Jump to content


Photo

Holiday skin body lotion od Johnsons


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#61 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2005 - 01:37 PM

meni je tudi tale stvar v redu. res je, da če pretiravaš se lahko zgodi slaba stvar samoporjavitvenih krem: flrki. jaz sem imela to okoli gležnjev, ampak je šlo lepo dol (drgnenje z brisašo po tuširanju). nimam pripomb in priporočam. če bi pa še lepše dišal, bi bila pa stvar popolna! oops.gif
  • 0

#62 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 02 August 2005 - 06:11 PM

Men pa ni všeč. Zaradi flekov, sploh pa zarad zelo neugodnega vonja... rolleyes.gif
  • 0
IPB Image

#63 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 August 2005 - 08:31 PM

Mene pa zanima koliko časa vam ostane ten po samoporjavitvenem proizvodu, namreč meni gre v parih dneh takoj dol in sem spet bela ermm.gif
  • 0

#64 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 August 2005 - 09:36 PM

QUOTE(callista)
Men pa ni všeč. Zaradi flekov, sploh pa zarad zelo neugodnega vonja... rolleyes.gif

Vse te kreme imajo zaradi vsebovanja neke sestavine (ki je pač nujna pri samoporjavitvenih izdelkih) tak vonj in smrdijo do takrat, ko se ne stuširaš. Drugače sem pa slišala precej kritik na račun tega losijona. Baje da si precej lisast, takoj se spere.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#65 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 August 2005 - 08:12 AM

Jaz sem se nazadnje namazala z losjonom mislim da pred dvema dnevoma in sem se vmes tuširala, pa se še vseeno opazi rahla barva, lisasta nisem pa popolnoma nič. Verjetno zato, ker sem si najprej naredila res ornk piling. Mi pa tale losjon v primarjavi z drugimi samoporjavitvenimi kremami bistveno manj smrdi, oz. smrdela sem tko ene par ur pa še to ne neki ful, potem pa ne več ... vsaj ne tko da bi se vohala.

Je pa res zlato pravilo pri vseh teh samoporjavitvenih proizvodih, da je treba najprej narest piling, potem pa stvar dobro vmasirat, pa tudi tanek sloj ne pa da se napackaš ful na debelo.
  • 0

#66 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 03 August 2005 - 08:32 AM

pa pretiravat se me sme! jaz sem se mazala z holiday's skinom recimo dvakrat na teden. rolleyes.gif
  • 0

#67 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 August 2005 - 08:33 AM

Jaz sem se odločla da se bom mazala z njim po vsakem drugem tuširanju, torej vsak drugi dan ... vmes pa tko kot ponavadi z Bepantholom.

Mogoče mi bo preveč, sej bom vidla čez čas in potem po potrebi omejila uporabo.
  • 0

#68 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 February 2006 - 04:59 PM

Jaz imam tudi ta losjon in mi je ful o.k. Sam ne vem ali je tudi za po obrazu?
  • 0

#69 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30905 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 February 2006 - 05:04 PM

Jst ga imam tud, za svetlo kožo, tisto varianto.
Samo jaz si ga ne upam na obraz dajat, v bistvu si nobene take kreme ne bi mazala na obraz, že tako ga v bistvu zelo malo uprabljam, ker je na moji beli koži vse pol takoj opazno in jasno, da sem "umetno"rjava..
mi je moja svetla polt čist všeč.
  • 0

#70 smarties

smarties

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:primorska

Posted 19 February 2006 - 07:14 PM

meni ta losjon ni odgovarjlal
  • 0

#71 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 February 2006 - 07:34 PM

QUOTE(_M_)
Jst ga imam tud, za svetlo kožo, tisto varianto.
Samo jaz si ga ne upam na obraz dajat, v bistvu si nobene take kreme ne bi mazala na obraz, že tako ga v bistvu zelo malo uprabljam, ker je na moji beli koži vse pol takoj opazno in jasno, da sem \"umetno\"rjava..
mi je moja svetla polt čist všeč.


Tud jaz se ga ne upam dat na obraz, zato pa sprašujem, če ga je katera dala in kako je bilo.
  • 0

#72 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 February 2006 - 10:42 AM

Jaz sem ga pa dala in je bilo čisto normalno. Sovražim porjavitvene kreme, solarij pa preveč stane in ta losjon me je do sedaj še najbolj navdušil. Lepo se razmaže, rahel odtenek rjave barve (seveda odvisno koliko se namažeš) in nima tako močnega smrdljivega vonja.
  • 0

#73 June_

June_

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 09 April 2007 - 04:23 PM

meni je tudi tale losjon kr uredu smile.gif moti me edino vonj in zdi se mi preveč masten sem se z njim namazala tudi po obrazu in se mi kar dolgo ni vpil (cel dan sem imela masten obraz) a mislte da je kaj narobe če ga imam tudi za obraz?? dry.gif
  • 0

#74 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 April 2007 - 04:25 PM

Če se ti koža masti, potem ti že ne odgovarja, a ne.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#75 June_

June_

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 09 April 2007 - 04:33 PM

ja to je najbrž res ermm.gif še dons se mal svetim ...mogoče zato ker si nisem nič pilinga naredila ermm.gif ...no pa saj nobenga pametnega pilinga nimam (ne, ubistvu nimam sploh nobenga pilinga doma) ker piling pa bi bil dober za pod samoporjavitveno kremo??
se oproščam ker to sem pišem ne znajdem se najbol
  • 0

#76 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 April 2007 - 04:37 PM

Mogoče od Alverde marelični piling? Sicer se pa ne spoznam na te samoprjavitvene zadeve, tko da prvič čujem, da bi si morala narest piling pred tem. Ali si pa najdeš takega, ki ti ustreza in ti ni premasten?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#77 June_

June_

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 09 April 2007 - 04:40 PM

a mogoče veš kje se ta piling kupi?? ja saj za obraz si bom v vsakem primeru nabavila novo stvar... hvala
  • 0

#78 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 April 2007 - 04:46 PM

V Dm-ju, na polički poleg ostalih Alverde zadevc pri negi obraza - ni drag, okoli bivšga jurja, mogoče še manj.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#79 June_

June_

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 09 April 2007 - 05:00 PM

urška hvala za odgovore tale forum je res kul smile.gif vse se najde
  • 0

#80 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 April 2007 - 05:06 PM

men se zdi, da alverde piling stane okoli 3 €, ful je poceni, pa kr za dolgo se ga ma. pred samoporjavitvenimi kremami je pa nujno narest piling (obraz in telo), ker drugace se ti krema ne vpije enakomerno, in si potem flekast oz. lisast down.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users