Jump to content


Photo

Naše nove pridobitve


  • Please log in to reply
434 replies to this topic

#61 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26457 posts

Posted 30 March 2015 - 05:13 PM

Luč za v dnevno sobo :) (hektar sva našla na bolhi, v ikei jih nimajo več)

Potem ob sedmih greva še po knjižni regal k mizarju :)


  • 0

#62 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 April 2015 - 10:44 PM

Midva imava tudi hektar, dve viseci nad jedilno mizo. Sem hotla vzet se samostojeco pa se mi zdi full nestabilna.


  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#63 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26457 posts

Posted 08 April 2015 - 05:05 PM

Ma midva sva jo zmontirala in je res ful dobra, se mi zdi, da sva res lepo vse nabavila :)


  • 0

#64 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22506 posts
  • Gender:Female

Posted 08 April 2015 - 08:16 PM

Jaz imam celo sobo iz te linije in je vse en velik krš. Medtem ko Malm je recimo zakon, ta serija je res nesrečna. O svojih prigodah s posteljo sem že pisala. :lol:

Ravno sem videla to staro objavo na 1. strani in moram komentirat. Pri fantu imava iz Malm serije nočno omarico, predalnik in 2 pisalni mizi. Ja, na zunaj zgleda v redu in so vsi kosi stabilni, ampak se vidi, da pohištvo ni kvalitetno. Švoh iverka in čez nalepljen slab furnir. Nočno omarico in predalnik imava mogoče 3 leta. Pri nočni omarici je recimo en rob spodaj že oguljen. Predvidevam, da zato, ker včasih po nesreči res rahlo ruknem tja s krtačo od sesalca, pa tudi zgoraj na robu od predala je še nekaj odkrušeno. Pri predalniku pa se je furnir na robu predala odlepil, ker je bila tista stran obrnjena proti radiatorju. Pred kratkim sem predalnik prestavila na drugo stran sobe, po parketu, in je spodaj na robu malo odstopil furnir. V glavnem je vse skupaj bolj revščina, vsaka malenkost se pozna. Ni normalno, da se že po par letih pohištvo tako zguli in začnejo stvari odstopati. Drugih serij njihovega pohištva sicer ne poznam, ampak zdaj vem, da ne bi nikoli vsega pohištva nabavila v Ikei. 

 

Saj tudi drugo pohištvo je v glavnem iz iverke, ampak je razlika ogromna. Jaz imam doma Alplesovo spalnico in je po skoraj 15 letih še vedno skoraj kot nova, pa sem itak že večkrat s čim ruknila kam, postelja je stabilna in še zdaj nič ne škripa ali karkoli. Tudi dnevno imamo njihovo in je še vedno super.

 

Mi je pa Ikea super za razne malenkosti in dodatke. S fantom imava recimo njihovo pisarniško namizno luč in še 2 drugi namizni luči in so super, jim nič ne manjka, pa še poceni so bile. 


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#65 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 April 2015 - 06:56 PM

Artemide Tolomeo Micro

 

:wub:

 

artemide-tolomeo-micro-led-tavolo.jpg


  • 1

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#66 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26457 posts

Posted 11 April 2015 - 08:04 PM

Kulska, sploh če si jo ful želiš, ampak za ta denar bi si želela, da mi še pralni stroj laufa na sosedov tok.


  • 2

#67 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 April 2015 - 04:46 PM

Ne razumem. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#68 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26457 posts

Posted 13 April 2015 - 04:47 PM

Draga je.


  • 0

#69 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82954 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 April 2015 - 05:56 PM

To ja, samo smešno frazo si napisala. :D Zaenkrat sem ful zadovoljna, s prejšnjo lučjo sem si skos delala senco. Zdržala bo pa menda tudi par desetletij.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#70 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26457 posts

Posted 13 April 2015 - 06:05 PM

Kul, tebi to sigurno več pomeni kot meni, zato sem tudi tko napisala zgoraj :)

 

Jaz še vedno ne vem kaj naj z dnevno sobo, mati je popolnoma skritizirala regal za knjige, da nama pokvari celo dnevno je rekla :(

 

Včeraj sem nabavila še eno omarico za pod pisalno mizo, da bo imel tudi fant lahko pospravljene stvari za faks :)


  • 0

#71 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17901 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 13 April 2015 - 06:53 PM

Jaz imam ene pet luči od Artemide. Še eno planiram, ker jo rabim. Ikea je tle šupak od šupka. Edit: štiri pa res. V spolnici na stropu je ena druga iz muranskega stekla.


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#72 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26457 posts

Posted 13 April 2015 - 06:56 PM

Ja ampak mojim potrebam zadosti recimo, ne morem se primerjat z vama :)


  • 0

#73 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17901 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 14 April 2015 - 07:26 AM

Ora, jaz sem čisto poštekal, kaj si hotela reči. Tvoj stavek me je neizmerno zabaval. Moje razmišljanje pri Artemide je bilo, da si opremljam dom in da hočem imeti lepe in kvalitetne reči. Za to sem se pripravljen odpovedati čemu drugemu in pri rečeh, kjer se da narest pameten kompromis. V kopalnici na morju imam nad ogledalom Ikeino luč, ki ima šest žarnic. Zraven sem kupil tudi žarnice. Na kratko: luč ni in še vedno ne funkcionira, kakor bi morala. Koštala je par eurov. Ker imam lepo kopalnico, mi gre neizmerno na racku, da sveti samo polovica žarnic. Zdaj resno razmišljam, da kupim eno Artemide, ki košta 290 Eur. Ni poceni, bo pa funkcionirala. Če najdem kaj lepega (in cenejšega) od Artemide, bom  vzel to. V Rabujezu je ena trgovina z lučmi in elektromaterialom. Morda najdem tam kaj primernega. Ikeina luč je bila pa tako poceni, da je dražji bencin in AC to Vileža in nazaj, torej reklamacija ni prišla v poštev.


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#74 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25361 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 14 April 2015 - 07:48 AM

Errol, bi nam (v ustreznem razdelku) pokazal kak utrinek iz svojega domovanja? 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#75 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13811 posts
  • Gender:Female

Posted 14 April 2015 - 07:57 AM

To ga jaz že dolgo nagovarjam :glare: pa nič.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#76 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26457 posts

Posted 14 April 2015 - 08:24 AM

To seveda popolnoma razumem :) Bi pa tudi jaz rada videla kak utrinek, sploh ker vedno kaj popravljaš/prenavljaš/urejaš/imaš mojstre ;)


  • 0

#77 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17901 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 14 April 2015 - 11:07 AM

To ga jaz že dolgo nagovarjam :glare: pa nič.

Regrat je pravi način nagovarjanja. :P 


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#78 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25361 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 14 April 2015 - 12:19 PM

regrat.jpg

:D


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#79 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17901 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 14 April 2015 - 12:43 PM

Nisi prav zadela. :P 


  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#80 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16575 posts
  • Gender:Male

Posted 22 April 2015 - 02:27 PM

30-delni set krožnikov in skodelic iz porcelana.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users