Sweeeeet! Letite iz Trsta, si verjetno pisala, pa sem zgrešila?
Španija
#861
Posted 31 January 2026 - 09:07 AM
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#862
Posted 31 January 2026 - 01:55 PM
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#863
Posted 31 January 2026 - 08:21 PM
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#864
Posted 05 February 2026 - 08:58 PM
#865
Posted 26 February 2026 - 10:51 AM
Meni je včeraj zvečer kar malo slabo ratalo, ko sem pogledala cene letalskih, ker so se še podražile in to konkretno. Zdaj nekaj časa sploh nisem dobila nobenega maila o spremembah cen (sem prijavljena na price alert), tako da sama tudi nisem vmes gledala. :S Če ne bi imeli že rezervirane nastanitve (sicer z možnostjo odpovedi), pri teh cenah zdaj verjetno sploh razmišljala ne bi. Ta Ryanair algoritem je res loterija.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#866
Posted 26 February 2026 - 05:03 PM
#867
Posted 26 February 2026 - 05:20 PM
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#868
Posted 26 February 2026 - 05:32 PM
#869
Posted 26 February 2026 - 05:49 PM
Ja, na srečo je mož veliko bolj pomirjen, ker jaz se sploh ne morem sprijaznit. Pa skrbi me, da se bo cena še zvišala.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#870
Posted 06 March 2026 - 03:22 PM
Sem rekla, da ne bom več spremljala cen letalskih pa ne morem, da ne bi in nisem še skenslala alertov.
V glavnem, midva sva dala 800 zanje, sem jih hotela vzet tisti dan, ko so šle malenkost dol, zdaj so spet vsak dan dražje ...
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#871
Posted 06 March 2026 - 03:57 PM
#872
Posted 06 March 2026 - 04:19 PM
Malo pa.
Saj vem, da bi morala, ampak mi je tudi zanimivo spremljat, pa da vem za v prihodnje (čeprav pri njihovem algortimu ni pravila, ta let je pa itak specifičen, ker so tako redki).
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#873
Posted 26 March 2026 - 05:59 PM
#874
Posted 26 March 2026 - 07:22 PM
#875
Posted 27 March 2026 - 09:40 AM
#876
Posted 15 June 2026 - 02:04 PM
Sem rekla, da gremo letos že junija na dopust, da ne bo tako vroče ... Ravno ko pridemo, bo šlo na 30 stopinj in ohladilo naj bi se začasno šele, ko gremo. ![]()
Tudi glede na cene bi bilo najbolje it v prvi polovici junija (od 21. naprej so tam cene skoraj x2), ampak mi je čisto mimo prit nazaj še pred začetkom šolskih počitnic.
Se bo pa vsaj v morju dalo ohladit, kar se lani ni.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#877
Posted 16 June 2026 - 06:24 AM
Jaz že komaj odštevam dni. Vidim, da je za cel naslednji teden krepko preko 30 napovedano.
#878
Posted 16 June 2026 - 07:04 AM
Midva sva se tudi za jesen odločila za Mallorco letos. Je bolj primerna za dopust z J kot Palermo.
#879
Posted 16 June 2026 - 08:26 AM
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#880
Posted 16 June 2026 - 09:23 AM
Mi pa naslednji četrtek.
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users









