Jump to content


Photo

kdaj ste se začale ličit???


  • Please log in to reply
156 replies to this topic

#81 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 17 January 2006 - 09:12 PM

zacela sem nekje na koncu OS (z maskaro,glossi), se spomnim da sem svoj prvi puder dobila za valeto in ga nism hotla uporabit ker se mi je zdelo too much;) v srednji soli sem se zacela nekako bolj spoznavat s kozmetiko, vendar nikoli nisem pretiravala, uporabljala sem maskaro, glosse, sencke za oci in vcasih eye liner (razen kadar sem sla na kaksno zabavo je bilo vsega malenkost vec), proti koncu srednje in predvsem na zacetku faksa pa sem zacela vse bolj slediti kozmetiki (najprej sem bila ful navdusena in poglobljena v negovalno, kasneje pa tudi v dekorativno) in zdaj se licim redno (vsak dan) in sem redna obiskovalka drogerij, veliko tudi berem o licilih.....in seveda imam doma RES prevec kozmetike;)
  • 0

#82 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 January 2006 - 09:56 AM

Kot večina ljudi tuki sm se tud jst začela mazat pr 14 s mal senčke pa maskare, pol mam pa svoje mesce zdj. En mesec usak dan pudr pa ful barvice, zdj mam pa ze 2 dni narvnn look: korektor+maskara+senčka rolleyes.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#83 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 January 2006 - 10:51 AM

Jaz sem se začela pri 14-ih. Sedaj pri 27 se vedno manj....
  • 0

#84 Plumpy

Plumpy

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts
  • Interests:šport

Posted 31 January 2006 - 07:50 PM

Pri 17ih...
  • 0
Angels don't fall on ground... they just tell you when you fall in love!!!;)

#85 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 31 January 2006 - 08:05 PM

mislim da sm s 15 zacela.mascara,eyeliner,drugo pa po potrebi... 8)
  • 0

#86 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 01 February 2006 - 09:08 AM

Jaz sem se pa začela v kakšnem 7 razredu OŠ, ampak to enkrat na mesec, ker smo imeli v šoli prepoved(mismo smele imeti pobarvanih las, nalakiranih nohtov in ličil tudi nismo uporabljale-bol na skrivaj).
Redno pa se začela maskaro in senčila oz. svinčnik uporabljat v prvem letniku srenje sole. Vendar se danes ne pretiravam:maskara pa včasih malo senčila, labela in to je vse.
  • 0

#87 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 February 2006 - 03:54 PM

pika, na kero OS si pa hodila? se mi zdi ful glupo da ne pustijo tega rolleyes.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#88 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 02 February 2006 - 06:04 PM

jaz sem se kot velika večina punc začela v 7. razredu samo z maskaro
zaj pa uporablam puder(pozimi) , maskaro in včasih senčko
edino ko grem ven se bolj namažem
aja pa lip glos sem pozabla ki ga uporablam od 7. razreda. meni tudi ni všeč da se ene namažejo kot da bi pust bil.
  • 0

#89 ...*ejkc*...

...*ejkc*...

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 20 February 2006 - 02:40 PM

ja jst vem da sm zacela fulll hmau...... no zdj sm stara sele 12 pa sm se tko lani zacela......... prvo so ble cist nezne barve pa glos pa maskara zdj pa usak dan pudr barvica pa maskara kr se mi ne da vec mazat....... aja pa tisto u uni temi o sanji grohar sm resno mislls wink.gif
  • 0

#90 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 February 2006 - 03:28 PM

Pri 12 letih vsak dan puder? blink.gif Pa se ti zdi to potrebno?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#91 čuča

čuča

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts

Posted 20 February 2006 - 07:41 PM

za enakomeren ten kože biggrin.gif
  • 0

#92 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 20 February 2006 - 08:10 PM

QUOTE(*pikica*)
pika, na kero OS si pa hodila? se mi zdi ful glupo da ne pustijo tega rolleyes.gif

Hodila sem na OŠ Šmihel v Novem mestu, samo tega je ze kakih 8 let nazaj odkar sem končala OŠ. Je pa res, da smo bili iz naše šole ful pridni... ko smo šli na srednjo , smo prav izstopali smile.gif
  • 0

#93 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 20 February 2006 - 09:18 PM

v osmem razredu in sicer pri 14ih oops.gif
  • 0

#94 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 12:39 PM

v 1 letniku pomoje.. pa še to je blo bl na izi... masara pa glos smile.gif pa kšn korektor za mozoljčke prekrit smile.gif
  • 0

#95 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 12 March 2006 - 09:56 PM

Jst sm začela ful zgodi, tm nekje u 6-7 razredu osnovne, takrat sm uporablala samo maskaro, pol sm mela pa eno tako noro obdobje v 1 in 2 letniku srednje k sm se res ampak res preveč mazala, tona pudra, eyeliner, črno senčilo, fuul maskare, rjava obroba na ustnicah..ojoj prov sram me je kakšna sm bla takrat oops.gif
Zdj pa tko odvisno od počutja, v službi moram biti vedno namazana, včasih več , včasih manj-ampak nikoli preveč! smile.gif
  • 0
Posted Image

#96 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19775 posts

Posted 03 April 2006 - 01:25 PM

Jz sm stara 13 pa se usak dan mažm ...sam tko maskara (ne preveč) ,pa mal črne barvice pod učko ,kdaj kšn korektor .Sm se pa začela med prvimi u razredu mazat . oops.gif
  • 0

#97 incy

incy

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 May 2006 - 10:29 PM

jst sm začela u 7.razredu z maskaro in pol je blo tu kr do enga 1.letnika,pol pa še črna barvica tko u izi,tm nekje 2.,3.letnik srednje šole pa še puder,senčila,glosi,itd.seveda sm tut to use že prej poskušala sam nism se usak dan s tem mazala,ampak sam kdaj za kakšno posebno priložnost.zdej pri 21tih pa sam tko puder,maskara,barvica-to je standard.učasih pa še kakšna senčka,tko d ne zgleda preveč umetno.
  • 0

#98 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 May 2006 - 04:02 PM

QUOTE(incy)
jst sm začela u 7.razredu z maskaro in pol je blo tu kr do enga 1.letnika,pol pa še črna barvica tko u izi,tm nekje 2.,3.letnik srednje šole pa še puder,senčila,glosi,itd.seveda sm tut to use že prej poskušala sam nism se usak dan s tem mazala,ampak sam kdaj za kakšno posebno priložnost.zdej pri 21tih pa sam tko puder,maskara,barvica-to je standard.učasih pa še kakšna senčka,tko d ne zgleda preveč umetno.

blink.gif ermm.gif:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#99 incy

incy

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 12 May 2006 - 06:38 PM

ja sorčy mal sm čudno napisala pa je dubilo čist drugačen pomen.sej nism tku misnla,ampak d si dam senčke samo včasih,kr mam rajši bolj naravno oz.samo maskara in črna barvica-tko je bilo mišleno.kr če je preveč make-upa potem men use zgleda preveč umetno..evo razlaga oops.gif wink.gif
  • 0

#100 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 May 2006 - 07:33 PM

QUOTE(incy)
ja sorčy mal sm čudno napisala pa je dubilo čist drugačen pomen.sej nism tku misnla,ampak d si dam senčke samo včasih,kr mam rajši bolj naravno oz.samo maskara in črna barvica-tko je bilo mišleno.kr če je preveč make-upa potem men use zgleda preveč umetno..evo razlaga oops.gif wink.gif

Aha. tongue.gif
Tut meni se zadnje čase sploh ne da senčke mazat. oops.gif biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users