Jump to content


Photo

Ten Koze


  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#61 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 January 2006 - 09:42 PM

jz se spomn,da k sm na ta forum uletela,da je blo lih govora o himalasjki soli...kako baje pomaga proti flekcom,in ene so ble čist navdušene...tko,da sm ga šla kr kupit,sam šezdj nism probala!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#62 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 12 January 2006 - 11:12 PM

Jap Rea, bi res znalo pomagat, še bolj pa Sale salute(sol) z biokodo, imam doma pa še tudi nisem sprobala, ko je za več zadev...
  • 0

#63 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2006 - 11:19 PM

QUOTE(Chandra)
Sale salute(sol) z biokodo

IPB Image mene tut z'lo zanima ...
kje pa kupiš? cena? kakšna je embalaža? za kaj se še uporablja? ......lastnosti+delovanje

hvala, hvala, hvala ... biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#64 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 12 January 2006 - 11:23 PM

uf tule maš link, pa si poglej, maš še forum pa še in še, ker tega je res ful...

www.salesalute.com
  • 0

#65 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2006 - 11:30 PM

hvala, hvala, hvala IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#66 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 13 January 2006 - 02:20 PM

malenkost, samo si moraš cajt vzet, da boš vse ornk pregledala wink.gif
  • 0

#67 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 13 January 2006 - 02:22 PM

kakšn se vam zdi pa skinoren??
a ga je že mela katera?? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#68 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 January 2006 - 03:20 PM

ej kristy jaz ga mam. Meni ni vredu nevem. Pa taki filing mam na koži čudni ko si to gor namažem...vse me pika srbi peče nevem ful grozni filing je ! Jaz bom zamenjala za Avene Clenance K samo morem najt najprej eno lekarno kjer prodajajo Avena izdelke ker sem bla že v kakih štirih lekarnah v mb.ju panikjer nimajo. rolleyes.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#69 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 January 2006 - 03:21 PM

¤PunChkA¤ Differin si že probala?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#70 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 January 2006 - 03:24 PM

Ne nisem. Ampak misliš da bi ga kljub temu, da nimam resnih težav z mozolji ( tu pa tam imam kakšnega ) rabla?
  • 0
Viens, reste ici!

#71 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 January 2006 - 03:28 PM

Ne, pol pa ne ... sm misla, da imaš večje težave s kožo, glede na to, da uporabljaš Skinoren. Jaz sem sicer uporabljala Differin pa skoraj da nimam mozoljev (le tu in tam kakšnega minimalnega) ampak sem ga imela zaradi zamašenih lojnic (takih kožnatih bunkic) ki jih je drugače nemogoče odpravit, Differin mi jih pa je.

Poskusi z Avene Cleanance K in uporabljaj vsak tretji dan (zvečer) bo vrh glave dovolj ... le toliko, da bo preprečevalo nastajanje nečistoč. Jaz ti bolj pogoste uporabe ne priporočam, ker konec koncev krema vsebuje kisline, poleg tega mislim, da bo uporaba vsak tretji dan zadostovala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#72 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 January 2006 - 03:30 PM

Ok ! Hvala.

Skinoren mam itak samo za občasno, ko se mi naredi kakii mozolj. Ampak NE pomaga. sad.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 January 2006 - 03:48 PM

QUOTE(lejck)
cry.gif cry.gif cry.gif
a pol morm kr čakat 5 let pa UPAT da mi bojo zginl? cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif


Lejck glej tkole je ... jaz ti priporočam, da raje posežeš po kremi Avene Cleanance K, ki prav tako vsebuje kisline, ki vplivajo na bledenje flekcev (v bistvu je podobno kot ta peeling, samo manj agresivno) in se mažeš samo po teh predelih kjer so flekci vsak tretji večer ... jaz mislim, da bi moralo pomagat.

Čeprav če povem po pravici ... če sploh nimaš več nobenih težav z mozolji in se sploh ne pojavljajo več, potem bi jaz kožo na tvojem mestu pustila pri miru.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 13 January 2006 - 04:00 PM

Dilema v kateri lekarni v Celju dobim Avene Cleanance K? Hvala!
  • 0

#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 January 2006 - 04:01 PM

Sem skor 100% da v lekarni v planetu Tuš ... pa v mestni tudi pomoje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 January 2006 - 03:04 PM

sonchi dj mi neki pomagi plisss!!!
lej,a veš tist fliud od avona a ne....ta 'anew'... a teh fluidov je več vrst oz. za več tipov kože(ne mislm za mastno,suho...-sj to najbrž tko al tko ne obstaja a ne rolleyes.gif )ampak mislm s tem več tipov na več tipov starosti kože?
Moja mami ma doma ta anew v beli mali trdi flaški,k se nanaša z epruveto(a se reče temu tko?).Sam predvidevam,da,ker ma 55 let,da je za staro kožo to,a ne smile.gif

