Jump to content


Photo

Sonchika na pomoč...


  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#61 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2008 - 05:56 PM

Kaj točno je to, ne vem, a nič strašnega. Koža tongue.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#62 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 23 April 2008 - 06:00 PM

Tudi jaz imam te pikice že kar dolgo pa tudi nevem od česa ampak sem se že sprijaznila da jih imam smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#63 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17011 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2008 - 04:16 PM


Mislim, da gre za milje. Ni panike, pa itak ima večina ljudi to.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#64 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 26 April 2008 - 12:47 PM

Kaj pa je to sploh?
  • 0
Memento mori.

#65 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 April 2008 - 03:04 PM

Tud js jih imam nekaj pa tud nevem zarad česa bi to bilo.Se sploh ne sekiram.
  • 0

#66 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 April 2008 - 04:33 PM

O tem se je že tle pisalo:

http://www2.cudovita...?showtopic=2139

Mene pa zanima, od kod izraz milje. Nikjer na netu niso omenjene, sem iskala z Googlom in nič. A je to kakšen domači izraz? Drugače pa te tako imenovane milje - zrnate bunkice kožne barve, ki nikoli ne dozorijo v mozolje in se jih čuti pod prsti) sem imela jaz na bradi (ene štiri) in so šle stran z uporabo Skinorena. Te pod očmi ( izjemno drobne in skoraj nevidne) pa imam že skos in pomoje niso milje, ampak je pač taka struktura kože. Tako so male, da jih ne bi mogla prepiknit, niti jih ne bi probala, ker je koža pod očmi zelo tanka. Pa še ko grem s prstom potipat, se NIČ ne čuti, tak da pomoje tudi nič ni notri, da bi blo kej za ven spravit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#67 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 27 April 2008 - 11:31 AM

Jaz ful nebi upala s Skinorenom mazat tukaj pod očkami ker je preobčutljiva koža .. drugače pa jas ČUTIM če potipam. rolleyes.gif Pikaj tudi raje ne Dilema. tongue.gif
  • 0
Memento mori.

#68 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 29 April 2008 - 07:44 PM

DiLeMa. Jaz sem danes izraz milija dobila v eni knjigi (The Complete Beauty Book). Piše pa takole:
Milia- another word for white heads-small pimples on the skin. Oil produced from the sebaceous glands gathers to form a white plug, which is trapped under the skin. You can try to remove these by gentle squeezing with tissue-cover fingers or treat them with an antibaceterial cream.

Pa tudi sem šla gledat, če napišeš na google milia kot je v angleščini ti dobi kar dosti o tem. smile.gif
  • 0

#69 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 15 June 2008 - 10:22 PM

Punce, problem. cry.gif

Na veki imam že nekaj let belo piko, smatrala sem jo za zamašeno lojnico, ni me veliko motila, ker je bila v pregibu, tako da se je sploh ni videlo dejansko. MU sem seveda normalno nosila, nič me ni bolelo. Do sedaj ko sem si čistila MU in se začutila da me boli ob pritisku na to piko, sedaj sem videla, da se je malo povečala in izgleda kot mozolj. cry.gif Ne bi si šla stiskat, ker je vseeno veka in je zelo občutljivo. Zelo me skrbi, da se mi ne poveča (pa ravno zdaj ko me čaka dopust). Se kateri sanja kaj bi to lahko bilo? Gre res za zamašeno lojnico ali kaj drugega?

