Jump to content


Photo

Restavracije/lokali - dobre in slabe kritike


  • Please log in to reply
2833 replies to this topic

#61 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30828 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 December 2005 - 01:46 PM

Navdušena nad kitajsko restavracijo na Brezovici, super ugodno, prijazen ambient in postrežba, pa ogromne porcije, ena je zadoščala za oba. Aja, pa najpomembnejše...zelo dobra hrana. tongue.gif
  • 0

#62 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17843 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 11 January 2006 - 08:45 AM

A kdo pozna in lahko kaj pove o lokalu Aska in volk v Ljubljani, baje nekje na Starem trgu?
  • 0

#63 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17843 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 12 January 2006 - 09:16 AM

Torej: Aska in volk je lokal pri šoli Fr. Levstika, na začetku Gornjega trga. Notranjost je kar lepo urejena. Za pijačko ali dve je prostor za šankom in v hodniku, pa par separejčkov je tudi. Jedilnica je spodobna, ima velik kamin in se dajo naročiti tudi jedi izpod sača oz. peke (jagenjček, hobotnica, teletina). Kuhinja je balkanska, jedi so bosanske (npr. begova čorba, uštipci, hm zelo okusni so) in mediteranska (testenine, ribe, hobotnica v solati je njami). Za sladico imajo baklave in tufahije. Jaz sem naročil tufahijo, ki pa ni bila taka kot recimo v Sarajevu. Jabolko je bilo pol manjše in hladno. Ostalih sladic niti ne znam našteti. Škoda je le, da je natakar rahlo trapast. Skratka, to je lokal, ki ga bo treba ob priliki bolj podrobno preveriti. Cene so mogoče za nianso višje, kot v drugih lokalih, ampak še kar gre.
  • 0

#64 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 14 January 2006 - 05:49 PM

meni je pa nasplošno všeč mehiška Imperio se mi zdi, da je, v city parku Lj. Kadar ni ful gužve pa da se zgoraj sedi. Hrana je fajn, pa kelnerji so ful prijazni, pa zgovorni, sami mladi tipčki.
  • 0

#65 shtrukeljchek

shtrukeljchek

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts
  • Location:ljubljana

Posted 21 January 2006 - 02:22 PM

okej kitajski vrt- najboljša kitajska restavracija v ljubljani.. no možno da kr u sloveniji k drugod je bljak..

potem cubo- najboljše testenine

guliver- sekret od sekreta

trta- najboljše pize..
  • 0

#66 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30828 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 January 2006 - 03:16 PM

Kje pa je Kitajski vrt?
Jst sm bla le tam na Litijski do zdej in na Brezovici (tam mi je boljše).
Aja, pa v Retečah v Zalti ribici.
  • 0

#67 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 21 January 2006 - 03:20 PM

Pred kratkim sva bila z dragim v mehiški restavraciji Mexico 1867. Imam same pohvale. biggrin.gif Res, hrana fuuuullll dobra in velike porcije (vzela sva menu za 2, in sva se mogla pomatrat, da sva vse pojedla; čeprav zgleda malo na začetku, ampak je nasitno). Postrežba je bla tud super in ambient nasploh mi je všeč. Edino stvar, zaradi katere ne moreš ravno vsak teden tja, je cena.
  • 0
IPB Image

#68 shtrukeljchek

shtrukeljchek

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts
  • Location:ljubljana

Posted 21 January 2006 - 03:32 PM

QUOTE(_M_)
Kje pa je Kitajski vrt?
Jst sm bla le tam na Litijski do zdej in na Brezovici (tam mi je boljše).
Aja, pa v Retečah v Zalti ribici.


Kitajski vrt je v dravljah v ljubljani.. ej sm bla u celju u 2 restavracijah, pol kle u lj. v vseh pa je povsod baaaaaaaah.. kle pa majo najboljšo kislo pekočo juho, postrežba je super, sam ni tko fensi zrihtan kar pa men ni važn..

morš probat res..
  • 0

#69 shtrukeljchek

shtrukeljchek

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts
  • Location:ljubljana

Posted 21 January 2006 - 03:33 PM

QUOTE(callista)
Pred kratkim sva bila z dragim v mehiški restavraciji Mexico 1867. Imam same pohvale. biggrin.gif Res, hrana fuuuullll dobra in velike porcije (vzela sva menu za 2, in sva se mogla pomatrat, da sva vse pojedla; čeprav zgleda malo na začetku, ampak je nasitno). Postrežba je bla tud super in ambient nasploh mi je všeč. Edino stvar, zaradi katere ne moreš ravno vsak teden tja, je cena.


