Jump to content


Photo

prvič


  • Please log in to reply
273 replies to this topic

#61 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 July 2005 - 08:12 PM

[quote=Špela].. niso vse zveze, ki se oblikujejo v času pubertete, kratke in mimobežne. wink.gif[/color]
ja! smile.gif moja mami in ati sta od 20 naprej skupi ostala,moja teta in striček sta skupaj iz srednje šole,ta drugi stric in teta prav tako,od fanta starša pa isto.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#62 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29008 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 July 2005 - 08:17 PM

[quote=rea][quote=Špela].. niso vse zveze, ki se oblikujejo v času pubertete, kratke in mimobežne. wink.gif[/color]
ja! smile.gif moja mami in ati sta od 20 naprej skupi ostala,moja teta in striček sta skupaj iz srednje šole,ta drugi stric in teta prav tako,od fanta starša pa isto.[/quote]

jah, rea, sej veš, da je blo učas drgač. moj foter je tut od moje matere prvi in edini moški ... sama sebe si nikakor ne morm predstavljat v njeni koži ... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 July 2005 - 11:50 PM

Hahaha, Špela... enako. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 11 July 2005 - 01:37 AM

Ko sem bila pri 15 letih v bolnišnici, mi je moja "cimra" rekla naj imam čimveč fantov, le tako da jih bom spoznala. Ona je bila pri 26-ih na frišno ločena. No jaz sem se držala tega. Nisem jih imela nevem koliko, ma jih kar dobro poznam - seveda razen svojega IPB Image


Po moje so grooooooozno redki primeri, ko se za vedno obdrži srednješolska ljubezen. Jaz jih sicer poznam nekaj, nekateri so tudi že poročeni (ena sošolka je celo iz osnovne šole z istim tipom) ma pri vseh parih je bil ali eden ali drugi nezvest (ali pa je še) ermm.gif
  • 0

#65 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 July 2005 - 11:37 AM

QUOTE(Jenna)
Hahaha, Špela... enako. IPB Image

no,no oops.gif ,pač...tud par svojih vrstnikov poznam k so s fanti že dolgo let,tko,da očitno ni blo sam 'takrat'
kaj pol,jenna,a pol si ti sebe ne predstavljaš s tem fantom,o ga maš zdj še za naprj,ko ti je tok smešno rolleyes.gif laugh.gif .No,mene mogoče mičkn spreleti neki ko pomislm nato,ja,sj je že res...sam mipa zdj čist paše
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#66 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 July 2005 - 12:26 PM

[quote=Špela][quote=Tanjci]sam kolk dolg pa trajajo srednjesolske veze. Par mescev je ze uspeh

tri moje ti. srednješolske zveze so trajale (vsaka zase, seveda! wink.gif ) približno eno leto, par tednov gor ali dol, sošolka iz gimnazije pa je še zdej s tipom, s katerim sta začela, ko jih je mela ona rosnih 16 in živita skupaj, ipd ... niso vse zveze, ki se oblikujejo v času pubertete, kratke in mimobežne. wink.gif

Ne, sej vse niso. Samo veliko jih pa je. Takrat se še iščeš, spoznavaš sebe ter ljudi okrog sebe in drugače dojemaš stvari. V mojem razredu je polovica punc že imela dolge zveze (če se temu tako reče) pa tudi nekaj fantov. Se pa spomnim, ko mi je moja prijateljica na začetku skos govorila, da so zanjo že 3,4 meseci uspeh. Meni pa se je to zdelo nekaj čisto normalnega in sem vedela, da zveze še kmalu ne bo konec.
  • 0

#67 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 28 July 2005 - 12:56 PM

smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#68 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23572 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 28 July 2005 - 01:22 PM

Ja jaz tudi lahko recem, da sem kar kmalu - 16 let sem imela. S tipom sem bila eno leto skupaj. Sicer mene je kar precej bolelo (ugotovila sele cez nekaj casa zakaj smile.gif ).
Pri nama je bilo to enostavno dejanje katero se je pricakovalo po tolikem casu skupaj. Lahko edino recem, da noben od naju ni imel pojma kaj dela. Pac sem full radovedne narave in sem hotela probat. On se pa ravno ni upiral wink.gif

Je pa res da jaz na "device oz. izgubo tega imena" gledam bolj z besedo "kar nekaj". Pac se mi "obred" nikoli ni zdi en pomemben oz. prelomen dogodek v zivljenju, za katerega je potrebo full priprav in razmisljanja.
Na splosno sex jemljen kot uzitek, tako da vsa ta debata okoli kdaj je prekmalu oz. prepozno je meni osebno brez vezna.

