Jump to content


Photo

Alnatura


  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#81 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 13 February 2013 - 09:59 PM

Njihov kečap je zakon, okus ima pa enak kot Heinz, identičen, edino da je tam noter najbrž samo sranje.

 

Zadnje čase sem testirala veliko njihovih izdelkov, in mi je vse všeč. Danes sem vzela tahini, prvič sploh, pa temno čokoladno kremo. Upam, da mi bo všeč.

 

Pa paradižnikovo juho na zalogo. :) Sploh ne jem juh iz vrečke, ampak to pa obožujem. Je najboljši približek juhi iz domačih paradižnikov.


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#82 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13787 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2013 - 10:01 PM

Meni je pa ta juha zanič :( mi je ful žal, ker bi mi včasih pasalo kaj toplega na hitro pojest.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#83 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27078 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 13 February 2013 - 10:02 PM

Ne spomnem se točno, ampak sem enkrat brala nek članek/raziskavo o kečapih je bil Heinz po ocenah hudo slab.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#84 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 13 February 2013 - 10:04 PM

Ja, Coco, ne bi bila presenečena. :)

 

Frčica, a res? No, pač stvar okusa. Na Kayotic Kitchen imaš eno hitro paradižnikovo juho, narediš iz paradižnikov v konzervi. :) Je tudi dobra. :)


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#85 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13787 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2013 - 10:10 PM

Ja, sem bila zihr, da mi bo všeč, ker vas je kar nekaj zahtevnih jedcev tu pohvalilo in sem zato kar takoj vzela 2 :D


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#86 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 13 March 2013 - 03:33 PM

http://www.alnatura....e/produkt/41135

Tole sem danes pekla. O njami! Mal na čufte v omaki spominja :)


  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users