kje pa je to? pa kakšne so cene?
  • 0

#70 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3498 posts
  • Gender:Male

Posted 21 January 2006 - 03:57 PM

Bila zadnjič va Ancori in znova bilo odlično! Jedla sem lignje na žaru in dajo tako porcijo, da sem pol samo pojedla. Zelo lep ambient, luškani kelnarji, dokaj nizke cene ( 1000 sit). Meni tam najboljše so lazanje v res ogromni posodi plus solata s pečenim piščancem z jogurtovo omako. V tej restavraciji pa nikoli nisem bila še razočarana. Je ogromna in sem bila tudi že v največji gneči (beri valentinovo) in sma dobla res v 10-15 mintah.
  • 0

#71 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 January 2006 - 05:57 PM

pohvalim cantino mexicano: občutno poboljšanje obnašanja natakarjev, hitra postrežba, fajn hrana, po novem dobiš pri solati tut sladico (danes je bla fenomenalna: kakavovo biskvitno testo z vanili pudingom in vloženimi višnjami). kmal bodo mal spremenil jedilnike. meni je super. je pa res, da je med tednom vedno rush hour, tam med srugo in pol četrto popoldan ni mize za dobit.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#72 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30828 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 January 2006 - 06:57 PM

Se mi kar sline cedijo, ko pridem tole brat... biggrin.gif
Sam eno prošnjo imam..če bi lahk vsaj mal povedale, kje prbližno so restavraije, ki jih pohvalite?
Hvala.
  • 0

#73 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 January 2006 - 07:15 PM

.
Hehe, meni tudi.

Cantina Mexicana: http://www.cantina-m....si/index2.html

Mexico 1867 (tole restavracijo tudi jaz pohvalim, naravnost fantastična je): http://www.mexico1867.com/

Guliver (tudi super stvar): http://www.guliver.net/

Don Felipe: http://www.donfelipe.net/

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#74 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30828 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 January 2006 - 08:27 PM

Waaau, Jenna, tnx!!
Zdej se morm samo še odločt in jutr peljem mojga nekam na večerjo!
  • 0

#75 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 January 2006 - 08:41 PM

.
Kamorkoli ga boš peljala, sem ziher, da, če je vsaj malo gurmana, si bo vseh 10 oblizoval. Aja, pa če ima rad meso, bo še najboljše, če ga pelješ v argentinsko (Argentino) v BTCju (pa nujno naročit kravo).

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#76 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30828 posts
  • Location:Primorska

Posted 22 January 2006 - 11:15 AM

Mislim, da bo za prvič kar Cantina mexicana, ker sem si spletno stran pogledala in kar lačna postala ob tem! tongue.gif
Samo upam, da nau tok zaedeno proti večeru, da ne bi dobila mize? A katera kej ve, kako je s tem?
  • 0

#77 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 January 2006 - 07:50 PM

.
Naravnost frapirana sem bla nad Don Felipe-jem danes. Kelnarji nadvse prijazni in šaljivi, kot se spodobi. Pa ni jim blo nadležno vse razložit, kar me je zanimalo. Izredno vljudni..... še ko sva šla s sojedcem ven, nama je kelnar odprl vrata. Da ne omenjam hrane - NJAMI. Pa tudi ambient mi je všeč, cene so primerne. Zagotovo grem še tja!!!


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#78 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30828 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 January 2006 - 08:17 PM

No, midva pa včeraj v Cantini tudi navdušena.
Glede na to, da sva bila v mehiški prvič sploh, so nama temu primerno tud malo bolj podrobno razložil in svetoval (čeprav sm jst že vedla, kaj bom).
Porcije ogromne, malo sva se prenaglila in naročila vsak svojo predjed pa potem eno glavno in men je blo kar mal slabo.. oops.gif ker sm mal preveč pojedla.
Drugič pa naprej raziskovat!
  • 0

#79 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 23 January 2006 - 10:21 PM

men je pa tut Šterk ful dober!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#80 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 24 January 2006 - 12:12 AM

Mariborčanke, hitro naštejte enih 10 restavracij, picerij, karkoli...kjer ste bile zadovoljne, navdušene, site wink.gif .

thanks!

p.s. V Samsari- v restavraciji je že katera jedla??
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users