Vsakršen nasvet dobrodošel. thanks.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#70 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 15 June 2008 - 10:49 PM

Pomoje se ti je lojnica le povečala in te pač zdaj malo boli preprosto zaradi velikosti. Upam vsaj smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#71 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25759 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2008 - 06:05 AM

Men je tik pod očesom takšne zadeve (zgleda kot ena bela pikica) z zelo tanko iglico predrla kozmetičarka med nego. Sicer pa na tvojem mestu ne bi kej veliko prčkala.... Mogoče maš samo manjše vnetje.
  • 0

#72 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 June 2008 - 08:15 AM

Danes je še bolj očitno, prav bela pikica je, dejansko izgleda kot mozolj, pa kot da je minimaljno otečeno. JOj, ne vem, mogoče bom skočila do kozmetičarke se pozanimat. smile.gif

Hvala obema. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#73 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25759 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2008 - 08:20 AM

U ej, zdej sem se spomnila. Mam pač eno lojnico na zunanjih ustnicah tam spodaj. Pa mi je ginekologinja rekla, naj spiram s kamilicami. Da se "gnoj absorbira nazaj v telo in se potem izloči".
  • 0

#74 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 16 June 2008 - 09:45 AM

Kinky,tu sem jaz tudi imela enih par let na obeh vekah.V začetku res ni bolelo,proti koncu pa me je že bolelo med nanašanjem senčila.Jaz sem si mazala z ognjičevo mastjo in mi je čez čas izginilo.Sem pa probala z iglo predreti ampak ni šlo.Boljše da greš k kozmetičarki ja,kot pa doma kaj poskušaš z iglo.
  • 0

#75 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 16 June 2008 - 07:02 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 16. 6. 2008 - 9:20) View Post

U ej, zdej sem se spomnila. Mam pač eno lojnico na zunanjih ustnicah tam spodaj. Pa mi je ginekologinja rekla, naj spiram s kamilicami. Da se "gnoj absorbira nazaj v telo in se potem izloči".


jaz imam pa nekaj malih pikic v prostoru med zunanjimi in notranjimi ohmy.gif


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#76 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 June 2008 - 08:17 AM

QUOTE(Pupa20 @ 16. 6. 2008 - 10:45) View Post

Kinky,tu sem jaz tudi imela enih par let na obeh vekah.V začetku res ni bolelo,proti koncu pa me je že bolelo med nanašanjem senčila.Jaz sem si mazala z ognjičevo mastjo in mi je čez čas izginilo.Sem pa probala z iglo predreti ampak ni šlo.Boljše da greš k kozmetičarki ja,kot pa doma kaj poskušaš z iglo.


Hvala tudi tebi. Jaz sem včeraj pustila pri miru ves dan, brez MU nisem preživela, nisem si pa senčke dajala na veko, samo maskaro, pa sem zvečer samo na rahlo šla s prstom čez to belo piko, pa je odletela. biggrin.gif Zdaj je pa ostala samo še majhna rdeča pika, računam, da bo to šlo stran samo od sebe. smile.gif


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#77 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 17 June 2008 - 03:48 PM

Oo, super! cool.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#78 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 17 June 2008 - 05:08 PM

Sedaj bi pa jaz prosila za pomoč.
Kolikor mi je znano uporabljam same nekomedogene stvari,ampak nevem od kje se mi pojavljajo mozoljčki.

Izdelki ki jih uporabljam:
-Aok jogurtov gel za obraz
-včasih Bubchen malinova pena
-Alverde mareličen pilling
-CadeaVera Q10 serum
-Anew Alternative dnevna krema
-Anew Alternative nočna krema
-včasih Alverde jojoba ali pa vrtična krema

Od mask pa uporabljam izmenično Schaebens čokoladno in Anti stress ( za regeneracijo kože)
-Balea maska za obraz z oljem čajevca
-Alverde vlažilno masko z aloe vero in arganovim oljem za suho kožo.

Pomagajte! huh.gif

  • 0

#79 october.rain

october.rain

    sramežljivec

  • Banned
  • 14 posts

Posted 17 June 2008 - 05:28 PM

Saj ni nujno da je od kakšne kreme, maske...mogoče je zaradi stresa.
  • 0

#80 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25759 posts
  • Gender:Female

Posted 17 June 2008 - 05:29 PM

ali pa od hormonov...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users