Jump to content


Photo

Vaša spolna usmerjenost


  • Please log in to reply
162 replies to this topic

Poll: Vaša spolna usmerjenost (124 member(s) have cast votes)

Moja spolna usmerjenost je:

  1. Heterosekualna (106 votes [84.80%])

    Percentage of vote: 84.80%

  2. Biseksualna (18 votes [14.40%])

    Percentage of vote: 14.40%

  3. Homoseksualna (1 votes [0.80%])

    Percentage of vote: 0.80%

Vote Guests cannot vote

#81 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2007 - 08:25 PM

QUOTE(Blondi @ 9. 7. 2007 - 18:51) View Post


In ja, odkrito priznam, da je penis zavidanja vreden organ, sploh ko pride do uriniranja v javnosti laugh.gif


U jaaa. Glih v petek sm bla na žurki, kjer sm tako noro zavidala fantom, k lahk opravijo zunaj, me pa se mormo po straniščih potikat in iskat na 5ih koncih wc papir verymad.gif mad.gif
  • 0

#82 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 July 2007 - 08:29 PM

QUOTE(Blondi @ 9. 7. 2007 - 18:51) View Post

Evo Nila je navedla tipičen homoseksualen odgovor, namreč vsi trdijo da se zaljubiš v človeka, ne v spol. Pa vendar je nekaj na tem, da se eni zaljubljamo v nasproten spol, nekateri pa konstantno v istega.


zakaj nisi napisala, da ste eni, ki se konstantno zaljubljate v nasprotni spol, če se že istospolno usmerjeni konstantno zaljubljajo v isti spol? in kje s(m)o vsi ostali, ki se (selektivno? izmenjaje se? ne meneč se za kategorizacije drugih? po trenutnem navdihu? ... ) zaljubljamo/zaljubljajo enkrat v ženske, enkrat v moške? bi blo fajn raziskat še vzorec, zakaj enkrat tako, drugič drugače. smile.gif samo dejansko se zaljubimo v človeka (dobro, če hočete, v našo projekcijo sebe na tem/tega človeku/-a) - spol mi je tu sekundarna kategorija, pa naj izvira iz privzgojenosti (vsi smo hetero, dokler ne nastopi lastna udeležba - jaz sem bila od doma učena, da sem hetero pa se je z lastno udeležbo pokazalo drugače) ali že iz izkustva.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#83 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 July 2007 - 08:33 PM

QUOTE(Špela @ 9. 7. 2007 - 17:10) View Post

sade, prav nič nisem fouš dečkom, da imajo penis, jaz pa ga nimam. toliko o freudu in njegovi psihoanalizi.


What she said smile.gif .

menda so delal tud ene teste (hjoj, da bi se točno spomnila zdejle, za kaj se je šlo) o tem, kako nas spol določa. da pri nekaterih enostavno pride do nekega konflikta znotraj genov/možganov, in so bolj 'ženski'/'moški', kot bi bilo to za pričakovat (-> od tukej pol sledijo npr. primeri trans oseb ipd.). pa recimo osebe, ki se rodijo brez določenega spola (jasno izraženih znakov) - včasih so se mogli starši odločat za spol otroka, da so jih potem kirurgi 'popravli', zdej se priporoča, da se otrok sam odloči ...

težko je kr rečt, kaj je res pa kaj ni. včasih je bla tud večina prepričana, da je zemlja ploščata ...

js osebno mislim, da je spolna usmerjenost najprej (ne nujno najbolj) določena z geni, potem pa s socializacijo in samodejavnostjo. za feromone pa ne vem, kako se po spolu razlikujejo, al so od človeka do človeka različni hmm.gif če kdo ve ...
 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#84 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 10 July 2007 - 09:33 AM

Kar se feremonov tiče: delali so raziskave, in so ugotovili, da recimo gej moški in pa lesbe reagirajo na isti spol, isto tako kot bi straight moški in ženske reagirali na nasprotni spol, vsaj kar se telesno kemijsko tiče.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#85 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 10 July 2007 - 10:43 AM

QUOTE(Zlobica @ 9. 7. 2007 - 21:33) View Post

pa recimo osebe, ki se rodijo brez določenega spola (jasno izraženih znakov) - včasih so se mogli starši odločat za spol otroka, da so jih potem kirurgi 'popravli', zdej se priporoča, da se otrok sam odloči ...

