Jump to content


Photo

družinski odnosi


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#61 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 19 September 2006 - 05:06 PM

družinski odnosi pri nas so super. mama je itak največja faca, še v srednji šoli mi je veselo podpisovala opravičila ko se mi ni dalo v šolo it in sem šla raje k fantu. ata je tud ok, ni nek staromoden. nikoli nisem mela problemov z njima, vedno sem lahko šla kam sem hotla, ne kregamo se preveč, če pa že pa se enostavno umaknem al pa trmarim v 3 dni. komaj čakam ko smo vsi skupaj doma, vrjetno zaradi tega ker se ne vidimo toliko in sem zelo navezana wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#62 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 22 September 2006 - 09:11 PM

Pri meni je tako....


moja mami ni porocena,ker jo je moj oce(pacek na kubik verymad.gif ) pustil ko je bila noseca in sel z drugo cry.gif -moja mami je praktcino se zdej zaljubljena v njega-sam nekak noce pristopit k njemu,ker zdej bi bilo vse drugace ker takrat sta bila se oba mlada 18 let-tako da sem 100% da bi bilo vsaj za 50% drugace.
Si pa je nasla novega prijatelja-skupaj sta ze 7 let in je totalno cuden-mislim mene nekak sploh ne sprejme...
Zato sem jaz zivim z babico in dedkom ki sta relativno mlada(60 let) in lahko recem NAJBOLJSA STARSA NA SVETU....vsaj z mami sva se zadnjih sedem let "obnasale" kot bi bili sestri.To je misljeno-da se je ona tako obnasala.Zato smo se veliko prekregali glede tega(sploh moja babi) in zdaj,ko je koncno se odlocila da bo zivela tam-je vse ok biggrin.gif
Zadovoljna sem da je tako biggrin.gif in recem lahko samo,da sta moja babi in dedi zakon.
  • 0
I am falling between dreams and reality

#63 Taraa

Taraa

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 08 February 2007 - 09:51 PM

Družinski odnosi pri nas niso nikoli bili kaj prida. Saj finančno sem skoraj vedno vse imela, sam kaj ko mi vedno bolj manjkajo čustva, naklonjenost. Eh, saj shajamo, čeprav sem večni grešni kozel.
  • 0

#64 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 08 February 2007 - 09:59 PM



Jaz sem pa starim kot en filter.Vedno vse kriva v bistvu pa ne vidita svoje napake.Ce jim pa povem mi pokazeta vrata tako da ne morem kaj dosti.Upam da bom cez leto ze financno neodvisna in odsla.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#65 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2007 - 09:59 PM

Družinski odnosi so pri nas bolj ali manj normalni, vsaj kar se mene riče. Mam še 3 mlajše sestre in oba starša poročena brez kšnih problemov, tudi jst nisem bla nikoli preveč problematična, tako da ni kej za se pritoževat. Edino malo preveč so konzervativni za moje pojme (primer: pri 17 zm bla ob 10h pri prijateljici, ki živi eno ulico stran, mela sm ključ in vse in mama me kliče, naj že enkrat pridem domov, kr je pozno in noče, da hodim ponoči sama naokrog). Sicer pa zdej naslednja sestra nima več takšnih problemov. Sm se sprijaznla da sm pač najstarejša in ejtreba lomit led, ni kej .)
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#66 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 08 February 2007 - 10:04 PM




MOji imajo se isto finto.Dopizdlo mi je in jim telefona vec ne dvigujem.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#67 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2007 - 10:06 PM

Hihi, jst sm pa mamo parkrat nadrla in mi da zdej mir.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#68 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2007 - 01:41 PM

.
  • 0

#69 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 15 February 2007 - 05:29 PM

Boga sad.gif
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#70 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 15 February 2007 - 09:34 PM

ja boga,najhuje pa je da se ponavadi vztraja zaradi otrok,potem pa je še hujše ko moraš v takem odraščat
meni je včasih full hudo ko preberem kaj vse se dogaja za 4 stenami
jaz naj povem da imam super starše,pa tudi med sabo se fajn razumeta,...ja definitivno lahko rečem da imam najboljše starše na svetu biggrin.gif
  • 0

#71 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 15 February 2007 - 10:15 PM

Moji starši so najboljši na svetu, boljši ne bi mogli bit!!!!!!!!!!!!!! Zmeri me poslušata, velik se pogovarjamo, mi pomagata, ko potrebujem pomoč, in me v glavnem imata rada. Za nič na svetu ju ne zamenjam!!!!!
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#72 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 16 February 2007 - 12:52 PM

Pri nas je zmerno do pretežno vse ok, edino fotr zna včasih bit težek pa kr neki res za brez veze težit...
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.

