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#84 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 October 2011 - 08:59 PM

Preslaba sem za 10. ,)

edit: Ni sarkazem.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#85 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82904 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 October 2011 - 10:15 PM


Adriane, če si prijavljena na Tekaškem forumu, lahko tam bp prodaš.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#86 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 October 2011 - 10:25 PM

Sem se že zdilala. Hvala!!
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#87 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82904 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 October 2011 - 10:36 PM


Super. -)

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#88 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 24 October 2011 - 07:28 PM

Princeska, kako se ti je zdelo na maratonu? smile.gif Men je blo fajn, sem kar lahko pretekla tistih 10km. Bom še šla. smile.gif
  • 0

#89 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29012 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 October 2011 - 09:04 AM

ni šla, ker je zbolela. sad.gif

js grem tudi drugo leto spet. sicer kar lepo na 10, o polmaratonu niti ne razmišljam.
lobirajo me tudi za kraški maraton pa bom šla spomladi (al kdaj je) na Bevke raje na 7, zdej ni šans, da grem, nisem pripravljena, nikakor.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#90 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2011 - 09:53 AM

Tako je, Limona. Mogoče bi še lahko šla, samo nisem upala, ker sem imela še v soboto zvečer vročino, v petek sem bila pa itak cela boga.
Noben mi ni verjel, da ne bom šla, ker sem še delala z vročino, pač mene nič ne ustavi. Sam nisem imela jajc, kaj če bi me začelo spet zvijat sredi maratona (beri: trebušne težave).

Sem pa včeraj že lepo spet skakala na aerobiki. Lalala. En dan ko se ful pozdravim, grem ven tečt, ker je še čist OK za zunanji tek. Moja mami tud v snegu teče biggrin.gif

Je pa fino, da ti je bilo všeč! Meni so te filingi na tekih fenomenalni, ful mi da zagona. Zdej pa za polmaraton trenirat!

  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#91 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 25 October 2011 - 10:18 AM

Ojej. Ja, saj res ni vredno zdravja reskirat, sploh če imaš vročino, pri kateri si res cel cunjast. Pa drugič, ane. smile.gif Potem za drugo leto načrtuješ polmaraton? No, saj v enem letu se najbrž že toliko natreniraš.

Je pa drugače res super občutek tečt skupaj s tako množico. Eni pravijo, da je brezveze plačevat štartnine na teh tekih, ker lahko itak greš na en drug dan isto progo pretečt, ampak men pa to sploh ni isto.

Špela, kakšna pa je dolžina tega kraškega maratona?

  • 0

#92 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2011 - 02:27 PM

Kaj če bi naslov teme spremenili v "Tekaška tekmovanja" ali kaj podobnega?

Limona, nekaj o Kraškem. KLIK "Poseben" je zaradi premagovanja višinskih razlik.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#93 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 October 2011 - 02:34 PM



Sem spremenila.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#94 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25337 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 25 October 2011 - 02:38 PM

1. Vege tek


To nedeljo Vas vabimo na rekreativni tek z pridihom humanitarnosti.
1. VEGE TEK, ki bo organiziran v Celju 30.10 ob 11.00 uri, na Špici pred Kajak kanu centrom, kjer bo start in tudi cilj ter prevzem startnih vrečk z malenkostmi sponzorjev in startno številko in sicer od 9.30 ure naprej.
Trase so dve in sicer na 6.2km in 11.1km.
Proga je v prvem delu ob Savinji v celoti ravninska in speljana po peščeni pešpoti. V drugem delu pa precej razgibana z (krajša trasa-dvema, daljša trasa-tremi) kratkimi a strmimi vzponi. Start za obe trasi je skupen.
Veganska scena pri nas je že precej razvita, hkrati pa jo želimo tudi sami promovirati in narediti nekaj dobrega še za druge. Zato smo se odločili, da bomo VES izkupiček iz startnin namenili ZAVETIŠČU ZA ŽIVALI HORJUL.

Startnina je simboličnih 5 EUR za tiste, ki se boste prijavili v predprijavi (tricelje@gmail.com) in 8 EUR za tiste, ki se boste prijavili na dan dogodka.

