Jump to content


Photo

Blogi, članki, kolumne


  • Please log in to reply
980 replies to this topic

#901 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 26 September 2016 - 09:53 AM

IMG_9495.jpg?resize=768%2C1024

IMG_9491.jpg?resize=768%2C1024

IMG_9484.jpg?resize=768%2C1024

IMG_9494.jpg?resize=1024%2C768

IMG_7903.jpg?resize=768%2C1024

IMG_7882.jpg?resize=768%2C1024

IMG_7884.jpg?resize=768%2C1024

IMG_7897.jpg?resize=768%2C1024


  • 0

#902 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17035 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2016 - 11:24 AM

Meni izgleda obupno češko s tem stilom, z nekaterimi outfiti tudi kot cenena pocestnica.


  • 1

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#903 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16263 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 September 2016 - 12:34 PM

Ti plastični gležnarji so mi obupni, pa sej ti more noga zagnit v tem.  :hmm:


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#904 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2016 - 01:14 PM

Grozljiv okus za modo ima... :o 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#905 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6526 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2016 - 09:52 PM

Ma meni ni vsec, kako nosi jakno ves čas na pol sleceno. Wtf... :lol:
  • 0

#906 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82931 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2016 - 09:58 PM

To se je od Kim naučila. Saj se ve, da je njena vzornica. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#907 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15292 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 September 2016 - 04:59 AM

Hahahahaha.
Zdaj sele vidim da ima res to jakno skoz na pol.
Edino v tla se ne gleda skoz :lol:
  • 0
 

#908 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 27 September 2016 - 09:04 AM

Jaz sem pa raje oblečena tako, kot pa teva/birkenstock, tričetrt hlače z žepi in windstopper :butl:  Obstajajo veliko hujši stylingi :D

 

Jaz sem pa za modo zelo odprta, odvisno ali znaš nosit ali ne in s kakšno lahkotnostjo, seksipilom. Imaš stil ali ga nimaš, ona ga ima, ki ti je lahko všeč ali ne.

 

To kar ima oblečeno tudi ni za vsakega (Pucci) pa ne mislim s finančnega vidika. 


  • 0

#909 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15292 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 September 2016 - 09:21 AM

No, vsakemu svoje.
Odvisno od stila zivljenja. Jaz bi se v taksnih oblacilih, ali cemurkoli slicnem pocutila slabo. Odvisno od sluzbe tudi. Nekak ne vidim hodit taka v sluzbo ce moje delovne obveznosti vkljucujejo hojo po blatu in terenu kjer vse s petami odpade.
Moj za take zenske rece da so high maintenance in da vidijo samo sebe in dolgo nic drugega.
Je pa odvisno od cloveka. Mene razen poleti, ko sem ves cas v oblekah in pozimi (ko je podobno) ne vidis v krilih. Vmesno obdobje mi je hlacno...
  • 0
 

#910 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 September 2016 - 09:25 AM

Moj za take zenske rece da so high maintenance in da vidijo samo sebe in dolgo nic drugega.
 

 

Kak so meni takšne izjave boge. :/

A po cunjah on ugotovi, da ženska vidi samo sebe in dolgo nič drugega? :)


  • 0
Viens, reste ici!

#911 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17035 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2016 - 09:26 AM

Windstopper in hlače s žepi, pa teva so pač športna obutev in oblačila, ni njihov namen izgledati elegantno. Se mi ne zdi dobra primerjava.
Kaj pa oblečeš za v hribe recimo morettina? Ne provociram ali kaj podobnega, ampak me res zanima, kateri kosi športnih oblačil so dovolj 'stylish'.
  • 1

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#912 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2016 - 09:28 AM

Meni je pa žalostno, da se nekdo počuti tako nesamozavestno, da mora kopirat stil nekoga drugega... Zakaj se ne spomni nečesa originalnega, a mora res vsaka ta druga kopirat Kardashianko? 

 

Drugače pa jaz vzamem klasične kose anytime, namesto teg ogabnih, načičkanih stvari, ki jih ima ona oblečena (pa naj bo Pucci al pa Gucci)... ne izgleda mi elegantno, niti estetsko... 

 

Je pa tudi meni hecno, da si nekdo misli, da če ne nosiš tega in tega, moraš pa zagotovo bit teva-windstopper oseba. :lol1: There's no other way! :D


  • 1

ॐ Be a voice, not an echo. 