#73 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 10 March 2007 - 05:45 PM

jz mam KRASNE starše..mami in oči sta ločena že od mojega 4ega leta..oba sta se nanovo poročila..živim z mami in očimom..res sem dobila najbolšga očima..razumeva se, ful je faca, rd me ma kot svojo lastno hčerko..z očetom smo še vedno v stikih, velikrat grem k njemu za čez vikend in njegova žena je RES tok uredu ženska..sm v obdobju, ko me meče, in ona me zmer posluša in svetuje..mam tut dva pol brata(9let in 7mesecev) in sta oba taka srčka..na oba sem zelo navezana in one2 name..seveda mamo (kot najbrž večina) tut mi kšne probleme in prepire pa se skor na smrt skregamo, ampak je tut to kmal za nami in je vse vredu..
  • 0
mačka figa.

#74 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2007 - 11:11 AM

.
  • 0

#75 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 April 2007 - 11:09 AM

Tri besede, totally fucked up. laugh.gif

Mami ni nikol doma, nasploh sm jst zadnja stvar, na katero bi ona pomislna, al pa bla zaskrbljena wink.gif . Zdej si je pa omislna še 12 let mlajšga tipa in sam še čakam, da bom mela živčni zlom. Drugač se jst z mami razumem zelo dobra, sam mal je neresna. :S
S fotrom sta ločena in fotra vidm bolj malkrat, pa še takrat se obnaša čist otročje in mi res najeda, druga puberteta maybe?
Nasploh smo mel lani tolk težav z denarjem, da smo se mogl v manjše stanovanje preselit.
Z babico pa z dedkom se razumem, sam sta ful bolna (babica je mela 2x raka, dedek hodi na dializo vsak drug dan) in me najbolj moti to, da potem zato, ker moja starša ne skrbita primerno zame, vseh na njih visi.
Komi čakam, da se bom lahko odselila, sploh mam pa srečo, da sem dost zrela za svoja leta in me sploh ne prizadane več. smile.gif
Aja, pozabla sem še sestrco, sva 8 let narazen, ampak kolker se prej nisva razumeli, sva zdej v super odnosih, je pa res, da ma ona čist svoj lajf. smile.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#76 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 01 April 2007 - 11:22 AM

Joj pri nas tut ni nekaj bogvekaj fajn. Mami veliko časa dela, takrat ko je pa doma pa spi al pa gleda tv. Sej verjamem, da je zmatrana od dela, ampak učasih bi pa lahko šle kam skupej (npr. v šoping al pa v kino al pa karkol sad.gif ). Očija pa tut po cele dneve ni, itak sem pa že dalj časa skregana z njim in se sploh ne pogovarjava. Z mami se velikokrat skregata, tko da bi mi blo ful boljš če bi se ločila huh.gif . Sestra se je odselila na svoje in si ustvarla družino, tko da se ful maukrat slišva. Brat k je pa 7 let starejši od mene je pa po cele dneve v službi, na faksu, pa s svojo družbo naokol. Tko da sva veliokrat duma sam babica pa jst. In babica mi gre na živce ker mi skos teži laugh.gif . Prou tečna mi je verymad.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#77 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 April 2007 - 12:47 PM

Pri nas je kul. Z mamo in očetom se super razumem, morda zato, ker sta še ful mlada. Večkrat gremo skupaj na šoping, pa tudi glede fanta in mojih večernih izhodov ne gnjavita in nista nikoli gnjavila. Še v srednji šoli sta bila glede tega ful fajn. Pa vedno je ata sredi noči po mene prišel. Me podpirata, mi zaupata, svoje prepire zadržita zase in naju z bratom ne obremenjujeta z njimi. Se mi zdi, da smo ful povezani. Skratka boljših staršev si ne bi mogla želet. Brat je druga zgodba. Je v pubrteti (13 let) in ga ful meče. Vedno je najbolj pameten, jaz mu ne smem nič prav rečt, če ne se že skregama. Pa tako se z vsemi v družini krega, nikogar prav ne posluša. Samo pred očetom še ima nek rešpekt. Iskreno povedano če ga ne bi bilo, bi bilo življenje veliko lažje in manj stresno. Ampak je in s položajem se pač moram sprijaznit. Čeprav sem na trenutke na robu živčnega zloma. Ja mali hudič me zna pripeljat tako daleč. Tako da si na trenutke vedno bolj želim, da že enkrat odidem na svoje, da ne bom več rabla gledat brata.
  • 0

#78 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 02 April 2007 - 01:39 PM

.
  • 0

#79 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 April 2007 - 02:53 PM

Ah, mene pa najbolj moti, da je folk tok prepričan, da mam popolno družino in da je vse super. Pol pa govorijo bedarije, pa sploh pojma nimajo. Retardiranci eni. ermm.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#80 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 April 2007 - 02:56 PM


Folk si pač ustvarja slike na podlagi tistega, kar vidi. In niti pomisli ne, da je lahko slika za zaprtimi vrati pravo nasprotje od navidezne idile.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users