Velik vprašanj,a? oops.gif smile.gif

Ampak!!!Mi jih nikoli ne zmanjka,veš laugh.gif

lejga,lejga.... biggrin.gif -a je ta fluid ubistvu samo en ogromna količina sntioksidantov? smile.gif
najlepša hvala,najlepša hvala,zlo lepa hvala!!! laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#77 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 January 2006 - 03:09 PM

Rea, ti lahko jaz odgovorim, če bo veljalo. wink.gif Teh Anew kolekcij je več ... zelena kolekcija za 25+ potem je zlata kolekcija, menda za okol 30+ in bela, ki je za starejšo kožo oz. nekak najbolj efektivna ... potem je pa še ena nova rjava krema, tudi za starejšo kožo, ki je proti gubam in pigmentnim madežem.

Moja mami uporablja belo kolekcijo in tisto rjavo kremo in je z vsem ful zadovoljna. Tista zadeva, ki si jo pa ti opisala ... ona bela flaška z rjavim fluidom, ki se nanaša s 'črpalko' oz. tako malo pipeto je pa tudi fajn ... je ena od stvari iz bele kolekcije in je super ... gre za intenzivni serum proti gubam, sicer ne poznam točnih sestavin ampak mislim, da je bilo pohvaljeno kot antioksidantno in fajn.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#78 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 January 2006 - 03:24 PM

Aha,hvala ti Dilema!
Se pravi je teh kolekcij več vrst in ta bela posodica s črpalko je le ena od stvari iz te kolekcije?Je pa fluid,ne? (Tak rjav je,ja)
In pol je za mojo kožo najbolj primerna tista 25+?Ni nobene kolekcije za še mlajšo kožo?Misliš,da bi blo kej narobe,če bi kr ta fliud iz kolekcije 25+vzela?(sonchika?)(sj obstaja fluid tud pr kolekciji 25+,ne??)

Snchika,dilema-a to se da pod kremo?Se ne uporablja samostojno,ne-ker nima uv,zato mislm?
Zdj,mi pa še sonchika povej,če je možno,da....se mi zarad tega,ker sm to vmasirala vsak dan prejšn tedn predn sm šla spat v koćo(oz tja kjer mam flekce od mozolov),da se mi zarad tega kej manj poznajo?Ker dejansko mam manj teh flekcou!!! oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#79 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 January 2006 - 03:31 PM

Ok, gremo po vrsti.

Ta fluid na črpalko je samo ena od stvari iz bele kolekcije, moja mami ima še intenzivno kremo in je tudi ful zadovoljna.

Ne glej na to, za kako staro kožo naj bi bile primerne kreme ker to nič ne pomeni ... kreme za starejšo kožo imajo ponavadi samo več antioksidantov (kar je dobro za vse starosti) in so bolj mastne. Popolnoma nič ne bo narobe če boš uporabljala tisto zeleno kolekcijo za nad 25 let, vendar pa ne vem če je po sestavinah kvalitetna ... poskusi jih izbrskat ali pa če Sonchika na pamet ve, če je kolekcija kvalitetna ... jaz ne vem. In ja, tudi pri tej kolekciji obstaja fluid pa še nočna in dnevna krema in še gel za čiščenje obraza.

Ti fluidi so kot dopolnilna intenzivna nega in se nanašajo pod kremo, kot si že sama povedala.

Kar se pa tiče tega da imaš mogoče manj flekcev pa mislim, da je čist možno, ker menda (vsaj tako se mi zdi) ta bela kolekcija vsebuje določene AHA kisline, ki delujejo regeneracijsko in torej tudi 'razbarvajo' te madeže. Glede tega ti bo znala več povedat Sonchika, ki to kolekcijo menda bolj podrobno pozna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#80 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 January 2006 - 06:12 PM

Ma,dilema ti si zakon!!! biggrin.gif

Sj jz bi sam fluid,veš!Ker kremo,k mi je kul,sm že našla!
Sam,dilema,čist tko mal ot bi neki sm urinla,-a niso aha kisline(ta ksilinski piling,no)učinkovite samo tam do 30leta,ker potem ne dela več mislm,ni učinka al neki tazga?(a sm kej zamešala mogoče?)Pa,a veš,če je kle not mal ksilinc a ne,pol sm si loh jz zdj full kožo potanjšala?Ker kokr sm si zapomnla(In se veže to tud na predprejšni stavk)se nej jih ne bi uporabljal(če le res nimaš full aken&stuff) tam pri 30 letu,kasneje pa tudi ne več,ker ni učinkovito?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users