#913 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16572 posts
  • Gender:Male

Posted 27 September 2016 - 09:30 AM

Saj Pucci zanjo tudi ni. To je vse v trgovini slikano. Tudi s finančnega ne :D Pa kao sorry k nism mogla na show. K da je bla povabljena :D Joj, so eni zlagani.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#914 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2016 - 09:44 AM

Pa to bi še dodala... pogosto vidim, da si preko oblačil in modnih dodatkov nekatere ženske (pa tudi moški) poskušajo polniti luknjo...praznino/nesamozavest/komplekse. In mi je ful žalostno videt kakšno simpatično punco, ki je tako "izgubljena", da misli, da je edini način, s katerim bo sprejeta, to, da bo kopirala neko trenutno popularno zvezdnico. Če pa že ne kopira, pa začne svojo lastno vrednost enačiti z vednostjo stvari, ki si jih kupi. 

 

Pa na kakšnem letališču mi je smešno/žalostno, ko vidim kakšno najstnico, ki ne prenese, da bi šla na letalo (14 urni let) brez vrtoglavih petk, najožje obleke, umetnih trepalnic, tone pudra, bronzerja, itd... Pa se muči, ko hodi, na letalu se ne more sprostiti... in izgleda skrajno smešno vse skupaj. Bi verjetno raje ostala doma, kot da bi se za voljo udobja odločila za superge in kaj bolj udobnega. In to izvira iz nesamozavesti... oseba želi ustvariti občutek, videz, da je samozavestna, ampak v resnici ni. 

 

Seveda ne morem posploševati, niso vse, ki nosijo znamke in so vedno urejene, takšne, se jih pa kar precej najde. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#915 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 27 September 2016 - 10:03 AM

Sploh ni fora v Pucciju in dizajnerskih oblekah...Ampak odprtost za vse. Jaz osebno ne kupujem dragih stvari, nobenih Gucci, Pucci, meni je všeč samosvoj stil. Sem rada urejena, tudi ko sem športno oblečena imam rada lepo trenirko in superge. Tudi, ko sem sama doma sem rada v lepem bodyju ali baby dolu... Govorim o stilu in ne znamkah. Mislim, da je ta njena srebrna oblekca 20 eur.


  • 0

#916 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 27 September 2016 - 10:17 AM

Tu smo tako zaplankani za design in stil, da se sploh ne zavedamo. High mainetnance si že, če nosiš prelepe zlate sandale za 20 eur :surrender: Ne vem, kdo je tu zakompleksan...


  • 0

#917 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17035 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2016 - 10:31 AM

Razumem, kaj hočeš povedat, ampak "odprtost za vse" v primeru oblačenja še zdaleč ne pomeni dobre lastnosti. 


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#918 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 27 September 2016 - 10:46 AM

V kakšnem smislu?  Jaz hodim tudi na metal days, punk rock in se temu primerno oblečem in v tem pač dobesedno uživam pa nisem ne punkerica in metalka. Čeprav imam metalce ful rada.

 

Stylish zame sploh ne pomeni vrtoglavih pet in ozkih oblek, lahko si raztrganih jeansih in teniskah, čez lep, velik šal, šminko ali uhane, ki se ujemajo z barvami... to je zame to:)

 

Sanja tudi v teh ''močnih'' kosih dobro izgleda, jih nosi in ne obratno. Meni tudi osebno to ni všeč, mi je pa zanimivo in bi lahko nosila tudi tak podoben stil kupljen recimo v Zari.

 

Če se pa ona folira ali ne, me niti ne zanima, ker gledam to z drugega vidika. Vsak naj živi kot mu paše. Meni je svoboda osebnega izražanja zelo pomembna.


  • 0

#919 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 September 2016 - 11:17 AM

Meni je pa žalostno, da se nekdo počuti tako nesamozavestno, da mora kopirat stil nekoga drugega... Zakaj se ne spomni nečesa originalnega, a mora res vsaka ta druga kopirat Kardashianko? 

 

Jaz v teh fotkah Sanje ne vidim Kardashianke. :D

Sicer pa vplivi, hočeš, nočeš, so. :) Vedno bodo trendi, ki jim sledimo.

Čisto vse, kar kupiš v trgovini danes je današnji trend mode in potem takem bi lahko s čisto vsakim oblačilom rekel, da "kopiraš" nekoga (trend je Kardashian moda, trend je standinavski minimalizem, trend je hipster style...). 

 

Meni so take debate brezvezne in označevat nekoga, ki se oblači tako in tako za "izgubljenega" mi je tudi precej neumno.


  • 0
Viens, reste ici!

#920 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17035 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2016 - 11:23 AM

V smislu, da odprtost za vse lahko pomeni pri oblačenju tudi to, da povezne nekdo nase prva dva kosa, ki mu prideta pod roke in je to kao unikaten stil.

Sicer pa stile drugih vedno komentiramo glede na svoj okus/stil.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users