Jump to content


Menstrualne skodelice


  • Please log in to reply
1011 replies to this topic

#861 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 July 2012 - 02:47 PM

No, lahko vzameš manjšo, seveda. :) Poročaj. ;)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#862 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 July 2012 - 06:32 PM

če si mlajša od 30


Kakšen pa je to faktor. XD
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#863 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2012 - 09:11 PM

Baje z leti postanejo vaginalne mišice manj čvrste in očitno luknja bolj široka in zato rabiš večjo skodelico. :lol:
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#864 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 July 2012 - 07:27 AM

Ja, ampak to je 'kr neki'. :D Če rodiš razumem, da se stvari malo spremenijo, drugače se pa ne. :) Mogoče pri 40ih.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#865 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 18 July 2012 - 11:36 PM

Tako, danes sem kupila Lunette skodelico in sem se na koncu odločila za večjo. Me je pa kar malo strah postalo, ko sem odprla škatlo in jo prijela v roko, saj se mi zdi precej velika. :lol: Upam, da mi jo bo uspelo spravit noter in da ne bo prišlo do kakšnih neprijetnosti, da je ne bom znala spravit nazaj ven ali kaj podobnega. :oops:
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#866 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2012 - 12:15 AM

Porocaj! ; ) Sem pa gledala v filmcku, ki ga je prilepila Kinky, da za odstranitev ne smes kar vlect slepo navzdol, ampak slediti ukrivljenosti noznice.

Kinky, zakaj mislis, da je popuscanje misicnega tonusa s starostjo krneki? : ) Sploh, ce misic ne treniras. ; )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#867 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 July 2012 - 06:51 AM

Ne, verjamem, da je nekaj na tem, ampak .... kasneje. :D ;)

Marmelada - kar sproščeno, najprej jo prekuhaj, pa zmoči jo, preden jo daš noter.

Ko jo boš pa dajala ven, se pa usedi na školjko, in jo s pomočjo mišic potisni naprej, nato primi za pecelj,

da jo še malo približaš, nato jo pa jaz že primem in sicer s palcem in kazalcem.

Eno tehniko moraš dobiti, preprosto moraš sama poskusit, potem boš dobila občutek in bo šlo brez težav.

Se pa res zmehča skodelica, moja je fuul bolj mehka sedaj po 2 letih, kot na začetku. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#868 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2012 - 09:52 AM

:)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#869 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2012 - 09:52 AM

Hvala za informacije Kinky, nisem vedela, da jo je dobro zmočiti, preden jo vstaviš. :)

Ko jo vzameš ven, ti zadošča, da jo samo spodaj stisneš s palcem in kazalcem, že takrat popusti vakuum, ali moraš in globje notri s kazalcem? A vstavljaš si jo tudi na školjki? Da se jo pa samo tako globoko, glih da je notri in da pecelj ne gleda ven, ni se treba silit jo tlačit bolj globoko, ne? Prekuhavaš jo po koncu vsakega ciklusa, kot piše v navodilih? Pa še to, ko jo razkužiš s tistimi njihovimi alkoholnimi robčki ali z razkužilom (jaz imam Spitaderm, ki ima tudi alkohol), jo potem še spreš z vodo ali samo obrišeš in daš noter? Najbrž zna peči, če jo daš kar noter...:hmm:

Joj, koliko vprašanj. :D
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#870 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2012 - 09:56 AM

jaz grem notri s palcem in potisnem v smeri tal...pa hkrati začnem vlečt ven. Važno je, da pecelj ne gleda ven. Ni treba nič naprej rinit. Da si je ne boš napopala na maternični vrat, kot sem si jo jaz :lol1:
  • 0

#871 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 July 2012 - 10:04 AM

Ni nujno, jaz tako naredim. :) Da jo zmočim.

Odvisno, včasih grem malo globje s palcem in kazalcem, stisnem skupaj, da popusti vakum, in potegnem ven. :)

Vstavljam ali na školjki, pod tušem .... počepnem, tako mi je najlažje.

Jaz je sploh ne prekuhavam, jo pa včasih razkužim s Spitadermom, in nato oprerem pod vodo preden vstavim. Nič ne brišem.

