Jump to content


Photo

vase telo


  • Please log in to reply
186 replies to this topic

#81 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2005 - 11:43 PM

QUOTE(costes)
kolega pravi da je pametno ženi za dobro jutro en šamar ,da bo potem cel dan razmišljala kaj je narobe storila..ta je sicer mal kruta..

IPB ImageIPB ImageIPB Image
Šalo na stran... deklicam (no, vsaj meni) včasih paše malo grobosti... da dečko ornk zagrabi. Grobost iz ljubezni je lahko zelo dobrodošla, če sta oba za to. IPB Image
Drugače pa se mi izgovor, da si bil prenežen, zdi zelo za lase privlečen. :clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#82 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 June 2005 - 11:51 PM

QUOTE(Jenna)
Šalo na stran... deklicam (no, vsaj meni) včasih paše malo grobosti... da dečko ornk zagrabi. Grobost iz ljubezni je lahko zelo dobrodošla, če sta oba za to.


se strinjam smile.gif moski more znat bit nezen ob pravih trenutkih in znat prijet kot "dedec" v drugih
  • 0
Posted Image

#83 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 June 2005 - 12:09 AM

[quote=Tanjci][quote=Jenna]Šalo na stran... deklicam (no, vsaj meni) včasih paše malo grobosti... da dečko ornk zagrabi. Grobost iz ljubezni je lahko zelo dobrodošla, če sta oba za to.[/quote]se strinjam smile.gif moski more znat bit nezen ob pravih trenutkih in znat prijet kot "dedec" v drugih
No, sem vedla, da se bova v nečem slejkoprej strinjali. IPB ImageIPB Imagewink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#84 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 16 June 2005 - 12:17 AM

QUOTE(Jenna)
No, sem vedla, da se bova v nečem slejkoprej strinjali. IPB ImageIPB Imagewink.gif


riceta tud ne maras pa kumine, tko da to so ze 3 stvari biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
sam sem pa ziher, da ti moj lubi ne bi bil vsec (in ta misel mi cist odgovarja wink.gif )

  • 0
Posted Image

#85 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 June 2005 - 12:19 AM

Hehehe, kul. :thumright:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#86 costes

costes

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:okolica lj
  • Interests:šport ,moda ,potovanja ,punce

Posted 16 June 2005 - 08:09 AM

Se mi zdi da tipi velikokrat prestopijo mejo nežne grobosti zaradi mačističnega dokazovanja oz.družbeno vsiljenih predstav .Jaz osebno recimo nimam težav ker sem bolj nežna dušica..
  • 0

#87 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 16 June 2005 - 11:06 AM

QUOTE(costes)
Se mi zdi da tipi velikokrat prestopijo mejo nežne grobosti zaradi mačističnega dokazovanja oz.družbeno vsiljenih predstav .Jaz osebno recimo nimam težav ker sem bolj nežna dušica..


sorry, costes.... (sej mogoce sem te sam narobe razumela) ampak glih to je point :arrow: ti kot moski moras znat bit kdaj "primerno grob in mocan" kot so lahko moski... nezen ja, to itak, sam moras pa znat pokazat, da si tud DEDEC :!:

Ce si ves cas sam o nezen, pol je to skor tolk narobe, kot uni ki sploh ne znajo bit nezni. Cez dan si nezen in prijazen... v postelji moras pa ob pravem trenutku pokazat, da si "taprav dec", "strasten", "da ves kaj delas"... jst si ne prestavljam glih kako lahko pokazes strast ce si ves pomehkuzen (sej ni treba bit z dotiki grob,... ne vem, tezko opisat... eno je pogled, pa recimo imas napeto telo in tvoji dotiki so polj samo bolj "odlocni" in zenska cuti moc v rokah, ceprav nisi zares grob).... mah, punce bojo ze vedle kaj mislim biggrin.gif wink.gif

