Jump to content


Photo

Parlamentarne volitve 2008


  • Please log in to reply
497 replies to this topic

#81 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 September 2008 - 09:36 PM

Sam ne voli Jankota, ker ti pridem bajto razbit pirate.gif .


wink.gif .

Ne, sam res, od kolegice družba je pa denimo skoraj vsa za sedajšnjo vlado, pa so "isti kot jaz" - mladi, lepi in uspešni biggrin.gif študentje, za žur, ne hodijo med pedofile, khm duhovnike, taki res ok folk. Svoboda izbire.

Pa nekje na tv so prej lih razlagali, da ima Janko spet največ glasov. Bmk, samo da bo na sodni dan drugače. (sam da se ne bomo začeli še tu kregat glede usmerjenosti, ne bom nikogar obravnavala drugače, če nis isto usmerjen, khm, kot jaz)

http://en.wikipedia....i/Patria_affair Lol, na Wikipedii.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#82 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25330 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 September 2008 - 09:43 PM

če mi le ne bo volje zmanjkal se s tem ubadat laugh.gif wink.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#83 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2008 - 11:02 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 5. 9. 2008 - 19:06)  

Me pa zanima, od kod in s strani koga veš toliko umazanih stvari.

Direct aus Bruselj. biggrin.gif Ne bom tle debatirala o tem, sploh pa dokler stvar ne postane konkretno javna in dokazana. (Kar dvomim, da bo.) Jaz sem stvari sicer samo slišala, jim pa verjamem. smile.gif

Jelinčič mi je pa za crknit smešen s svojimi izjavami. laugh.gif

Aja, a Kresalova pa Senica sta poročena?
  • 0

#84 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 September 2008 - 11:17 PM

Da.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#85 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 September 2008 - 01:20 PM

A nista onadva izvenzakonski par? No, enivej, nič ne vem o poroki.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#86 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2008 - 01:24 PM


Mislim, da nista poročena, ampak samo intimna partnerja. ;-)
Tudi ona ga je enkrat omenila kot partnerja. Najbrž bi ga, ako bi bila poročena, omenila kot moža.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#87 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 September 2008 - 01:54 PM

Ja, točno to. Pa tudi za kake tri leta nazaj imam zanesljive info. da nista bila poročena.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#88 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5738 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2008 - 09:43 AM

QUOTE(DiLeMa @ 5. 9. 2008 - 16:19)  
Če bi bla jaz na enakem, kot ti, Ančka, ne bi meni mama niti pikico zamerila, če bi volila za SD, v to sem pa trdno prepričana.
Mislim, da so to stvari beyond family, treba se je odločit z lastno glavo, konec koncev gre za našo dolgoročno prihodnost.




ko sem jaz kandidirala na lokalnih volitvah in bila kasneje izvoljena, je tudi moja mama kandidirala, samo pri drugi stranki. in me je volila, ker je vedala koliko mi to pomeni, koliko možnosti imam. ona je bila pa samo ime na listi. in ko je čakala rezultate s "svojimi" je skoz klicarla mene in bila navdušena nad našim rezultatom, da so se potem že tam zafrkaval, če ni falila stranke! biggrin.gif



ančka, odločitev kako volit je tvoja!


  • 0

#89 bela

bela

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 377 posts

Posted 08 September 2008 - 12:34 PM

danes je težko najti poštenkjake ampak take grdobije, ki se je zgodila s Patrijo,... pa še ne. In nobenemu nič več ne verjamem.

danes je težko najti poštenkjake ampak take grdobije, ki se je zgodila s Patrijo,... pa še ne. In nobenemu nič več ne verjamem.
  • 0

#90

  • Guests

Posted 08 September 2008 - 12:44 PM

Tudi jaz več ne vem, kaj je res in kaj ne. Vse skupaj je zelo čudno in ne vem, komu sploh še lahko zaupamo.
Samo ni mi jasno, kako bi zdržala, če bi mogla še 4 leta gledati Janšo. ermm.gif hmm.gif
  • 0

#91 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 September 2008 - 08:14 PM



Kot že povedano, je Sašo Peče v enem izmed predvolilnih soočenj dal obljubo, da bodo naredili tudi nekaj na področju zaščite živali. Odločila sem, da pišem PS Lipa in povprašam, kako se bi konkretno lotili te zadeve, kje sploh vidijo težavo, kaj konkretno bi izboljšali. Če in ko dobim odgovor, poročam. sleep.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#92 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 September 2008 - 09:22 AM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 5. 9. 2008 - 15:26)  


župnikov (ali po domače pedofilov)


Tovrstna retorika me blazno moti in se mi zdi izjemno pod nivojem. Sploh, če jo očitamo drugim.

Sama bom volila neke zelene. Vem, da nimajo šans, vendar me trenutne vodilne opcije niso prepričale.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#93 bela

bela

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 377 posts

Posted 09 September 2008 - 09:41 AM

ja o politiki se pogovarjamo in se celo lahko skregamo smile.gif Kakorkoli me veseli, da ih je večina proti sedanji vladi. In to je vse kar bom povedala smile.gif
  • 0

#94 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 September 2008 - 09:57 AM

QUOTE(pinga @ 9. 9. 2008 - 10:22)  
Tovrstna retorika me blazno moti in se mi zdi izjemno pod nivojem.

Mene pa moti in se mi zdi izjemno pod nivojem to, da že za skoraj vsakega tretjega župnika ugotovijo, da je pedofil in noben ni za rešetkami, nič se ne naredi v zvezi s tem, zgolj večletna sojenja in farsa.
Tako da bi mene na tvojem mestu raje to skrbelo, kot pa retorika nekoga, ki ne bazira glih na luftu.
Sicer pa so za moje pojme župniki itak bolniki in vidim v njih zlo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#95 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 September 2008 - 05:57 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 9. 9. 2008 - 10:57)  

Mene pa moti in se mi zdi izjemno pod nivojem to, da že za skoraj vsakega tretjega župnika ugotovijo, da je pedofil in noben ni za rešetkami, nič se ne naredi v zvezi s tem, zgolj večletna sojenja in farsa.
Tako da bi mene na tvojem mestu raje to skrbelo, kot pa retorika nekoga, ki ne bazira glih na luftu.
Sicer pa so za moje pojme župniki itak bolniki in vidim v njih zlo.

glede nekaznovanja se strinjam
kar se pa ostalega tiče... pa kr ne bom nč rekla, no
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#96 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 September 2008 - 06:01 PM



Pa kr rajši ne... se tudi meni ne da o tem razpravljati. wink.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#97 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 September 2008 - 06:02 PM

sleep.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#98 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 September 2008 - 06:11 PM



sleep.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#99 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 September 2008 - 02:06 PM

Kaj bi se zgodilo, če bi se naša vlada naenkrat znašla sredi puščave?

Prvi dan bi se čudili. Drugi dan bi imeli sestanek. Tretji dan bi podražili pesek.


  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#100 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 10 September 2008 - 03:02 PM

haha, dobra laugh.gif
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users