Nikoli še problemov glede vnetij. *trkam na les*
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#872 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30906 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 July 2012 - 10:07 AM

meni se je ustavilo že pri vstavjanju, kaj šele odstranjevanje, hehehe :wink1:
  • 0

#873 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 July 2012 - 10:09 AM

Marmelada - bodi potrpežljiva. :)

Spomni se kako si bila nerodna, ko si prvič imela v rokah kondom ali kaj drugega ..... :evilgrin:


vsako novo stvar se je pač potrebno navadit. ;) Ne obupaj. Ti pa priporočam, da malo pred

morjem malo potreniraš. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#874 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2012 - 12:09 PM

:lol:
Ja, Ančka, se vedno spomnim tvoje nesrečne prigode. :D In potem me je kar malo strah, da mi slučajno ne bi sama zlezla bolj gor in da se mi kam zatakne. Moram vsekakor pred morjem malo probat, da ne bom potem kje na Hrvaškem obtičala z zataknjeno skodelico. :lol:

Hvala še enkrat vsem za pomoč. :wink1:
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#875 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 19 July 2012 - 01:18 PM

Mene kar boli, ko to berem!
  • 0

#876 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 21 July 2012 - 12:33 AM

Prej sem si jo prvič probala vstavit. Nisem vedela, da je dovolj, da jo zloženo porineš noter samo za kak cm in potem že lahko spustiš, da se razpre, potem pa samo porineš noter. :) Najprej sem pustila tako, da je pecelj rahlo kukal ven, potem pa mi je sama zdrsnila malo višje in me je zagrabila panika. Pecelj sem skrajšala za polovico in mi je bilo težko ga sploh prijeti. Stisnila sem dno skodelice s palcem in kazalcem, ampak vakuum ni popustil, zato sem morala it s palcem globlje, nekje do polovice skodelice pomoje in stisnit. Ampak to je kar gužva, mi je bilo težko spravit še prst noter.:( Mogoče bi bila manjša velikost boljša.
Imam pa eno vprašanje...potem, ko ti skodelica sama zdrsne noter in se razpre, a je možno, da sama zleze še globlje (sploh ko se premikaš) in se mi zatakne na maternični vrat? :( Sem prebrala, da je nožnica dolga približno 7-8 cm, torej je med skodelico in materničnim vratom le 1-2 cm fraj prostora. Ful me je strah, da bi mi sama zdrsnila višje in mi tam obtičala. :(

Notri sem jo imela sicer le minuto, ampak se mi je zdelo, da jo čutim. Ni bilo, kot da nimam ničesar.
Malo sem brala še na planetu lepote, kjer imajo na forumu skoraj 60 strani dolgo temo o skodelicah in sem se sicer malo pomirila, ampak se vseeno bojim, da se tudi meni zgodi kaj takega, kot Ančki. Še zdaleč pa nisem prebrala celotne teme, da bi videla, če se je kateri zgodilo kaj takega.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#877 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 21 July 2012 - 12:24 PM

ma ne, no. jst sem ekstrem :lol:

Jaz si nisem nič peclja rezala (why on earth počnete to? :hmm:). Tudi ne zleze tako močno gor, da je ne bi mogla več ven dobit. Ti kar lepo uporabljaj. Še navdušena boš nad njo ;)
  • 0

#878 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25361 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 July 2012 - 01:17 PM

Jaz tudi nisem rezala (na začetku sem razmišljala, če bi, pa me je bilo strah, da ga potem več ne bi dosegla, potem sem pa itak ugotovila, da ni potrebe po krajšanju ...).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#879 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 21 July 2012 - 01:54 PM

Ma jaz sem brala, da večina punc skrajša ali pa popolnoma odreže pecelj in sem ga že preden sem jo probala vstavit kar odrezala pol, ker sem mislila, da mi je zaradi tega ne bo treba tako globoko vstavit. Se pravi, da vam ves čas stoji na mestu in se ne premakne višje?

Bom še poskušala, ne smem obupat. :) Čeprav prvi dan M je zaenkrat pomoje še ne bom še uporabila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#880 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 21 July 2012 - 10:34 PM

ma ne, no. jst sem ekstrem :lol:

Jaz si nisem nič peclja rezala (why on earth počnete to? :hmm:). Tudi ne zleze tako močno gor, da je ne bi mogla več ven dobit. Ti kar lepo uporabljaj. Še navdušena boš nad njo ;)


Meni se ful nizko usede in me je pecelj žulil. Sem ga postopoma krajšala, ampak je bilo na koncu treba kar vse oskubit.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users