Nekdo prej dozori, nekdo kasneje.
Ko se enkrat pocutis, da si zrel za to (pa naj bo to pri 13 oz 30 in ali je bilo to za eno noc ali si potem celo zivljenje se s to osebo), vazno da je tvoja odlocitev. Ti sam ves zakaj si se spustil v to in to je vse kar je pomembno.

Ce ravnas pametno (z zascito) sploh ne vem zakaj bi bilo komu zal - pac ena slaba izkusnja v zivljenju (koliko jih se bo! twisted.gif )

No upam, da nisem koga razjezila, ki mu to kaj vec pomeni.
Samo ko sem brala sem se vec cas sprasevala kaksen big deal delate iz vsega in sem mogla svoje pristavit. oops.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#69 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29008 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 July 2005 - 02:17 PM

se podpišem pod zadnji post od kami ... men se tut mal 'out' zdi to 'čakanje na pravega, ki me bo razdevičil' ... mislm, halo?! sej se itak nikol ne ve, če je pravi. pa zakaj bi moral seks nujno povezvat z ljubeznijo? to se zdi men mal brezveze ... men osebno seks pomeni užitek, sredstvo, s katerim pridem do potešitve spolne potrebe in nimam nobene potrebe, da ga povezujem z ljubeznijo. to, da je seks z nekom, ki ga ljubiš, tok oh in ah, se zdi men navaden bullshit. to je sam ena kvazi tančica morale čez zadovoljevanje potrebe, ki je apriori vzeta za 'nečisto'. (js tut upam, da nisem povzročila kej vroče krvi s temle mojim blebetanjem ... mnenje pač. wink.gif )
js sm mela 15 let in tip se je izkazal za pravega kretena, sam mi ni žal, da sem z njim prvič seksala (pa še to kar kmalu po tem, lo sva postala par). z leti in prakso se pač učimo, ne? wink.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#70 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23572 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 28 July 2005 - 02:43 PM

Se nazaj podpisujem pod Spelo!!!!

:salut: :hello1: thumbup.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#71 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 31 July 2005 - 10:31 PM

Jaz pa mislim, da ne bi mogla seksat s tipom, do katerega ne bi čutila ničesar. Mora biti prisotna ljubezen in to je to.
Sicer pa tudi jaz še nisem seksala in čez par dni bom imela 19 let. Imam fanta in vem, da bo z njem čudovito.
  • 0

#72 Lee Lee

Lee Lee

    sramežljivec

  • Člani
  • 68 posts
  • Location:iz pekla do raja ...

Posted 12 August 2005 - 07:56 PM

Jst sm prvič pri 19ih. Bolel me je sam mejčkn na začetku, poj je blo pa uredu. S fantom nisem več skupi, mam pa lepe spomine ...

Za vse pa, ki ste še mlajše in bi rade probale, ker vsi to počnejo oziroma ker vas matra firbec, naj pa povem, da počakite na nekoga, s katerim se boste resnično poštekale ... Nima smisla prehitevat dogodkov!
  • 0
Dej dol pokrov, ko končaš ...

#73 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 August 2005 - 04:49 PM

Jst se pa pod Lee Lee podpisem wink.gif biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#74 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 14 August 2005 - 10:13 PM

..
  • 0
it's not pms, it's you..

#75 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 15 August 2005 - 11:44 AM

tudi moj prvic ni bil ne vem kaj,ker tud pricakovala nisem nic posebnega in nisem v tej smeri razmisljala da bom z nekom ki ga ljubim,ker tako mlada dekleta kot se dandanes odločajo za spolnost dvomim da lahko globoko ljubijo in čakajo na pravega,...pač imaš neka pozitivna čustva in vibracije do osebe in to je to,...

jst sem se za to odločila ker mi je takrat pasal in sem čutla da bi mi bilo s to osebo ql,pa nisma bla ne vem kuk zalublena itd,....čeprou morm pa priznat da sve zdej po dveh letih in pol še kr skupej,...in to me ful veseli:=))
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#76 Miky

