Jump to content


Photo

Wet n Wild


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#61 andrea

andrea

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts

Posted 30 August 2006 - 10:52 AM

V watsonu ( stari muller)
  • 0
Carpe diem!

#62 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 30 August 2006 - 11:01 AM

hvala smile.gif
  • 0
Vedno je bolje obžalovati nekaj, kar smo storili, kot pa nekaj česar nismo!

#63 Inči

Inči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 295 posts
  • Location:Zasavje
  • Interests:vse po malem

Posted 30 August 2006 - 02:18 PM

Jst sm tut dones zavila v namo prav zaradi te zadevice biggrin.gif
Men majo čist hude stvari, sploh te lipglossi so mi super, pa lakci za nohte
Sm tut že nabavla ene par stvari (nisem se mogla upret oops.gif )
  • 0
My life is a circle, no beginning and no end!

#64 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 04:37 PM

.
Jaz sem danes bla ponovno v Nami. Rahlo razočarana, saj niso imeli tistega čudovitega laka zgoraj z raznobarvnimi bleščicami. Sem pa kupila podobnega, z modrimi in srebrnimi, tudi sam lak je modrikast (ful dobro se obnese tudi na predhodno nanešen temen lak). Ampak jaz bi onega zgoraaaaaaaaaj! IPB Image miss*sixty, a se dobro vidi te raznobarvne bleščice? K jaz sem dans vidla samo srebrne, pa tele modre in še en rdeč je bil, se mi zdi. Tudi ni blo nikjer tam blizu prazno, da bi kao lak pošel.
Kupila sem si še lip gloss z bleščicami, ki je sicer iz pakunge videt jako obetavno, temno vijola/plav, ampak na ustnicah pride prav brezveze - niti vijola/plavega odbleska ni..... bleščice pa so videti bolj zlatkaste. Sicer pa da lep sijaj, ni težek ali lepljiv, ampak bolj lahek. Ne ponudi pa pričakovanega. Je v večih barvah, jaz ga imam na sumu, da je pri vseh enak barvni efekt na ustnicah. Brezveze.


edit: a je katera opazila, da so embalaže na strani drugačne (in napisi na njih), kot v trgovini? Oni gloss z bleščicami je na strani okrogel, tukaj je pa štirioglat..... tudi embalaže za lake se ne ujemajo.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#65 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2006 - 02:45 PM

Sm kupla 2 lakca, sm pa čist navdušena nad omamnimi embalažami glosskov. Sam kaj ko jih mam že tolk!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#66 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 September 2006 - 06:19 PM

Meni so pa tele lipglosi čisto brezveze - imam tistega "brez t.i. pumpastega efekta" v oranžkasti barvi, pa se mi zdi, da čisto presvetlo sveti... Kot šema se počutim...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#67 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2006 - 06:23 PM


Slikaj in prilimaj. laugh.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#68 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 20 October 2006 - 07:43 PM

ok eno vprašanje..ve ko ste že ble to čekirat ne...me zanima če ste vidle ta pinky glos tisti čist desni..pa me zanima če ga ma katera..da bi lahko slikco prlepla..da vidim če to na ustnicah pride res tako pink..kr bi full rada en gloss ko je take hot pink barve smile.gif

IPB Image
  • 0

#69 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 October 2006 - 10:14 AM

Ja, imajo ga, kupila ga pa nisem. Njihov lak me je ful razočaral. ker je jako neobstojen.

Jenna, slikat se mi pa ne da, ker sem res kar grozljiva - tzak odtenek bi bolj pasal kaki temni bejbi, ne pa Sneguljčici...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#70 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 26 October 2006 - 09:20 PM

tele stvari majo v ilirji dost cenej...
  • 0

#71 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 27 October 2006 - 09:55 AM

Kje pa je ilirija?
  • 0

#72 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 27 October 2006 - 10:11 AM

am am na vicu...mal naprej od zdravstvenga doma...
lakci so tamali po 450, tavelki 600 pa se mal.. uni glosi so 1.000 pa se en drobiz, uni v tubicah pa kvadratni so okol 600..ne vem no je kr dost cenej.
  • 0

#73 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 31 October 2006 - 07:27 PM

Hvala.
  • 0

#74 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17054 posts
  • Gender:Female

Posted 07 December 2006 - 04:55 PM


Danes sem se prav zaljubila v črn in vijoličen lak. wub.gif Pa oni glos, k je vijolično moder, tudi zgleda naravnost noro! Škoda, ker je premalo pigmentiran. A se da še kje dobit tako lepo noro barvo?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 December 2006 - 04:57 PM

Tole se dobi v drogeriji Watsons?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 December 2006 - 05:01 PM

QUOTE(MateYa @ 7. 12. 2006 - 18:55) View Post

Danes sem se prav zaljubila v črn in vijoličen lak. wub.gif Pa oni glos, k je vijolično moder, tudi zgleda naravnost noro! Škoda, ker je premalo pigmentiran. A se da še kje dobit tako lepo noro barvo?


Kje si gledala?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#77 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17054 posts
  • Gender:Female

Posted 07 December 2006 - 07:49 PM


Nama v Škofji Loki. Danes sem sploh prvič opazla, da so končno dobili WnW in zamenjali z Miss Sporty. thumbup.gif
Vendar pa nisem opazla, da bi imeli te glosse,

IPB Image

ampak so imeli samo štirioglate.

Jutri nujno v nabavo.

Ja, pa a ima katera izkušnje s čopiči in vsem ostalim, kar še ni bilo omenjeno?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#78 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17054 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2006 - 09:44 PM


Že imela katera izkušnje z njihovimi maskarami in eyelinerjem?

IPB Image

Opazla sem tudi eno zanimivo reč, neki za nohte in na embalaži piše, da vsebuje jojobino olje, ekstrakt Aloe Vere in vitamina A & E. Kot eno olje izgleda.

Osnovna nega s kakovostjo kot v studiu - W'n'W serum za nego nohtov:
Serum vsak dan vmasirajte (ena do dve kapljici) od obnohtne kožice do konice nohta, za preprečitev lomljenja nohtov in za zaščito obnohtne kožice.
Olje jojobe, izvleček Aloe vere in vitamina A in E optimalno negujejo izsušene nohte, razcefrano obnohtno kožico in pospešijo rast nohtov. Izvleček sivke deluje pomirjujoče. Brez formaldehida in "toluola" .
14ml stane 2,99 Eura.


IPB Image IPB Image
Ta prva zadeva.

Laki za nohte imajo v naši Nami drugačno embalažo: ermm.gif

IPB Image IPB Image
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users