Jump to content


Photo

Trači


  • Please log in to reply
710 replies to this topic

#61 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 06 May 2007 - 08:40 PM

men ma pa lih pravo postavco smile.gif sam tole da je predebela.. res so usekani.
  • 0

#62 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 06 May 2007 - 08:54 PM

Meni ma tut popolno postavo. wub.gif
  • 0

#63 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 06 May 2007 - 10:05 PM

A je niso odpustil, ker naj bi bila predraga za njih huh.gif ?
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#64 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 07 May 2007 - 07:51 AM

ja naj bi jo zaradi tega, ker ni hotela več velik potovat sam je bla še zmer isto 'draga' smile.gif sam zdej je pa v javnost pršlo da naj bi se zredila za 5kg k je nehala kadit.. men še zmer isto k prej zgleda smile.gif
  • 0

#65 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 17 May 2007 - 05:49 PM

Avril pozirala gola

Najbolj vroče med vročimi kr nekej blink.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#66 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45608 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 May 2007 - 12:31 PM

To presneto staranje!
Los Angeles | 19.5.2007 | B.S.
Antonio Banderas se jezi, ker Hollywood daje prednost mlajšim igralkam, starejše pa vztrajno zavrača.
IPB Image
Antonio je stopil svoji ženi Melanie v bran (Foto: Reuters)
Igralec Antonio Banderas je jezen na hollywoodske režiserje in scenariste, ki se izogibajo starejših igralk ter dajejo vloge raje mlajšim zvezdnicam. Igralec je potožil, da ustvarjalci filmov njegovo 49-letno ženo Melanie Griffith vedno bolj pogosto zavrnejo z izgovorom, da je prestara.
"Hollywood vedno potrebuje novo in svežo osebo, še posebej pri ženskah, kar pa je zelo nepravično. Ko enkrat prekoračiš 40. leto, je s tabo konec," pravi Banderas. "Obstaja ogromno igralk, ki jih dolgo časa ne vidimo, pa čeprav so odlične. Moja žena Melanie je zagotovo ena od njih in še mnoge druge igralke."
vir: 24ur.com


Če je Melanie odlična igralka pa sem jaz bicikl. Tiste, ki so res dober igralke a la Susan Sarandon, Meryl Streep in še katera bi se našla, so še starejše od nje in dobivajo vloge. Sicer pa, če sem malo nesramna bi Melanie kvečjemu lahko igrala kakšno čarovnico ali pa goblina, glede na njen izgled. twisted.gif
  • 0

#67 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 19 May 2007 - 05:58 PM

Ej sam ona res, ne glede na to, kakšna je tematika filma, zmeri igra isto.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#68 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 June 2007 - 10:42 PM

Meni se zdi pa logično da iščejo vedno mlajše, aj ne moreš v vsakem filmu desetletja in desetletja iste zasedbe gledat.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#69 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2007 - 11:22 AM

Pa razpizdi me to, kaj jamrajo, jebemo, itak za en film dobijo tolk, da jim ceu življenje nč več ni treba delat. Res se majo za bunit, ko so tak brez dela, reveži. twisted.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#70 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45608 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 June 2007 - 01:56 PM

Ma finta je v tem, da nekatere igralke, ki sem jih že zgoraj naštela so še starejše in dobivajo vloge, ki so primerne njihovim letom. Če pa hoče Melanie igrat isto vlogo kot pa jo je, ko je bila stara 20 oz. 30,pa verjamem, da bodo raje kot njo izbrali kakšno bolj ohranjeno. twisted.gif
  • 0

#71 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26733 posts

Posted 13 June 2007 - 04:02 PM

nism vedla v kero temo dat uglavnem, ko opažam d se folk prtožuje nad tem kaj vse pišejo v časopise,vse bolj opažam da novinarji vse manj pazijo kaj pišejp. Pa ne tolk u smislu tračev kot v smislu, da enih besed očitno ne poznajo in izzumljajo kr neke nove besede. Sej sm sama dost taka d se včasih ne morem spomnt kako se čemu reče pa kr kj novga izzumim, sam a niso vsaj pisci besedil, ki so za javno objavo dolžni poskrbet, da bo njihov jezik in besedišče temu primerno?

v oko mi je tokrat padla beseda predsodba (na 24ur.com) namest predsodka.

uf, sm se mogla mal spraznt smile.gif
  • 0

#72 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12116 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2007 - 07:26 PM

Ja, to opažam tudi jst, in vedno več je slovničnih napak, kšn rodilnik al pa vejice pa so sploh pretežka stvar. In to še v kšnih reklamah al pa kej takega, kjer bi človek res pričakoval, da bo kdo malo popazu, da je stvar prav napisana.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#73 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2007 - 09:42 AM

Saj to se sem lepi, a ne?

Je Katie res noseča?

http://24ur.com/nasl...619_3100266.php


Jaz rečem da ni.

  • 0

#74 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45608 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 June 2007 - 09:46 AM

Jaz bi rekla, da ni. No, vsaj jaz ne vidim nobene izbokline kjer naj bi bil trebušček. hmm.gif
IPB ImageIPB Image
  • 0

#75 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2007 - 09:48 AM

Pa še dve novički (rojstvi malih zvezdic)

1. Julia Roberts rodila tretjega otroka.
http://24ur.com/nasl...619_3100211.php


2. Tiger Woods postal očka.
http://24ur.com/nasl...619_3100227.php


LP

Katie pa ful paše kratka frizurca. Zares lepa. thumbup.gif
  • 0

#76 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 20 June 2007 - 12:32 PM

fuul lepo frizuro in barvo mi ima Katie!
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#77 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 June 2007 - 12:53 PM


Kak je Tom smešen poleg, ves taki mali. :-)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#78 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 June 2007 - 01:01 PM

Katie na levi sliki od Kalypso huh.gif A ona postaja druga Victoria ? ermm.gif Na tej sliki ful nanjo spominja..
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#79 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2007 - 02:22 PM

QUOTE(Sarah @ 20. 6. 2007 - 14:01) View Post

Katie na levi sliki od Kalypso huh.gif A ona postaja druga Victoria ? ermm.gif Na tej sliki ful nanjo spominja..


Ja saj se ful veliko družita skupaj. rolleyes.gif
Človek se naleze. biggrin.gif
  • 0

#80 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 June 2007 - 05:54 PM



Christina Aguilera is pregnant


June 20, 2007 -- RUMORS that Christina Aguilera is expecting a baby "are definitely true," according to a well-placed Page Six source. "She's been telling friends," said one snitch, who revealed, "she has to be three months now, because she's announcing it." This would be the first for Aguilera and her husband, Jordan Bratman. In other baby news, we hear movie actress Jill Hennessy and her actor/bartender husband are expecting their second child. Reps for both wouldn't comment.




vir: www.nypost.com
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users