Jump to content


Photo

Izkazovanje "ljubezni" v javnosti


  • Please log in to reply
197 replies to this topic

#81 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 07 February 2007 - 07:48 PM

okej tole je pa totalno nehigienično:koza pokakana
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#82 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 February 2007 - 03:03 PM

Meni je pa prav luštno, da so ženske dobile toliko samozavesti, da se jim ni treba zaklepat v sobo za vsako malenkost. Jebiga, menstruacijo imamo in dojimo.
Pogled na eno joško več niti najmanj ne vznemirja mojega življenja. Me že bolj zašpehane najstnice v tri številke premajhnih kavbojkah...
  • 0

#83 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2007 - 04:20 PM

o ja to tud mene mot, js mam eno tamalo za sosedo k je v šestmu razredu pa ma več kg kot js pr 24-ih. Sicer pa kaj je narobe s tastarimi, da tega ne zaustavjo, če vidjo, da je njihov otrok prekomerno težek, sej s tem sam njemu delajo škodo.
  • 0

#84 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 February 2007 - 04:31 PM

Mene prekomerna teža folka ne moti, dokler pač ne gre za pojav, kot ga je opisala Katrin - torej, da se tak folk ful preveč pomanjkljivo ali neprimerno oblači. Dokler pa so oblečeni svoji postavi primerno, me nič ne moti, niti ne vem zakaj bi me.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#85 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12107 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2007 - 05:41 PM

Mene ne moti dojenje v javnosti, jst nevem če bi to delala, vrjetno bi se odstranla na kšn manj obljuden kraj. Nevem pa zakaj naj bi blo to tako nesprejemljiv, se vidi tudi kej bolj motečega.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#86 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 08 February 2007 - 05:57 PM

tud meni se zdi neprimerno dojenje v javnosti če so le v bližini prostori za matere ali previjalnice. če teh prostorov ni se mi še zdi sprejemljivo, čeprav bi se lahko matere umaknile na prostor kjer je malo manj ljudi. jaz sigurno tega ne bi počela v javnosti, če jim paše pa kar naj.
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#87 Taraa

Taraa

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 08 February 2007 - 08:10 PM

QUOTE(DiLeMa @ 8. 2. 2007 - 16:31) View Post

Mene prekomerna teža folka ne moti, dokler pač ne gre za pojav, kot ga je opisala Katrin - torej, da se tak folk ful preveč pomanjkljivo ali neprimerno oblači. Dokler pa so oblečeni svoji postavi primerno, me nič ne moti, niti ne vem zakaj bi me.
Se podpišem.
Glede dojenja pa nism čist opredeljena. Ko in če bom nekoč tudi sama mamica, pa verjetno ne bom kartako razkazovala prsi... razen če bo res nuja in v bližini ne bo bolj diskretnega prostora.
  • 0

#88 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 08 February 2007 - 09:56 PM

Mene tud nč ne mot, čevidm mamico dojit. Se mi zdi to nekaj čisto naravnega, tko d... Tud se mi zdi, da večina mamic to dela čist diskretno, ne pa da si skor celo majco tm sleče, tko d se sploh ne opaz. smile.gif Če je sila, pač morš in nimaš druge. Pomoje te zarad tega nikol ne bi smelo bit sram...
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#89 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2007 - 06:15 PM

Vse lepo in prav če je res taka nuja, da se nimaš kam odmaknit, sam v City parku so za to namenjeni prostori in men gre na "jetra", da so tok smotane, da ne morjo tiste riti dvign in nardit par korakov, do prostora, kjer bi lahko to v miru postorile, brez nepotrebnega buljenja mimoidočih. Js sem ravno tam dvakrat na take babnce naletela, in men pač ne gre skupi kofetkanje s fantom ali prijatljco, če morm zravn gledat eno dojiljo, pokvar vsak užitek kofetkanja down.gif
  • 0

#90 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29011 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 February 2007 - 07:23 PM

