Jump to content


Photo

Nove pridobitve


  • Please log in to reply
1032 replies to this topic

#861 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2016 - 07:03 PM

Tudi meni se enako hitro zmastijo, ne glede na to, ali si jih kdaj manj pogosto umijem. Zdaj si jih čez teden umivam na dan in pol, ker se mi po dveh dneh že zmastijo. Ne tisto na polno, ampak dovolj, da me moti in se ne počutim prijetno.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#862 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 September 2016 - 07:24 PM

Drugi dan se niso mastni, samo zalostni. Tretji dan so pa res mastni ja.
To glede naravne mascobe blabla je zame mit starih bab, v katerega ne verjamem. Torej si tudi obraza ne bi smela vsak dan umivat?
Vcasih sem si lase umivala manj, pa nisem imela cisto nic drugacnih. :)
Barva se mi ne spira. Med drugim bi se pocutila umazani, ce si jih ne bi vsak dan umila.
Je bilo vmes ze obdobje, ko si nisem delala oblog, pa sem imela vseeno lepe lase, nic krepastih.

 

 

 

Mogoče bi si morala potem lase drugače oblikovati, uporabiti kakšen izdelek za volumen, ki lase dvigne od lasišča in se zato ne zmastijo tako hitro in držijo neko obliko.

Jaz si ne predstavljam, da bi jih samo umila in posušila (ne vem, če tako delaš, sklepam), ker imam tako težke in gladke, da ne bi bili za nikamor. 

Z umivanjem obraza je pa drugače, primeren čistilec ne poruši pH-ja kože in ta v vsakem primeru rabi vlaženje/hranjenje.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#863 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 September 2016 - 09:51 PM

Sarah, ja sj vrjamm, čeprou jz mam res dolge lase pa si jih na 2-3dni perem pa ful ne porabim tok, mejbi gre en šampon na mesec :D sam k si napopala zdj 2 šampona pa kake 3 tedne nazaj ene par, mejbi še zalogo delaš?


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#864 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2016 - 10:36 PM

Med nosečnostjo bi si jih lahko prala 1x na teden. Takoj po porodu je padlo na stare tire - prvi dan OK, drugi pogojno, tretji dan moram zjutraj prat, ker nisem več za v javnost.
  • 0

#865 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15299 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 30 September 2016 - 05:56 AM

Isto ancka :D
Da ne govorim, res en teden si jih nisem prala ko sem bla noseca...pa ze tako imam goste, takrat so bili pa ekstra gosti...
Drugace jaz tudi vsak drugi dan umijem
Se pravi 3x na teden nekako, vedno v nedeljo, pa potem torek ali sreda in spet pred vikendom.
Ne gre drugace. Pa ne uporabljam nicesar razen koprivov sampon od afrodite, fen in krtaco :D en afroditin sampon (1L) mi traja vec mesecev....
  • 0
 

#866 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30906 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 September 2016 - 06:30 AM

Moja šefica si jih tudi vsako jutro opere, pa ima lepe in močne lase, blond pramene... Sm bla tud jst ful presenečena, ko sm to opazila enkrat na službenem potovanju in je vstala prva, da si bo še lase  umila. Ampak zdej mi je jasno, zakaj ima vsak dan enake lase in enako frizuro :wink1:


  • 0

#867 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16575 posts
  • Gender:Male

Posted 30 September 2016 - 08:50 AM

To glede naravne mascobe blabla je zame mit starih bab, v katerega ne verjamem. Torej si tudi obraza ne bi smela vsak dan umivat?

 

Bila bi resnična, če bi uporabljala pH 9 npr. Šampon bi načeloma moral imeti nizek pH. Tak bi bil najbolj primeren za vsak dan. 


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#868 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 September 2016 - 10:49 AM

Meni bi se strgalo ze, ce bi si jih morala oprat vsak drugi dan. Jaz za to porabim ogromno casa, kar je zame edina slabost zelo dolgih las. Pa lasem ne bi naredila nobene usluge, ker uporabljam cel kup styling proizvodov, ki se pocasi nalagajo in nastane film. Perem si jih najvec 2x na teden, se bolj pogosto pa 3x v dveh. Ce si jih navijem s figarom, se mi ne zmastijo en teden. Balzama in maske pa nikoli ne uporabljam.
Je pa druga pesem, ce imas ravne kot spagete, taki se ponavadi bistveno hitreje zmastijo, ker so prilepljeni na lasisce.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#869 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15299 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 30 September 2016 - 11:46 AM

Ja, jaz imam ravne...
Vihat se mi zacnejo ko pridejo do ramen potem pa spet ne.
Racunam da bom tud delala kodre ko bodo dolgi in pol nau treba tok umivat.
Zdaj sem pa cez dan ali dva kot polit cucek.
  • 0
 

#870 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2016 - 03:36 PM

Jaz si jih perem na 2-3 dni, raje na 2, ker drugače so res taki žalostni, kot se je že Ana izrazila. Šampone kar hitro porabim pa tudi pri vsakem umivanju 2x šamponiram.

Ne predstavljam si, da bi mi lasje zdržali 1 teden...sicer pa tudi če bi mi bi si jih še vedno umivala vsaj na 3 dni. Imam rada da lasje dišijo in so sveži....se mi zdi, da po 4-5ih dnevih pa res že postanejo neprijetnega vonja...


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#871 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 October 2016 - 03:48 PM

spray-do-stylizacji-got2b-foehnomenal-ex


  • 0

#872 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17039 posts
  • Gender:Female

Posted 22 October 2016 - 10:27 PM

hair%20professional%20-%20keratin%20lak%


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#873 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15299 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 23 October 2016 - 12:48 PM

Pred kratkim sem si kupila tale sampon, ker se mi je zdelo da mi afroditina kopriva lase se dodatno masti, ne pa da je za mastne lase. S tem samponom so lasje vsaj en dan, ce ne dva dlje lepi in sprejemljivi. Tako da si zdaj umivam glavo dvakrat na teden, ne vsak drugi dan. Pa tak super vonj ima in se hladi lasisce, ko ga naneses. Ga pa pustim gor kaksne pet minut, da res ucinkuje.

naturavit-zamastnelase-600x533.jpg
  • 0
 

#874 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 October 2016 - 03:08 PM

Kje si ga pa kupila? Čeprav meni take "naravne" "slovenske" variante na daleč smrdijo, kar sem sprobala, je bilo porazno.

 

IMG_2864-e1432035001501-610x813.jpg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#875 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15299 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 23 October 2016 - 05:38 PM

V dm-u. Jaz sem ga na blef vzela pa nisem razocarana :)
  • 0
 

#876 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 October 2016 - 06:09 PM

Okej, bom poskusila :)


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#877 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 October 2016 - 06:18 PM

Sarah, a je ta sprej mogoče naslednik Elnett volumenskemu? Ker je oblika enaka in na etiketi piše isto.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#878 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 October 2016 - 07:04 PM

Ne, oblika ni enaka - ta je precej manjši, ni tako visok :). Drugače pa nimam pojma, slučajno sem ga videla v Mullerju pa itak moram probat vse, kar je za volumen.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#879 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 October 2016 - 07:13 PM

Aha, OK. Bom šla naslednjič po tega, ker mi mojega zmanjkuje in mi je zoprno vsakič naročat in plačevat poštnino. Upam, da je učinek podoben.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#880 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 November 2016 - 07:42 PM

999999-3600522939474.jpg

 

Embalaža je pa res odurna.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users