Jump to content


Photo

Študentski boni


  • Please log in to reply
512 replies to this topic

#61 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 February 2006 - 02:36 PM

QUOTE(Estera)
če si izreden študent, morš kr ene prnest, jst se pa ne spomnem.

Ja, potrdilo o šolanju (no ja, to morajo zdaj vsi po ta novem) in pa potrdilo, da nisi prijavljen na Zavodu za zaposlovanje.

Jaz pa grem skos bolj proti večeru in ne na začetku meseca po bone, pa čakam maksimalno 15 minut.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#62 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 06 February 2006 - 02:54 PM

Ma pod fdvjem jih je vedn dolga kolona, kadr grem gledat. Potem se pa rajš usedem v Ameriko in pozabim na lakoto biggrin.gif
  • 0

#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 February 2006 - 05:27 PM

.
V Ameriko in ne v Neta. Si mi že všeč. biggrin.gif
Drugače pa jaz skos grem pod fdvjem po bone in takorekoč nikoli ne čakam, ker grem ravno ob ta pravem cajtu skos (absolutno nikoli v prvih dneh v mesecu in absolutno nikoli dopoldan in zgodaj popoldan).



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 06 February 2006 - 07:27 PM

[quote=Jenna].
V Ameriko in ne v Neta. Si mi že všeč. biggrin.gif



.

V Net grem samo tedaj, kadar nimam nobene želje poslušat sogovornika (tam se je ob uni muski čist nemogoče pogovarjat), pa če je Amerika zasedena, mene pa preveč zebe, da bi šla kam dlej na kofi wink.gif
  • 0

#65 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29187 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 February 2006 - 03:38 PM

abecedarium cafe: ekspresna postrežba, prijazni kelnarji in kelnarce, dobra hrana, solidne porcije. vsekakor priporočam. nahaja se na ribjem trgu 2, zraven antikvariata učbenikov. bon stane 635 sit.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#66 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 10 February 2006 - 05:42 PM

Zanimivo, morm sprobat. Zjutraj grem tja ful rada na kavico včasih, mi je ful všeč k dobiš tisti mini rogljiček zraven. ;)
  • 0

#67 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29187 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 February 2006 - 04:18 PM

danes jedla v lovcu: ne priporočam. ok, juhca (goveja, sicer meni ne ljuba) je bla ok, pomfri in pohan zrezek obup, solata popolnoma nezabeljena, brez da bi prinesli kis in olje na mizo, edino jabolčni štrudel je bil kul. te klasične gostilne meni očitno ne potegnejo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#68 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 February 2006 - 10:50 AM

[quote=Špela]danes jedla v lovcu: ne priporočam. ok, juhca (goveja, sicer meni ne ljuba) je bla ok, pomfri in pohan zrezek obup, solata popolnoma nezabeljena, brez da bi prinesli kis in olje na mizo, edino jabolčni štrudel je bil kul. te klasične gostilne meni očitno ne potegnejo.
kje pa je lovec?jz vem sam za lovec-trgovina z lovsko opremo biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#69 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29187 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 February 2006 - 02:15 PM

QUOTE(rea)
kje pa je lovec?jz vem sam za lovec-trgovina z lovsko opremo biggrin.gif


nasproti snedvič progresa, torej nasproti trga mdb. na konc prešernove, če gledaš od cankarjevega doma.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#70 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 February 2006 - 02:31 PM

[quote=Špela][quote=rea]kje pa je lovec?jz vem sam za lovec-trgovina z lovsko opremo biggrin.gif[/quote]

nasproti snedvič progresa, torej nasproti trga mdb. na konc prešernove, če gledaš od cankarjevega doma.


Ja po Rimski, od študentskega sevrisa na Borštnikovem trgu 3, greš v smeri Viča... najprje je en frizerski salon potem pa Gostilan Lovec...
  • 0

#71 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 21 February 2006 - 04:49 PM

mene zanima, če je dost da pokažeš sam potrdilo o šolanju? a sprejmejo to, da pač to potrdilo pokažeš in tako plačaš isto z bonom?
če mate mogoče izkušnje, povejte, kje tega ne pustijo plis?
hvala

(nism brala cele teme, če je mogoče že bil ta question)
  • 0

#72 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29187 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 February 2006 - 05:06 PM

QUOTE(Zasanjana)
mene zanima, če je dost da pokažeš sam potrdilo o šolanju? a sprejmejo to, da pač to potrdilo pokažeš in tako plačaš isto z bonom?


meni se zdi, da bi moglo zadostovati. pokažeš študentsko, indeks ali pa potrdilo o šolanju. moj bivši fant je nekaj časa celo s ponarejenim potrdilom še lahko na bone jedel brez problemov. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#73