QUOTE(luciferka @ 9. 2. 2007 - 18:15) View Post

men gre na "jetra", da so tok smotane, da ne morjo tiste riti dvign in nardit par korakov, do prostora, kjer bi lahko to v miru postorile, brez nepotrebnega buljenja mimoidočih. Js sem ravno tam dvakrat na take babnce naletela, in men pač ne gre skupi kofetkanje s fantom ali prijatljco, če morm zravn gledat eno dojiljo, pokvar vsak užitek kofetkanja down.gif


to, da eden bulji v neko žensko, ki doji, niti ni tok njen problem kot problem tistega, ki pač mora buljit. in ne vem, če ti je glih treba to gledat, a ne.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#91 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2007 - 07:34 PM

Pa sej ne gledam js, sam če pred tabo sedi, kaj nej v šalco bulm al kaj, vsi pa gledamo na okol ali ne

  • 0

#92 Schpella

Schpella

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts

Posted 09 February 2007 - 08:41 PM

QUOTE(Jenna @ 7. 2. 2007 - 20:29) View Post

hahahah! Po moje je takšna skoraj vsaka, ki je sposobna to počet v javnosti... da iz tega pač ustvari celo predstavo in je silno ponosna na vse to.



Skoraj. Res pa ne vsaka.

Kolegica, ki ima dva majhna otroka, je diskretno dojenje strenirala do te meje da še ti ki z njo sediš za mizo komaj opaziš česa se je glihkar lotila, mimoidoči pa skoraj ne morjo opazit. Pa naj poudarim da ji je bilo od začetka nerodno, počutila se je kot ena tistih cigank, ki dojijo z joško čez cel TV ekran, ko o njih snemajo prispevek za poročila (obvezno s čikom v ustih seveda). Ko pa enkrat ni šlo drugače kot da je hčerkico podojila v avtu na parkirišču in ko smo ji mi kot družina dali vedeti da lahko brez zadrege doji v naši prisotnosti, se je počasi unesla.

Če se da, se umakne kam v mir, saj otrok tudi jest ne more nekje v gužvi in hrupu. Ne dela torej teatra iz tega in je lep zgled, da je dojenje lahko diskretna in nevsiljiva gesta tudi v javnosti. Rajš njo gledam kot dva ki se mi skoraj onegavljata na klopci sred City parka.

  • 0
Takle mamo.

#93

  • Guests

Posted 12 February 2007 - 07:08 PM

Mene te stravi ne tolk motijo, kot pa mi vzbujajo nelagodje in neprijetno pocutje. Mislim, saj ma mama pravico da pac podoji svojega otroka, ampak tut js mam pravico, da v miru popijem kavo in ce se mi vsede nasproti in vrze josko ven, se pol pšocutim ko da morm it stran. Butasto, vem, samo kot je rekla Jenna, to je taka intimna stvar, da se enostavno pocutis ko da ne bi smel bit tam zraven.. Me recimo sploh ni motlo, ko je kdo od sorodnikov mel otroka, pa smo sedeli v dnevni sobi in ga je mama pac pred nami podojila, zelo doskretno sicer, brez da bi razklazovala oprsje, ampak ni se ji pac zdelo potrebno, da fgre stran. Vredu. Ce ze, pol tk se gre. Na javnih prostorih pa... po mojem ne. Se bolj me pa moti, da dojencke previjajo na kakem javnem prostoru, kao, ce je dojencek, pol more pa drek kr naenkrat tut bit srckan in oh in sploh. Sem naletela ze veckrat na kaj takega, sam kaj, ko sam nisi toilk nevljuden, da bi enostavno sel tja in rekel, ce lahko gre to pocet kam drugam.

Mislim, da bi mogli take stvari uredit z zakonom. Tu se ne gre samo za vprasanje olike in dobrega okusa: ce se bom js slekla in pocepnila sped enga nakupovalnega centra, da opravim potrebo, me bojo tut policaji odpeljali in bom placala precejsnjo globo zaradi izgreda. Priznam, da primerjava zdaj ni cist na mestu, sam.. vecinoma povsod so za mamice v wecejih lepo narejene previjalne mizice in vse.. naj jih pol uporabljajo, alpa placajo globo zaradi kratenja miru.
  • 0

#94 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 12 February 2007 - 10:31 PM

Dojenje bi moralo potekati (tako, kot bo po novem kajenje v kadilnicah) v dojilnicah. biggrin.gif

Sicer pa, mama ve, kdaj bo morala nahraniti otroka in ni izgovorov, da mora nahranit, pa čeprav sredi nobel restavracije.

