Jump to content


Photo

The Affair


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#61 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2019 - 06:02 PM

^^
Enako, se kar ne spravim.

  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#62 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 November 2019 - 10:56 PM

Ta sezona mi je tako dobra, da bi si najraje vzela eno noc, da bi jo pogledala do konca, ce ne bi potem naslednji dan trpela. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#63 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2019 - 11:13 PM

O, fino slišat (jaz še vedno nisem začela).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#64 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23600 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 22 November 2019 - 08:19 AM

jaz tudi ne! Super novica!!!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#65 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 November 2019 - 05:39 PM

Je katera ze kaj pogledala? Mene cakata se zadnja dva dela (zadnji trije so skupaj dolgi 4h :D). Ne pomnim serije s tako dobro zadnjo sezono, ponavadi gre kvaliteta proti koncu samo navzdol.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#66 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5071 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2019 - 06:29 PM

Jaz sem komaj prve 3 dele. Upam, da mi uspe na dopustu dokoncat.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#67 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17030 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2019 - 08:25 PM

Jaz sem ze vse pogledala. Karkoli napisem, bi izdala prevec.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#68 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 November 2019 - 10:33 PM

Meni je konec malo za lase privlečen. :/ Pa kaj se zgodi z Benom?


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#69 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17030 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2019 - 06:39 AM

Je, ja. Jaz sem bila malo razocarana, ampak okej. Je prav, da so na tej tocki zakljucili.

Mislim, da nic, odnese jo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#70 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23600 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 03 January 2020 - 03:06 PM

Tudi meni je bila zadnja sezona super.

Meni so bili skozi vse sezone super karakterji, ravno prav razlicni in nasprotujoci, da se enkratno dopolnjujejo.

Vsec mi je kako se je Helen razvila. Malo prepocasi za moj okus, saj sem zelo razlicna od nje, a kljub vsemu lahko recem bravo!

Od vsega zacetka mi najbolj para zivce Whitney ... kaksna razvajena, vase zagledana smrklja. In na koncu za vse krivi starsa ... njo bi res z motiko po glavi kdaj pa kdaj.

Od Helen mama je prav tako en poseben primerek, ki v mojem zivljenju ne bi imel veliko iskat.

Mi je pa zanimivo, kako v Noah vidim po eni strani podobnosti z mano, po drugi strani pa podobnost z D; pa smatram, da sva si midva zelo razlicna.
Noah mi je od vseh najblizje in ga najbolj razumem; drugi so bistveno dlje od mojega razmisljanja oz pogleda na svet.

Sploh Helen in Alison sta vecino casa drug planet. Vecino casa se bolj vidim v moskih karakterjih, sploh ce so na tak nacin razdelani, kot so v tej seriji
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#71 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2020 - 08:49 PM

Zanimivo, meni se zdi pa Noah z izjemo nekaj svetlih momentov/dejanj čisti gnoj od človeka, nikoli ne bi mogla imet odnosa s takim tipom. Whitney pa s takimi starši drugačna skoraj ne more biti, se mi zdi, da so razen tamale (ki je verjetno še premajhna, da bi kazala) vsi otroci zaznamovani zaradi njunega odnosa.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#72 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17030 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2020 - 08:55 PM

"Čisti gnoj od človeka" je preveč črno-bel pogled na tako kompleksen character, kot je Noah, za moje pojme.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#73 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2020 - 08:57 PM

Meni se zdi tak že od začetka, mogoče bi si zdaj ustvarila malo drugačno sliko o njem, če bi celo serijo pogledala v kratkem času in ne tekom petih let. Vsa tista "dobra dejanja" se mi zdijo samo hinavsko opravičilo za vse slabo in vso škodo, ki jo je povzročil drugim, ker je v svojem bistvu velik egoist.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#74 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2020 - 08:59 PM

Sicer še vedno nisem pogledala zadnje sezone in tudi ne začetnih, tako da imam omejen vpogled, ampak se strinjam z Matildo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#75 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17030 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2020 - 09:04 PM

Še vedno, jaz bi recimo tak opis uporabila za Franka iz Shameless :P
Meni se zdi on dober prikaz številnih moških "v krizi srednjih let", kateri začnejo patološko skakat čez plot, ker ne vejo točno, kaj bi radi s svojim življenjem, pa zato še niso vsi gnoji.. ne pozabimo, da je namesto Helen šel v zapor in da ga je tudi to obdobje zelo zaznamovalo. Res ni črno-belo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#76 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2020 - 09:07 PM

Se pač ne strinjamo. :D Kot sem napisala, jaz s takim tipom ne bi želela imet opravka.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#77 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23600 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 04 January 2020 - 09:25 AM

Jaz, razen skokov cez plot, nisem opazila, da bi bil slab clovek.
Ima svoje dobre in slabe strani, kot vsi; ampak trudil se je biti dober oce (kolikor so mu pustili).
Res je bil prikazan kot moski stare sole (bolj ga vodi nagon, kot pamet), ampak jaz mu to ne vzamem za slabo.

Jaz sem imela v Californication bistveno vecje probleme s Hankom, kot tu z Noah.
Mogoce bi morala tudi Hanka se enkrat pogledat, tiso sem gledala takoj po locitvi in sem verjetno gledala z dolocenimi filtri.


Ta koncna MeToo gonja proti njenu je pa lepo prikazala kako lahko stvari zelo razlicno razumemo. Meni se nobena od teh zensk ni zdela zrtev. Kar niti ni cudno, saj imam tudi na splosno o tem gibanju svoje mnenje.
Sploh tista PR-ovka je bila zlata vredna.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#78 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2020 - 12:20 PM

Jaz, razen skokov cez plot, nisem opazila, da bi bil slab clovek.
Ima svoje dobre in slabe strani, kot vsi; ampak trudil se je biti dober oce (kolikor so mu pustili).
Res je bil prikazan kot moski stare sole (bolj ga vodi nagon, kot pamet), ampak jaz mu to ne vzamem za slabo.

Jaz sem imela v Californication bistveno vecje probleme s Hankom, kot tu z Noah.


Podpis. Pa s Hankom sem imela tudi jaz težave.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#79 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23600 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 January 2020 - 11:07 AM

 (Sierra me rahlo dolgočasi).
 

joj, meni je ona tak razvajen, nesposoben otrok, da sem mislila, da bom ponorela ob ogledu. Denarja kot pešk, ni pa sposobna najet varuško ali gospo, ki bi ji malo pospravila stanovanje ... kar nekaj!

No saj, ko je njena mama prišla v sliko, recimo, da si jo vsaj malo lažje razumel ... ampak še vseeno ni izgovor za nesposobnost, neorganiziranost


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#80 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 January 2020 - 11:12 AM

Ampak ima poporodno depresijo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users