Več info na: http://www.tricelje....=1:zadnjenovice

V cilju bo za vse udeležence na voljo VEGANSKI GOLAŽ, ki ga bodo pripravili naši prijatelji v LOVING HUTu http://www.lovinghut.si/
Da ne boste žejni bodo na voljo napitki ATHLETE http://www.athlete.si
Da se boste pogreli pa bo za degustacijo na voljo tudi kvalitetno GORČIČNO OLJE UNCLE ROYS http://www.gorcicno-olje.si.
Med udeleženci bomo izžrebali nekaj nagrad donatorjev dogodka, ki jih prispevajo PLANET BIO, SENSILAB, NESTLE, UNCLE ROYS, ATHLETE in ostali.

Vabljeni!


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#95 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 25 October 2011 - 02:40 PM

QUOTE(Princeska @ 25. 10. 2011 - 10:53) View Post

En dan ko se ful pozdravim, grem ven tečt, ker je še čist OK za zunanji tek. Moja mami tud v snegu teče biggrin.gif !


Jaz pa tekmovanj ne maram in sigurno ne bom šla nikoli na nobenega. Sem perfekcionist in bi se preterala, sigurno. Poleg tega bi me folk totalno zživciral. Ni to zame...

Jaz tud tečem v vseh vremenskih razmerah (razen če gre ful dež, sneg, al pa piha veter). Tudi čez zimo.

Sem izjemno srečna, ker od jutri naprej lahko spet tečem - bo en mesec od operacije zdaj v teh dneh. Juhu.

  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#96 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82904 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 October 2011 - 04:09 PM


QUOTE(Sally @ 25. 10. 2011 - 15:40) View Post

Jaz pa tekmovanj ne maram in sigurno ne bom šla nikoli na nobenega. Sem perfekcionist in bi se preterala, sigurno. Poleg tega bi me folk totalno zživciral. Ni to zame...

Hodita pa starša (posebej foter, no) na vse možne teke.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#97 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14829 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 25 October 2011 - 05:00 PM

QUOTE(Anouk @ 25. 10. 2011 - 15:38) View Post

1. Vege tek
To nedeljo Vas vabimo na rekreativni tek z pridihom humanitarnosti.
1. VEGE TEK, ... Proga je v prvem delu ob Savinji v celoti ravninska in speljana po peščeni pešpoti.


ohmy.gif
To bom pa sla! Yay! Hvala za seranje informacije! smile.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#98 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25337 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 25 October 2011 - 05:22 PM

yw ;) Porocaj, kako je bilo! smile.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#99 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29012 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 October 2011 - 05:26 PM

mene je pa ravno množica potegnila; ker mi je blo tok bv sami laufat, sem šla tudi full premalokrat trenirat. se bom do naslednjega leta poboljšala. sami se mi enostavno ne da. oops.gif
nisem pa tekla 'na čas', bolj zaradi tega, da vidim, če mi gre 10 km skozi, da dobim predstavo, koliko dejansko to sploh je, če tečeš, nisem še nikoli prej tok tekla v kosu. no, sploh nisem tekla, hahaha.
zdej vem, da z malo več treninga lahko do naslednjega leta full izboljšam čas.
pa še full dobro sem se počutila po koncu, sam adrenalin je šopal. thumbup.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#100 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14829 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 25 October 2011 - 05:37 PM

Pa dejansko si tekla vseh 10 km neprekinjeno? Kapo dol! Jaz sem potrebovala 2 meseca, da sem se nekak premahala, da nisem vmes hodila. Zdaj pa mi je ze dolgcas, da bi hodila vmes, nasploh se mi hoja zdi tak waste of time, ce ne laufam, sem na kolesu, pes ne prides nikamor, tako dooolgo casa traja, noooo. laugh.gif

Bo pa to moj prvi tovrstni tek, se ze veselim, mi je bilo zal, da nisem sla na LjM, se pred tem je pa bil septembra Eko maraton v Mariboru, ampak za tistega pa se nisem bila pripravljena. Zdaj tecem nekje 3-4krat tedensko, minimalno 50 minut, kar nanese okoli 8 kilometrov, vcasih manj, pa ful se mi lusta laufat. Ceprav je bil zacetni sok ob nizkih temperaturah, ma sem se nekak privadila.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users