Jump to content


Photo

Potovanja...


  • Please log in to reply
809 replies to this topic

#801 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 46730 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 April 2026 - 10:04 AM

Se mi zdi, kar je v tem trenutku res drago v Švici so nastanitve. Te so sle v zadnjem letu precej gor in je kar tezko dobit kaj ugodnega. V priljubljenih turisticnih centrih pa so cene sploh visoke. Ampak cene prenocisc so sle navzgor povsod, ne samo tukaj…
  • 0

#802 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18133 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2026 - 10:12 AM

Švica je zmeraj bila draga, je pa res, da se je v Sloveniji vse tako podražilo, da pomoje ni več takih razlik.
Fiona je pomoje mislila zaradi nepredvidljive situacije z letalskim prometom. Boste videli, kako bo čez glavno sezono, Valencija je super tudi recimo avgust-oktober. Nas je oktobra sicer pralo 3 dni ampak smo pomojem imeli res smolo z vremenom.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#803 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 90089 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 April 2026 - 10:43 AM

Kalyso, ja, 8 let bo ze. Drugi casi.

Glede vinjet je res, je pa enim mimo placevat letno vinjeto (oz. celo 14 mesecna je, ane?).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#804 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18987 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 28 April 2026 - 11:20 AM

Kaj pa ima Valencia z BV? A zaradi cen goriva misliš?

Ja pac negotovosti glede letov pa tega. Vsekakor zdaj ne bom kupovala kart. Pa tudi ne vem ce bi sli v jeseni kam, M pravi da dost za letos aviona :lol: jaz bi pa z veseljem sla. Odvisno od cen in situacije.
Matilda za koliko casa pa ste sli?
  • 0
Včasih, redkokdaj se fino ti zdi, da si živ, da te nič ne boli, da je najlepši žarek, ki tebe zbudi, ko si ga odgrneš z oči.

#805 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18987 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 28 April 2026 - 11:21 AM

Velja Kalypso!
  • 0
Včasih, redkokdaj se fino ti zdi, da si živ, da te nič ne boli, da je najlepši žarek, ki tebe zbudi, ko si ga odgrneš z oči.

#806 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18133 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2026 - 12:53 PM

5 dni. Drugače je tudi za cel teden dosti za počet, če je lepo vreme.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#807 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18987 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 28 April 2026 - 02:38 PM

Kul, hvala :)
  • 0
Včasih, redkokdaj se fino ti zdi, da si živ, da te nič ne boli, da je najlepši žarek, ki tebe zbudi, ko si ga odgrneš z oči.

#808 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24135 posts
  • Gender:Female

Posted 19 May 2026 - 10:00 AM

Mi smo šli za 6 dni v Valencio, nam ni bilo nič preveč, je dosti za počet. Nam je bilo ful lepo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#809 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28093 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 May 2026 - 10:14 AM

Matilda, kdaj greste? Poročaj prosim kako je bilo (predvsem glede otroka), tuhtam, da bi razdelili čas med Alicante/Denio/Valencio.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#810 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 28093 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 May 2026 - 10:15 AM

Aja, čakaj, narobe sem prebrala, a ste že bili oktobra? :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users