Jump to content


Photo

Dnevna nega obraza!!!!


  • Please log in to reply
134 replies to this topic

#81 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 September 2005 - 04:22 PM

[quote=Špela]mene zanima, ali je kaj narobe s tem, da si obraz večkrat kot dvakrat na dan namažem z (dnevno) kremo za obraz? zjutraj in zvečer po čiščenju obraza itak, potem pa včasih kakšen dan tufi vmes - ko se recimo zbudim iz popoldanskega dremeža, grem direkt v kopalnico si umit obraz z vodo, potem se pa še s kremco namažem. a se pol koža na obrazu kej bolj masti/suši al kej podobnega? js še nič drastično napačnega nisem opazila, me pa vseeno zanima še kakšno mnenje. hvala lepa!
a se ne mažeš ti zvečer z nočno kremo iz pomarančnih cvetov oops.gif ermm.gif:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#82 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29032 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 September 2005 - 04:27 PM

QUOTE(rea)
a se ne mažeš ti zvečer z nočno kremo iz pomarančnih cvetov oops.gif ermm.gif:


ne več, že kake dva tedna, ker mi je začela zategovat kožo in sem jo nehala uporabljat. zdej se zvečer (in vmes) mažem z l'occitanejevo dnevno kremco z oljčnim oljem brez faktorja. enostavno mi AS ni primerljiva s tole, ki jo mam zdaj.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#83 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 September 2005 - 06:29 PM

Špela... kaj vem. Včasih se tudi sama večkrat dnevno namažem s kremo (s predhodnim čiščenjem), vendar dvomim, da je to pametno početi. Umivanje 2x dnevno bi moralo zadostovati. Če se pa tu in tam zgodi, da čistiš obraz še popoldne, pa ni problem.
(sej kremo za sončenje tudi moraš večkrat nanesti).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#84 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29032 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 November 2005 - 01:33 PM

še nekaj me zanima: večkrat sem že slišala, da tonik zadošča za čiščenje kože ... da ni treba pred nanosom tonika obraza umit z gelom za umivanje/očistit s čistilnim mlekom (ki je, po mnenju nekaterih, samo za odstranjevanje ličil). da se pač obraz umije samo z vodo in se nato nanese tonik in po tem kremo. mislim, meni tonik že tko 'pozauga' kakšno nečistočo po tem, ko si predhodno umijem obraz z gelom. si ne predstavljam, da bi nehala gel za čiščenj uporabljat ... rolleyes.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#85 srckana

srckana

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 24 November 2005 - 01:55 PM

jst z obrazom nimam tezav hehe pač sreca tongue.gif
  • 0

#86 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 November 2005 - 01:57 PM

Špela sej si jst tud ne predstavljam, da bi mi zadostoval samo tonik ... no way. Če si jaz zjutraj in zvečer ne umijem obraza z gelom, se mi zdi, kot da imam zapacano kožo ... nikakor ne bi mogla brez.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#87 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 November 2005 - 02:05 PM

enako.sploh si ne morm predstavljat,da si ne bi obraza z vodo zmočila ... tonika&mleka sploh ne uporabljam,je kej 'narobe'?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#88 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 November 2005 - 02:11 PM

Nič ni narobe ... mleko itak ni potrebno uporabljat, je bolj za odstranjevanje make-upa ali pa za čiščenje suhe kože. Tonik je pa fajn met, da odstrani še zadnje ostanke nečistoče, pa fino je če je fajn antioksidanten.

Sicer ga pa sama ne uporabljam, se ne morem navadit pa konc.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#89 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 November 2005 - 02:14 PM

QUOTE(DiLeMa)
Nič ni narobe ... mleko itak ni potrebno uporabljat, je bolj za odstranjevanje make-upa ali pa za čiščenje suhe kože. Tonik je pa fajn met, da odstrani še zadnje ostanke nečistoče, pa fino je če je fajn antioksidanten.

Sicer ga pa sama ne uporabljam, se ne morem navadit pa konc.

a ti tud pol uporabljša samo gel za obraz in mleko pač za ostranjevanje make upa?
Ker toni pa je antioksidanten?Tko,če veš kaj na pamet iz sestavin?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#90 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 November 2005 - 02:18 PM

Hm ... baje da je tonik zlo fajn Garnier Essentials zeleni.

Ja, jaz uporabljam samo gel za umivanje obraza in potem kremico čez (ima itak ta dovolj antioksidantov). Make-up pa si spravljam dol s tistimi Baleinimi blazinicami, ki so prepojene z oljem, včasih pa uporabim tudi Garnier Essentials odstranjevalec za občutljive oči (taka vodica je). Mleka ne uporabljam, ker mi je 'pretežko'.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#91 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 November 2005 - 02:22 PM

QUOTE(DiLeMa)
Hm ... baje da je tonik zlo fajn Garnier Essentials zeleni.