Eni tipi zgleda mislijo, da ce recemo grob, da nas morte skor pretepst al kaj
:angry3: :thumbdown: :blob7:
  • 0
Posted Image

#88 costes

costes

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:okolica lj
  • Interests:šport ,moda ,potovanja ,punce

Posted 16 June 2005 - 12:17 PM

Tanjci ,nisva se čist razumela ..Grobost v smislu fizičnega izživljanja je eno ,grobost v smislu seksulane satisfakcije pa čist nekaj drugega ,razen seveda raznih ultra sadomazo variant..seveda tudi meni paše če me ženska mal bolj grobo po hrbtu z nohti stimulira wink.gif ..
  • 0

#89 PIKAPOLONICA

PIKAPOLONICA

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 13 July 2005 - 08:57 AM

Jaz pa bi spremenila nekaj na svojem telesu. Ker sem 5 let nazaj shujšala za 20 kg in to težo (50kg) držim do danes imam strije po nogah in prsih. No nekaj celulita se je tudi napralo.

Drugače pa se nimam kaj za pritoževati. :love7:
  • 0

#90 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 13 July 2005 - 09:59 AM

Še leto dni nazaj sem se zelo obremenjevala s svojo postavo. sad.gif Najhuje je bilo, da se na svojem maturantskem izletu sploh nisem hotela kazati v kopalkah in smo se zaradi tega s kolegicami skoraj skregale. sad.gif
Okoli riti sem vedno nosila velike puloverje in ni bilo šans, da bi jo odkrila.

Nekega dne mi je postalo vseeno, kaj si drugi mislijo o meni in začela sem spreminjati svojo garderobo. Sedaj nosim vse kar si zaželim, letos sem se na morju kopala in sončila v kopalkah brez problema laugh.gif laugh.gif ,..
In zgleda, da ne morem imeti tako zelo grozne postave, da me ne bi nihče hotel imeti, saj me je moj fant prvič videl v zelo groznih kavbojkah in sem mu bila že tedaj zelo všeč. biggrin.gif

Res je treba najprej počistiti v svoji glavi. Sama sem pri 172 cm imela 56 kg, vendar me je neznansko motila zadnjica.

Sedaj bi spremenila samo ritko (še vedno malce oops.gif ), utrdila stegna in zbrisala podočnjake. smile.gif

Všeč pa so mi prsi, popek in pa ledveni predel (tisti dve luknjici).

Navsezadnje, včaish je tak dan, da sem izredno zadovoljna sama s seboj, včasih pa malce manj. ;)
  • 0

#91 *Ch3B3ŁcA*

*Ch3B3ŁcA*

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts
  • Location:*m3d ZaFŁ3sHłrAnłm Zw3zDłcAm*

Posted 13 July 2005 - 06:25 PM

visoka sm 177cm in mam 55kil. ni me sram priznat, da mam dokaj uredu postavo-dolge pa tanke noge so mi najbol vsec na sebi... mogoce bi si spremenila samo nos, ker sm mela zlomljenega in mi tista kost mal vn strli oops.gif st. modrca pa...75B, ne prevec, ne premal biggrin.gif
  • 0
~ˇ^˘°*Ł3t tH3 T3cHn0 3Ł3cTr0nłC M3ŁoDy BŁoW YoUr ßrAłn§ łn To A §pAc3*°˘˛^ˇ~

#92 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 13 July 2005 - 06:57 PM

Visoka sm 173 cm, včasih sem imela to željo, da bi bla manjša...ker so vse kolegice manjše in sem prov izstopala. Nad kilogrami se baje ne bi smela pritoževat oz. naj bi blo dobro, da bi jih nekaj pridobila. Čudno da to pravijo, meni se pa zdi, da sem se zdele v parih mesecih zredila... ermm.gif No, priznam, sem ena tistih žensk, ki so zakomplekane same s sabo. oops.gif Ampak zadnje čase opažam, da so tudi trenutki, ko kipim od samozavesti. 8)
  • 0
IPB Image

#93 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 09 December 2006 - 01:54 PM

QUOTE(Cukr @ 19. 3. 2005 - 13:24) View Post

Mal bi zgubila v trebušček pa roke, ampak itak delam na tem biggrin.gif Drgač sm se pa sprejela tako, kakršna sem. Sem pa zelo ponosna na svoje oči, ustnice pa lase wink.gif


Jz tud!

