Jump to content


Photo

Spovednica


  • Please log in to reply
19531 replies to this topic

#81 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 October 2006 - 10:10 PM

đizs kake spovedi laugh.gif laugh.gif

ne negujm prjatlstva-sta me grajali dons... sj vem,full sm asocialc ohmy.gif ... treba je skrbet za njiju,sam jz ne dojamm tega dostkrat ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#82 veselasmrketa

veselasmrketa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 168 posts

Posted 20 October 2006 - 04:28 PM

evil.gif da bi enkrat fino prebrcala in ...sestrično ki hodi pog mene na faks,ker govori same slabe stvari o meni katere se ne tičejo nje(če bi se tega lotila bi zagotovo zmagala saj jih ima le slabih 45kg jaz pa take z lahkoto pokončam)
  • 0

#83 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 20 October 2006 - 04:45 PM

...
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#84 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 22 October 2006 - 10:24 PM

Da me danes ni ganilo ko mi je kolegica pripovedovala ene osebne "tragične" stvari.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#85 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 23 October 2006 - 10:21 AM

Danes sm poklicala prijateljico po dveh tednih k sem jo skenslala za koffe....in je bla full užaljena slišat po telefonu.....upravičeno.... surrender.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#86 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 02 November 2006 - 11:24 PM

Mal nad omejitvami se zadnje čase s fitnessa domov vozim oops.gif
  • 0

#87 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 04 November 2006 - 07:30 PM

kje začet?
dns mi sploh ni do mojga srčka k ga mam drgač ful rada(dns pa nekak kr nč ne čtm do njega)
mal prej sm bla čist naudušena k sm z nekom po msnju govorila oops.gif
sm dns totalno jezna na mamo k sm ful dobre volje,pa mi kr naprej neki teži
  • 0

#88 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 04 November 2006 - 07:40 PM

iz dna srca sovražim fantovega brata dvojčka evil.gif življenje bi bilo lepše, če sploh ne bi obstajal sad.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#89 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 04 November 2006 - 07:46 PM

en štiri leta mlajši dečko mi je všeč blush3.gif
  • 0

#90 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2006 - 02:43 PM

Cel teden sm zabušavala z učenjem, staršem pa se o tem niti ne sanja. ermm.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#91 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 05 November 2006 - 02:47 PM

Emily, isto pr men cry.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#92 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25372 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 November 2006 - 05:21 PM

tud mene matra zabusavanje, ja (s tem, da nasi to vejo, pa bojo ob prvi prilki komentiral - za kar je pa kr dost sans ta teden :/).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#93 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2006 - 10:53 PM

EH nebi o učenju... Jst sm se kao ful učila dol na morju... Pa mam hud filing da ni blo nč vse skup..

Oki prznam, lena sm bla, lahko bi se bl učila, lahko bi več nardila... Obžalujem... (in še bom sad.gif )
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#94 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2006 - 11:35 PM

Še ena tle sad.gif premalo nardila med počitnicami, zdej se pa pritožujem.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#95 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13814 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2006 - 01:03 AM

-da nekaterih ljudi ne pogrešam, pa se mi zdi da bi jih mogla
-da se mi ne da stalno poslušat probleme drugih
-da bi nekoga ful rada prizadela, samo zato ker je on mene, pa vem da s tem ne bom nič nardila
-da sem lenaaaa
-da se preveč, še vedno bojim izpitov
-da imam prevečkrat slabo vest
mah ja, dost drgač bom še slabe volje ratala smile.gif

  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#96 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14840 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 07 November 2006 - 04:17 PM

En poba kar preveč očitno še vedno malo flirta z mano. Pa jst mal nazaj. Pa če je pa tak dolgčas, neki morm počet a veš no biggrin.gif



  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#97 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 07 November 2006 - 04:21 PM

močno si želim, da bi sošolka, ki sedi z mano, in je taka hinavka, končn kj slabo pisala in da se bi kdaj kj pozabla napiflat in dobila spet slabo, ampak to je možno le u sanjah ermm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#98 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 08 November 2006 - 11:21 PM

Pogosto imam opravka z eno žensko,ki je tk počasna da bi lahko znorela.Pa ni stara ali bolana.Si vedno želim, da bi imala tisti zvočnik,ki je take oblike kot lij in bi jo gnala da bi laufala okrog stadiona in bi se jaz čisto zraven nje na takem motorčku vozla in se drla v tisti lij točno njej na uho: Še bolj hitro,hitro, hiiiiitroooo!!!
  • 0

#99 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 November 2006 - 11:25 PM


Ena nekoč zelo dobra prijateljica me že lep čas vabi na pijačo. Jaz pa se ji izmikam. Zelo dolgo sem jo vabila jaz, pa nikakor ni našla skoraj eno leto vsaj eno uro časa zame. Zdaj pa, če misli, da bom kar zaplesala, ko si ona namisli, se je pošteno zmotila. Malo morgen, sister.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#100 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14840 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 November 2006 - 01:50 PM

Sem strašno razvajena& občutljiva glede nekaterih aktualnih reči. Pa ne priznam. Pa.. Eh. Skratka, obnašam se kot popoln trotl. ninja.gif jagr.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users