Jump to content


Photo

Kje stanujete?


  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#81 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 26 December 2006 - 12:09 AM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#82 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 26 December 2006 - 11:25 AM

QUOTE(Špela @ 3. 5. 2005 - 21:38) View Post

v vrstni hiši na kodeljevem v ljubljani. ne predstavljam si življenja v manjšem kraju ali na vasi, čisto sem navajena mesta. čez čas se mislim s fantom preselit v stanovanje v centru mesta (lj). komi čakam! smile.gif



Waaa fous! Js zvim u bajti u mostah, je ze kul, k mam mesto ful blizu, sam mi gre blazno na ziuce una zaloska, tok prevec se dogaja gor evil.gif
in usakic k grem h komu na kodelouca, mi je zou, da ne zvim samo cez lublanco, tm mi je pa res tok use usec, lepe hiske, mir, parkci, lunapark, fous, Špela, fous! ohmy.gif
  • 0

#83 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 26 December 2006 - 12:29 PM

QUOTE(eve @ 25. 12. 2006 - 11:59) View Post

živim v hiši v okolici Novega mesta. ne bi rekla, d je že podeželje, čeprou so v bližini že kmetije, je pa kr lepo, k mamo okol samo naravo. Do mesta mam z avtom 5 minut, tko d je kr blizu, edin peš pa ne bi mogla it, ker je ful prometna cesta, pabi vrjetn ful doug tud hodila. Živimo pa drgač čist ob cesti, hiša je pa drgač precej velika, ker živijo tukej še teta, stric, kateri pa majo gostilno. Mamo svoj velik prizidek, drgač pa mamo stanovanje čist na vrhu in je lepo.
Jst tukej, kjer živim zdej ne bi živela, ampak bi hotla it bolj v mesto. Tam, kjer živi moj fant npr., je men ful všeč, ker jživi v mestu, vendar ne čist v središču in vsen ni tolk hrupa... Kko bom starejša, vem, da ne bom osdtala tm kjer sem zdej. smile.gif



Eve, uau, zraven gostilne živiš!!
Je pa problem pri teh naseljih okoli Novega mesta, ker ni pločnikov. Npr. tam v Bučni vasi. Ali v Mačkovcu. Kar naenkrat zmanjka pločnika. Si primoran iti z avtom.
Tako, da te čisto razumem.
No, jaz sem pa čisto iz mesta, ne sicer iz centra, ampak iz Broda, super za peš, samo kaj, ko kar naprej nove bloke delajo in je tak hrup.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#84 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 December 2006 - 03:11 PM

QUOTE(powerpuff @ 26. 12. 2006 - 11:25) View Post

Waaa fous! Js zvim u bajti u mostah, je ze kul, k mam mesto ful blizu, sam mi gre blazno na ziuce una zaloska, tok prevec se dogaja gor evil.gif
in usakic k grem h komu na kodelouca, mi je zou, da ne zvim samo cez lublanco, tm mi je pa res tok use usec, lepe hiske, mir, parkci, lunapark, fous, Špela, fous! ohmy.gif


kodeljevo je zakon! smile.gif še sploh, kadar se mi da peš/s kolesom čez poljane v mesto in zaloške ne vidim od blizu. smile.gif sem pa direkt en plunk od parka - tko, da si mi lohk še mal bl fouš! tongue.gif smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#85 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 December 2006 - 04:17 PM

QUOTE(Coco* @ 25. 10. 2006 - 17:55) View Post

Jst pa živim ene 5, 6 km od Kopra v eni .. vasici bi lahko reklo, ja.
Smo v dokaj prostorni hiši, čisto na koncu vasi, vse naokoli pa goooozd, pa je ful lepo ko greš na spredoh, itd. In mi to ful odgovarja, ker mamo mir. Vse mam na doseguu roke - v 15 minutah sem v mestu, na morju, Trstu


To je vse enako tudi pri meni. biggrin.gif Sem pa jaz sicer na hribu drugače. Ampak ravno tako 5 km iz Kopra ven. Tukaj dokaj zraven imamo enga soseda (eno bajto), drugače pa čisto blizu nobenega drugega, zraven hiše je pa gozd.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#86 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 December 2006 - 04:34 PM

Em .. 5 km v kiro smer. Dej ki na koncu bom ugotovila da si moja soseda dej XD
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#87 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2006 - 05:05 PM

Jst živim cca 10 km iz kopra v krasnem ankaranu. Imamo hišo, obkroženo še s kopico drugih hiš. V njih živi dosti prijetnih ljud. Za hišo so polja in lepe sprehajalne poti po raznih gozdičkih, imam 10 min do morja in 5 min do fanta. Skozi okno lahko vidim morje, koprski zvonik in luko. imamo vrt in prostor tudi pred hišo. Avtobusi so bolj bedni za pridet v kp, ampak se da.