Ja, jaz uporabljam samo gel za umivanje obraza in potem kremico čez (ima itak ta dovolj antioksidantov). Make-up pa si spravljam dol s tistimi Baleinimi blazinicami, ki so prepojene z oljem, včasih pa uporabim tudi Garnier Essentials odstranjevalec za občutljive oči (taka vodica je). Mleka ne uporabljam, ker mi je 'pretežko'.


Aha,ta tonik. Full supr,da je ta Garnier tako super (tako pri kremicah&tonikih)pa tako cenovno ugoden je rolleyes.gif ,res fajn!
Se pravi kremca Garnier total comfort pa Garnier Essentials zeleni.Kero kremo zdaj ti uporabljaš?
Ampak Garnier total comfort kremo sem vidla v dm-ovem katalogu rumeno! Mi skoz kle govorimo o zeleni,ne?
Ja,jaz tud ne uporabljam mleka...samo za odstranjevanje make upa,pa še to tisto olje&tonik od l'oreala.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#92 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 November 2005 - 02:25 PM

Ti si malo zamešala, Rea ... jao jao, ti raztreseno dete. biggrin.gif

Mi skos govorimo o kremi Garnier Total Fresh, ki je idealna za normalno/mešano kožo in je v zeleni embalaži, Garnier Total Comfort je pa hranilna krema za suho kožo, ki jo zateguje in je v rumeni embalaži. BTW punce ... Total Comfort krema je zdej v Dm v akciji in dobiš skupaj v paketu dnevno in nočno za samo 1549 sit.

Jaz zdej že kar lep čas uporabljam Clinians kremo z jabolčno vodo ... sem super zadovoljna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#93 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 November 2005 - 02:47 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ti si malo zamešala, Rea ... jao jao, ti raztreseno dete. biggrin.gif

Mi skos govorimo o kremi Garnier Total Fresh, ki je idealna za normalno/mešano kožo in je v zeleni embalaži, Garnier Total Comfort je pa hranilna krema za suho kožo, ki jo zateguje in je v rumeni embalaži. BTW punce ... Total Comfort krema je zdej v Dm v akciji in dobiš skupaj v paketu dnevno in nočno za samo 1549 sit.

Jaz zdej že kar lep čas uporabljam Clinians kremo z jabolčno vodo ... sem super zadovoljna.

Joj,dilema,supr si! Vse mi razložiš,full fajn!
Se prav,da sm misnla garniel total fresh kremo (bom uezla za normalno-mešano kožo; obstaja pa še za mastno,ne?)
Pa vzela bom Garnier Essential tonik (zelene barve).
Dilema,a pa je ta G-total fresh tud full bogat z antioksidanti?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#94 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 November 2005 - 02:54 PM

Rea ... Total Fresh sta res dve različici ... za suho kožo in za normalno/mešano kožo. Vzami to tadrugo, ker ni komedogena. Ja, ta krema ima dosti antioksidantov in je fajn. Če pa naročaš pri Avonu, pa vzemi njihovo Moisture 24, je tudi nekomedogena, pa ima še več antioksidantov. Je pa tudi Total Fresh super.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#95 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 24 November 2005 - 08:38 PM

Tud jaz sem nova uporabnica Garnier Total Fresh in sem ful zadovoljna.
Končno sem našla primerne kreme:ta za pozim, Clinians Jabolko pa za poleti in ne menjam več wink.gif
  • 0

#96 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 24 November 2005 - 08:42 PM

QUOTE(DiLeMa)
Total Comfort krema je zdej v Dm v akciji in dobiš skupaj v paketu dnevno in nočno za samo 1549 sit.




ta set sm vidla nekje za 1000 sit, sam se sploh ne morm spomnt kje, men se zdi da v mullerju ce ne tm pa v tusu alpa v nami, ubistvu ne vem,sam vem da je bil komplet z nocno kremo neki cez 900 biggrin.gif
Js bi mela tut suho kozo-taki proizvodi so ful cenejsi se mi zdi.
  • 0

#97 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 November 2005 - 08:45 PM

QUOTE(lejck)

Js bi mela tut suho kozo-taki proizvodi so ful cenejsi se mi zdi.


Kaka želja. biggrin.gif Pa sej, da te potolažim ... baje se suha koža prej začne gubat ... kolk je pa v tem resnice, pa ne bi vedla. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#98 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 November 2005 - 08:52 PM

Mislim, da ne drži. Gubat se začne zaradi pomanjkanja vlage, če ne skrbimo dovolj dobro zanjo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#99 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 02:01 AM

dilema,jaz sem tud slišala to,mi je kozm. reka ermm.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#100 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 November 2005 - 07:05 PM

ma ni in ni mi jasno ermm.gif Garnier Fresh = Garnier Essentials ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif: biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users