  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#94 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 December 2006 - 02:44 PM

Ma meni je tud postava ok, edino nogice bi mela koščene. Drugače mi pa na meni ni nič ušeč. Zadnje leto sem dobila fiksno idejo, da si bom presadila obraz. biggrin.gif laugh.gif

Ne morem uredit prejšnjega posta. Bleh.
V glavnem, še višina me matra. Res se počutm prof deformirano zarad višine, lol. Eh, učasih bi se najrajš skoz okno vrgla. Sam se ne bom! laugh.gif tongue.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#95 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 09 December 2006 - 02:58 PM

jz sm s telesom kr zadovolnja, mislm, je kr velik maščob, ampak sm se k sreč sprijaznla smile.gif
moja "nižina" mi je včasih prov luškana, včasih pa mi gre ful na živce, da sm tok mejhna, k težko dobiš kavboke, k so k ulite zame/te verymad.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#96 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 09 December 2006 - 03:00 PM

jz sm se pa včasih ful sekirala zarad riti pa bokov - sm bl polne sorte smile.gif sam zj mi je pa čist vseeno, še všeč mi je. rajš vidm da mam žensko postavo kukr pa da bi bla vsa naravnost. pa še za orientalske pa reggaeton je to bol. edin trebuh bi mal utrdila, pa mal večjih jošk se tut neb branila. aja, pa celulit...sam to majo itak skor vse ženske, tko da se ne sekiram preveč. mozoljev pa že noče bit konc, prov že celo življenje jih mam!to bi pa ful spremenila.drgač pa opažam da se je moja samopodoba ful izboljšala v parih letih.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#97 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 09 December 2006 - 03:02 PM

Jaz pa sploh nisem zadovoljna s svojo postavo. ampak sej to drugače ni tak problem spremenit (bolj zdrava prehrana, gibanje, itd.); bolj me moti moja višina. s svojimi 156 cm sem velikokrat v posmeh sošolkam. tu se pa ne da nič spremenit. majhna bom ostala cry.gif ermm.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#98 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 09 December 2006 - 03:05 PM

Brokoli, ti si itak posebna. happy.gif Najbolj na živce mi gre ko se folk nekomu posmehuje zarad višine, halo!? Jst imam 167cm, pa tud velikrat slišim kok sem majhna. Whatever. Moja sestra ima 158, pa se ni nikol sekirala zarad višine in jo zarad tega prov občudujem. Brokoli ti imaš pa še tok ostalih stvari, ki so super, da loh višino zanemarimo, čeprov ni nič narobe z njo.

Edited by TASH, 09 December 2006 - 03:06 PM.

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#99 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 December 2006 - 03:06 PM

Uh, s postavo sem bla ful zadovoljna ... 1 leto nazaj laugh.gif Once upon a time there was Bobi Palčka ..
Zdej je disgasting, fuj fuj fuj ermm.gif
Noge neke zdeformirane, dol sm bajsi, zgoraj suhcena (še posebej u joške) laugh.gif , roke dolge 3 metre, pa u trebuh sem se ful zredila ermm.gif
Še 2 mesca nazaj je bla tam ena plošča.. cry.gif


In še bi lahko naštevala.

Ok, da ne bo vse tko črno, všeč so mi moji gleženjčki. In višina laugh.gif

5 kil manj in bi bla najsrečnejši človeček na tem planetu. Doh. oops.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#100 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 09 December 2006 - 03:08 PM

oh TASH, hvala za tako lepe besede oops.gif . u made my day better smile.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users