Pri takih ne-tič-ne-miš osebkih, ki so šli pod nož, sem skoraj prepričana, da se je končalo pri samomoru. Isto pri zamenjavi spola: težko je obvladovat pritisk v glavi in orgazmične potrebe, če se ne sklada. Vsaj mislim tako.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#86 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 10 July 2007 - 02:55 PM

špela jaz ne trdim, da ženske zavidamo moškim penis. ne vem od kod ti ta ideja.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#87 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 July 2007 - 03:39 PM

QUOTE(sade @ 10. 7. 2007 - 15:55) View Post

špela jaz ne trdim, da ženske zavidamo moškim penis. ne vem od kod ti ta ideja.


sej je bil samo hec. ko si že ravno tako obširno razdelala psihoanalizo. smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#88 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 11 July 2007 - 01:23 PM

Hm.. jaz pa moram priznat, da moškim malo zavidam penis. oops.gif Ne vem, zakaj, ampak po moje je fantastična zadeva. V bistvu nimam pojma, kako moški občutijo orgazem, ampak se mi nekako zdi, da intenzivneje, po mojem mora biti ful dober filing "vtaknit" ga v nekaj toplega, vlažnega... in že sam seks je kul, vzburja in pripelje do orgazma. Jaz se moram med seksom pa znajti in se "guliti" (sori izrazu) - večinoma sama, kdaj pa ob dragega, ker s samo penetracijo meni ne pride. Tako da, glede penisa - ja, rada bi vedla, kako je z njim oops.gif wink.gif

Aja, pa da ne bom offtopic.gif Po moje sem hetero, čeprav se mi v fantazije kdaj prikrade kaka ženska... oops.gif Kdaj si tudi predstavljam, da sem jaz moški blush3.gif Izkušenj z žensko nimam (tistega poljubljanaj in lizanja jošk ne štejem), je pa ne izključujem.
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#89 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 July 2007 - 01:25 PM

QUOTE(Pipi @ 11. 7. 2007 - 14:23) View Post

po mojem mora biti ful dober filing "vtaknit" ga v nekaj toplega, vlažnega... in že sam seks je kul, vzburja in pripelje do orgazma


Tole si tak fino napisala, da sem se prav vživela. oops.gif laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#90 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 11 July 2007 - 07:48 PM

Jst se pa ne morm vživet-si ne predstavlam da bi mela spredi štango in jo nekam rinla biggrin.gif Jst sm čist vesela da sm ženska, in ne pogrešam nobene štange (na sebi tongue.gif )..
In se mi zdi da bolj hetero ne bi mogla bit - ker se mi kr obrača ob misli, da bi se zalizovala-kaj šele kaj več z žensko.. mogoče so ravno zato toliko bolj vse fantazije usmerjene v moško populacijo oops.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#91 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 11 July 2007 - 08:32 PM

Simonči, vsako mnenje je dobrodošlo!
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#92 rock_chick

rock_chick

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 11 July 2007 - 08:53 PM

Jap pr men je tud tko, bejbe me čist nč ne zanimajo in ker sm nad tipi obupala (zaenkrat) pol I guess, single life all the way hmm.gif
  • 0

#93 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 13 July 2007 - 05:26 PM

QUOTE(Hsul @ 11. 7. 2007 - 21:32) View Post

Simonči, vsako mnenje je dobrodošlo!

A s tem misliš da je moje mnenje dobrodošlo.. ali (bolj verjetno) si moj prispevek razumel to kot kritiziranje ostalih mnenj? Naj povem da nimam proti ostalim mnenjem nič-vsak ima svoj okus, svoje oči, svojo pamet in tko je prav..kam bi pa pršli če bi bli vsi enaki smile.gif
Ampk..jst pač še vedno vztrajam pri heteroseksualnosti; mislim da vpliv na našo usmeritev nimajo samo geni..ampk precejšenj tudi okolje.. ponekod so glede istospolne usmerjenosti bolj razumni, v nekaterih drugih krajih (tudi v mojem) pa je to še vedno tabu, nekaj prepovedanega, nedopustnega.. In takšno okolje ti nekak vcepi v podzavest vse to. In verjetn jst zaradi tega nimam nobene želje po kakih intimnejših stikih z žensko.

  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#94 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 13 July 2007 - 08:02 PM

Simonči, smile.gif, mislil sem to kar sem napisal. Torej vsako mnjenje je dobrodošlo, oz. če ti prevedem: 'ne sodim o mnjenjih', torej je vsako dobrodošlo, četudi je negativno. Vsakdo ima pravico do svojega menenja.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#95 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 13 July 2007 - 09:03 PM

biggrin.gif biggrin.gif No pa smo tam, ko ženske zakombliciramo in obračamo moške besede.. Medtem ko obratno ženske preveč ovinkarmo... wink.gif

Da ne bom preveč iz teme.. ja.. men so tut dobrodošla vsa mnenja.. kar sm se mi zdi da že povedala, ampk sm še 1x da grem iz offtopica tongue.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#96 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2007 - 11:03 AM

Jaz sem straight.
  • 0

#97 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 17 July 2007 - 11:53 AM

.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#98 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 July 2007 - 12:03 PM

Kot bi sama pisala...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#99 Rory

Rory

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 947 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2007 - 12:04 PM

QUOTE(Adriane @ 17. 7. 2007 - 12:53) View Post

Torej: lulčki worship.gif Sem vaš Nr. 1 fan! hooray.gif laugh.gif

laugh.gif

  • 0

#100 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 17 July 2007 - 10:43 PM

Adriane, točno to! thumbup.gif
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users