Miky

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 661 posts
  • Location:mikyland

Posted 15 August 2005 - 02:31 PM

[quote=Špela]se podpišem pod zadnji post od kami ... men se tut mal 'out' zdi to 'čakanje na pravega, ki me bo razdevičil' ... mislm, halo?! sej se itak nikol ne ve, če je pravi. pa zakaj bi moral seks nujno povezvat z ljubeznijo? to se zdi men mal brezveze ... men osebno seks pomeni užitek, sredstvo, s katerim pridem do potešitve spolne potrebe in nimam nobene potrebe, da ga povezujem z ljubeznijo. to, da je seks z nekom, ki ga ljubiš, tok oh in ah, se zdi men navaden bullshit. to je sam ena kvazi tančica morale čez zadovoljevanje potrebe, ki je apriori vzeta za 'nečisto'. (js tut upam, da nisem povzročila kej vroče krvi s temle mojim blebetanjem ... mnenje pač. wink.gif )
js sm mela 15 let in tip se je izkazal za pravega kretena, sam mi ni žal, da sem z njim prvič seksala (pa še to kar kmalu po tem, lo sva postala par). z leti in prakso se pač učimo, ne? wink.gif


temu se reče pa pametno razmišljanje biggrin.gif pohvalno wink.gif
  • 0

#77 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 15 August 2005 - 03:29 PM

Meni se tudi tako zdi. Saj vse skupaj ni nič kaj takega. Jaz sem prvič pri 16-ih in pol, priznam da mi ni bilo preveč fajn, je bil bolj firbec kot kaj drugega, saj tega tipa sem spoznala isti večer.
Nikoli pa nisem imela namena čakati "ta pravega", saj kot pravi Špela, nikoli ne veš kateri bo to.
Imela sem tudi razmerje (če temu sploh lahko tako rečem) z dobrim prijateljem, ki sva kar nekaj časa le poteševala najine poterbe - brez obveznosti. In še zdaj sva dobra prijatelja.
  • 0

#78 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 August 2005 - 09:35 PM

To, da gres prvič z enim, ki ga imaš rad, men pomeni nič drugega kot zagotovilo, da si takrat malo bolj sproščen. Vsaj sama sem takšna, da se lahko sprostim šele z nekom, ki ga dobro poznam, za katerega vem, da mu nekaj pomenim in da mu nisem "kr ena".
Ne da bi poveličevala "razdevičenje" in mislila, da svojo deviškost "podariš" nekomu... ne, samo zaradi sebe in svojega občutka se mi zdi bolje, da človek ne gre prvič kr z enim.

Samo spet smo si ljudje različni in vsak za sebe najbolje ve.

Da bi se pa šparali do poroke :laughing6: yeah right!

:laughing3:
  • 0
Posted Image

#79 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 15 August 2005 - 09:46 PM

..
  • 0
it's not pms, it's you..

#80 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 August 2005 - 10:00 PM

QUOTE(anch)
tanjci..tud js sm rekla da nocm z enim kr tak..

pa sm zdj bla z enim k vem da je blo pac sam sex pa nc druga...sj mi je kolega reku: do 18ga leta si cakala, da si se kr tak z enim...

sam se zmer pravim, da pac sm takrt \"zacutla\", da mu lahk zaupam pa da bo okei.. prvi tip k sm bla sproscena z njim...


8) evo to je kul, men se zdi to point vsega... smile.gif Ne pa da neki na silo. Glavno da ti cutis, da si zelis, ne glede na to kolk si star. :thumleft:

Jst sem drugac taka, da moram enga poznat preden imam z njim kej, sam ne mislt, da se mi ni zgodil, da je bla taksna kemija s tipom, da nisem 5 minut premisljevala, a bi al ne bi... 100% sproscenost. Sam to je blo kasnej, ko sem ze imela vec izkusenj.
Je pa drugac prov, da drug ve, da ti je prvic... ne mores se delat, da imas ze izkušnje wink.gif biggrin.gif Ce men tip ne bi povedu, da mu je prvic, pa bi bil pac beden, ker ne bi imel pojma, se sigurn ne bi vec nikol vidla... ce poznas okoliscine, takoj drugac jemljes zadevo

  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users