Jump to content


Photo

Kakšno pričesko izbrati?


  • Please log in to reply
65 replies to this topic

#61 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 04 November 2005 - 09:27 PM

jaz pa imam tudi ravne lase ,ampak vcasih ko si jih operem(en dan po tem) dobim take lusne kodrcke:)
  • 0

#62 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 November 2005 - 09:54 PM

princeska pa ursi... to vseen niso čist ravni lasje. Takšni lasje, če so dolgi so pod težo bolj ali manj ravni. Čist ravni ravni lasje so pač ČIST ravni in nikol nič zaviti. Pomoje ima punchka isto kot jst... torej v najboljšem primeru mal poležane zavite lase, ki so čez 1h že spet čist ravni.

A kera ve za kakšna trajno po kateri nisi kot ovca ampak na easy skravžlja lase?

  • 0
Posted Image

#63 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 November 2005 - 09:14 AM

Tanjci jaz si včasih nardim po glavi kake tri kitice še na mokre lase in se potem zjutraj zbudim z rahlo valovitimi lasmi. Če pa si z tistimi podolgovatimi navijalkami navijem pa nerabim poudarjat kaka sem... rolleyes.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#64 marjeta

marjeta

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 05 November 2005 - 09:38 AM

Jaz imam kratke lase in sem se navadila. da se le pokuštram vsako jutro, malo polakiram vse skupaj in sem potem 'dobra' za cel dan. 8)

Drugače si pa ko imam čas vzamem malo več časa in si lepo malo navijem ali pa polikam navzven in imam tako navihano frizurco. wink.gif
  • 0

#65 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 27 February 2006 - 10:54 AM

Princeska, mogoče bo tole pomagalo. Kodre si oblikujem z ravnalnikom!smile.gif vem da se čuje blazno čudno, ampak ratajo mi taki fajni:) No, postopek: s prsti oblikujem za cm, cm in pol debele svederčke(lase preprosto ovijaš in ovijaš okrog), nato pa svederček polikam:) Malo držiš, z občutkom da se ne bo kaj zakurlo, hec:) ali pa preprosto drsiš z likalnikom vzdolž svederčka, ponoviš če meniš da ni dovolj, ko se še drži skupaj utrim s pasto LongLastingShape od avona(čisto malo dam gor), nato s prsti razporedim pramenček, tako frizurco je blazno v izi nardit, na hitrco(max. pet minutk, tk da je superca zame ko se za šolo porihtam ker vstanem glih 20 minutk preden odlaufam v šolo:)) Zdej, uporabljam ionski likalnik, take ko majo pri frizerju, sem ga naročila pri svoji frizerki. Če rata z navadnimi likalniki ne vem, vem da prejšnjega ko sem mela mi je en kl*nc kej zravnal lase, zato sem prešaltala na ttga, segreje se v 5 sekundah, tastar je nucal 10 min! smile.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#66 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 March 2006 - 01:45 PM

[quote=Tanjci]princeska pa ursi... to vseen niso čist ravni lasje. Takšni lasje, če so dolgi so pod težo bolj ali manj ravni. Čist ravni ravni lasje so pač ČIST ravni in nikol nič zaviti. Pomoje ima punchka isto kot jst... torej v najboljšem primeru mal poležane zavite lase, ki so čez 1h že spet čist ravni.

A kera ve za kakšna trajno po kateri nisi kot ovca ampak na easy skravžlja lase?


Volumen trajna.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users