Lepo je smile.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#88 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2006 - 05:48 PM

Živim pa 10-15 km iz Ljubljane, odvisno kje jo začneš meriti. Sj je kar luštno, čeprav bi raje živela nekje v bližini dolgega mosta. Je tam veliko bolj priročno živeti:D.
Mi je še kar všeč, edino naša avtobusna povezava z Lj. je zmeraj netočna in zjutraj na polno nagužvana, kar mi rahlo preseda. Ampak se da preživeti. Ko bom imela svoj avto rolleyes.gif , bo veliko lažje.
Pa všeč mi je da živim v hiši, kjer je veliko prostora in da se nam ni treba gužvat, pa da imam svojo sobo.

  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#89 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 26 December 2006 - 07:31 PM

QUOTE(Šišyka @ 25. 12. 2006 - 20:31) View Post

živim v hiši na gorenjskem natačneje v eni vasi 3 km stran od tržiča, mam tak fajn razgled iz sobe da ga ne menjam tongue.gif. mi je sicer kr kul sam se ne bi nč prtožvala, če bi mela lublano mal bližje oz. k vsaj ne bi blo te gužve zju3 v medvodah in na konc avtceste sam to je že druga zgodba.... bo hmal obvoznca upam biggrin.gif


QUOTE(Minnie @ 26. 12. 2006 - 0:09) View Post

Ziher v Križah.


noup a ti si od tm? ... ravno v drugo smer - jst sm doma tm pod storžičem wink.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#90 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 December 2006 - 08:09 PM

QUOTE(Coco* @ 26. 12. 2006 - 16:34) View Post

Em .. 5 km v kiro smer. Dej ki na koncu bom ugotovila da si moja soseda dej XD


Hmmm ..če gledaš zemljevid Slovenije, sem južno od Kopra laugh.gif laugh.gif

Pa ti, v katero smer?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#91 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 December 2006 - 09:59 PM

Uh ma kaj jst vem. Lahko bi se reklo južno, ja biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#92 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 December 2006 - 10:17 PM

Hja, pol pa možno da smo kakšne bližnje ali manj bližnje sosede biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#93 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17836 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 27 December 2006 - 09:08 AM

Am, jaz pa sem skorajda rojen Bežigrajčan. V mesto pridem kamorkoli v četrt ure peš. Iz dnevne sobe imam razgled na tričetrt mesta in na Grad. Stanovanje je vogalno (vzhod, jug, zahod) primerno veliko z veliko okni, tako da je ob sončnem vremenu vse svetlo in tudi v predsobi ne rabim luči. Pozimi je to še sploh super. Mestni tip sem, skomina me pa, ko berem opise vaših lokacij. V tem stanovanju se počutim doma, to je to.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#94 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 27 December 2006 - 12:05 PM

Errol, moja nona in nono bi lahko z enakimi besedami opisala svoj dom. Imata krasen pogled na Lj in grad, center je blizu (ko sem bila pri njima, sem velikokrat šla kar peš), živita v savski stolpnici za Bežigradom.
Če bi živela v Lj, bi živela tam.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#95 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17836 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 27 December 2006 - 01:08 PM

Hm, Savsko naselje. Pri nonotih je vedno super, ne glede nato, kje so. Jaz jih nimam več.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#96 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2006 - 01:20 PM

Sarah kje si?! Točno tak plac hočem met za svojo hišo smile.gif
Finta je, da hočem bit blizu kopra in zraven hiše hočem gozd pa čim manj sosedov tongue.gif

Sedaj sem v centru kopra, ampak je za silo kr kul, ker je za blokom vrt (še kar velik glede na lokacijo). vrt pa je dostopen samo prebivalcem bloka in je kr mir na njmu. samo stare nonice slonijo na oknih biggrin.gif

Si pa elim it čimprej vn iz mesta na samo ob gozd ;)
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#97 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 January 2007 - 09:18 PM

QUOTE(Šišyka @ 26. 12. 2006 - 19:31) View Post

noup a ti si od tm? ... ravno v drugo smer - jst sm doma tm pod storžičem wink.gif


A pol si pa z voma? biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#98 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 03 February 2007 - 10:32 PM

Živim v vasi imenovani Gorje pet minut naprej od Bleda... je lepo, vse naokol so hribi, avtobusne povezave so dobre, ni veliko prometa, imamo 101 sprehajalno pot na katerih so čudoviti razgledi... ko stopim ven ne vdihavam smoga... mi že to veliko pomeni

+ pomladi te zbudi čivkanje ptičkov kar je meni zelo prijetno budnica happy.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#99 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 03 February 2007 - 11:11 PM

ahhh, bled wub.gif prec bi zivela tm, edin mogoce bi lahko bil mal blizi lj laugh.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#100 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 February 2007 - 01:38 PM

Jst bi živela na vseh teh lokacijah - te vasi okol KP, Bleda, Tržiča, okolica LJ, ne pa Ljubljana rolleyes.gif. Enkrat kihnem pa se ves smog zavrti okol mene.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users