Sicer nisem toliko razmišljala o tem, dokler ni prišla na obisk bratrančeva punca s svojim otrokom. Za mizo (MIZO!!!) je fuknla jošk ven in ga nabasala v otrokovo ustno odprtino. Ni mi treba govorit, da mi je bilo in nerodno in slabo in hudo neprijetno. Ko bi vsaj vprašala, če gre lahko v sobo al pa nekam...

Samo čakam, kdaj bodo mlade, ponosne mamice začele otroke še previjat na gostiteljevi mizi. rolleyes.gif

Čas in kraj morata biti primerna, no. Sej se tud jst ne dam dol kr vsepovsod, pa je tud sila včasih. twisted.gif

Če ženska ve, da ne bo mogla podojiti otroka, naj se doma pomolze in da otroku pit po flaški - konc debate! yes.gif


  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#95 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 12 February 2007 - 11:30 PM

mene pa še kr zanima, zakaj je to isto? previjanje riti al pa hranjenje? ne ampak resno me zanima. pa ne me zdej napast, ampak rada bi slišala tole, ker mi je kr mal hecno tole stalno poudarjanje previjanja riti. od kje vam ideja, da je to isto? al pa vsaj isti koncept?
in sm že vidla mame k so hranle svoje otroke pa še nikol nism opazla (OMG) pregrešne joške. so ble kr diskretne. pač froc je bil prsesan, ampak je bla obleka okol. kva... ?
morm rečt da me bistveno bolj mot kak neotesanc, k cmoka in vleče hrano iz zob.

  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#96 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 February 2007 - 11:38 PM



Isto je v tem oziru, da je povsem neprimerno to početi v javnosti, pred občinstvom (ker ti hočeš nočeš pogled uide tja, a ne). A se mlade mamice (bruham skoraj ob tej besedni zvezi) nikoli niso vprašale (seveda se niso, ker povečini samo sebe vidijo, tak da je to bolj retorično), da pa morda je okolici nelagodno okoli njih?!

In mali neotesanci, ki hodijo od mize do mize, se nenormalno derejo in spuščajo iz sebe vse mogoče, so pa ja kul (ob tem jih starši seveda gladko ignorirajo... to je postal prav starševski sindrom, opažam... čim se mali začne vest kot majmun, jih začnejo ignorirat)... prisrčni, živahni kot živo srebro in kjut. Kdor jih ne mara in jim z nasmejanim obrazom ne pravi "gugugu", je ljudomrznež.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#97 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 12 February 2007 - 11:45 PM

mali neotesanci grejo tut men zelo na živce, ampak kle so pač krivi starši, ker tazga vedenja ne sankcionirajo in potem se to razvije v odrasle cmokače, k vlečejo hrano iz zob bruh.gif

zakaj ne preneseš omenjene besedne zveze? tongue.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#98 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 February 2007 - 11:46 PM



Ma ne vem... zame je vsaka mama. Pa naj bo stara 60 al pa 20 let.
Mlade mamice... kar naježim se, no. =)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#99 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 12 February 2007 - 11:47 PM

laugh.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#100 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 February 2007 - 11:56 PM

QUOTE(Jenna @ 12. 2. 2007 - 23:38) View Post

In mali neotesanci, ki hodijo od mize do mize, se nenormalno derejo in spuščajo iz sebe vse mogoče, so pa ja kul (ob tem jih starši seveda gladko ignorirajo... to je postal prav starševski sindrom, opažam... čim se mali začne vest kot majmun, jih začnejo ignorirat)... prisrčni, živahni kot živo srebro in kjut. Kdor jih ne mara in jim z nasmejanim obrazom ne pravi "gugugu", je ljudomrznež.


Umiram lol1.gif lol1.gif lol1.gif

Mene take situacije tud totalno znervirajo. Če starši ne znajo vzgojit otroka tko kot se sposobi, naj bojo raje kr doma z njim in naj se tam grejo te igrice pa naj jim tam serje po glavi - sej so si sami krivi za to. Zakaj bi mogli pol ostali to prenašat, ki recimo hočemo imet malo miru, če gremo kaj pojest v gostilno. Meni res ni do tega, da moram pa tam pol poslušat stalno eno vreščanje, dretje in pojanje. Ta frekvenca meni postavi vse kocine u luft - še tiste, ki še zrasle niso.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users