  • Guests

Posted 21 February 2006 - 05:29 PM

ce pokazes potrdilo o vpisu mors zravn pokazat oseno, ker na njem ni slike. drugac pa morjo vsi vzet to. je v pravilniku..
  • 0

#74 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 21 February 2006 - 05:38 PM

A je katera iz Maribora že jedla v Orientu? To je zdaj na novo neka restvracija na bone in me zanima kako je.
  • 0

#75 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45609 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 February 2006 - 02:40 PM

Orient? Sem že slišala za to restavracijo, nisem pa še jedla tam. Kje pa sploh je? Tam nekje v bližini bolnice, al kje?
Mene pa zanima za Samsaro, če je že katera jedla tam. Ena sošolka je bila ful razočarana. Ampak ona je že tak izbirčna, zato me zanimajo še druga mnenja.
  • 0

#76 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 12 March 2006 - 06:48 PM

Moram pohvaliti Merkator na celovški, Zong Hua na Trubarjevi in pa Al Capone (city park) - čeprav pri večini berem kritike. Jaz sem šla v Al Capone jest s kolegico, kelnar je bil prijazen zelo, res pa je da jaz sem imela vse dobro ker sem jedla pico, juho in sadje (kao sladica), kolegica pa neke torteline al nekaj, so bili pa res kot da bi že dolgo časa stali, taki čudni so bili, tako da v tej restavraciji najboljše da samo pice naročate biggrin.gif

Potem pa sem bila še v Mehiški, ampak jaz nisem jedla, samo kolegica, oz. sem jaz prišla tja že ko je ona jedla, pa rekla da ne bom nič, ampak nama je na koncu natakar prinesel zastonj 2 tortici, vsaki eno in to zelo dobri smile.gif



Drugače se jim pa jaz osebno nebi pustila da bi grdo ravnali z mano samo zato ker sem študent, če kdaj naletim na kakšnega takega natakarja, naj se kar pazi hehe. Oziroma mu bom lepo normalno razložila da če ima on slab dan nisem jaz kriva, in da naj me postreže tako kot se spodobi če sem študent ali ne, to ni njegova briga. Plačala bom ravno tako, pa čeprav z bonom, saj potem dobijo od države nazaj...

Saj ne bomo večno študenti in bomo nekoč tudi mi plačevali z gotovino smile.gif

Pa slišala sem da so Pub Legende v redu in pa Rio Ham Ham.


Je pa res to kul, ker smo ena od redkih (edina dvomim) držav kateri študentom omogočajo tako poceni jesti v restavracijah.
Sem rekla enemu kolegu iz Zagreba da hodimo pri nas študenti jesti na bone v restavracije za polovično oz. včasih še cenejšo ceno, je samo pogledal laugh.gif in vprašal kašne bone biggrin.gif

Tako da za to stvar zares vsa čast naši deželici smile.gif


Kje pa so kej cunje cenejše ali pa kaj drugega v trgovinah?

Jaz vem za naslednje:

Kolosej - cenejša karta okoli 150 sit ceneje
Atlantis (bazen v btc) - cenejše
Nama - vsakea 10. in 11. v mesecu je cenejše za študente.


Je še kaj takega? rolleyes.gif oops.gif tongue.gif
  • 0

#77 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 March 2006 - 07:09 PM

Hrvati imajo popustniško kartico, ki jo pokažejo pri blagajni in dobijo določen procent popusta. Vem, da je bil pred parimi leti ta popust ogromen in so jedli praktično zastonj. Kako je pa zdaj, bi pa morala vprašati bratranca.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#78 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 15 March 2006 - 02:43 PM

[quote=Špela]abecedarium cafe: ekspresna postrežba, prijazni kelnarji in kelnarce, dobra hrana, solidne porcije. vsekakor priporočam. nahaja se na ribjem trgu 2, zraven antikvariata učbenikov. bon stane 635 sit.

Šla zadnjič probat in sem bila res ful zadovoljna, za bon dobiš juho, solato (svežo - še hrustala je, ne pa da se kot ponekod namaka že cel dan v olju in kisu), glavno jed in sladico. Jedla sem široke rezance z gamberi - super dobro, kolegica pa puranji zrezek v omaki iz jagodičja in zelenega popra in je bilo tudi ful okusno. Res fajn!
  • 0

#79 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 May 2006 - 08:52 AM

Zanima me, če se boni v juniju še prodajajo?
  • 0

#80 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31303 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 May 2006 - 09:06 AM

A se ne skoz?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users