Jump to content


Photo

KEUNE


  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#61 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 September 2006 - 03:03 PM

Princeska,
probaj pogledat v Mercator center... tam imajo ful stvari od Keune. V Muellerjih (BTC, mesto) niso imeli Ultra Mild šampona, ko sem ga iskala, v Mercator centru pa ja - pa še malo je bil cenejši.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#62 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2006 - 03:06 PM

Bom pogledala, sej u Tušu baje tud majo biggrin.gif Hvala...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 September 2006 - 03:22 PM


Ja, točno, v Tušu tudi, saj res. Tam imajo celo dostikrat kaj občutno znižano.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 21 October 2006 - 08:55 AM

sprobala sem že vse: Reconstructor, Balm, masko v lončku, sun linijo, curl activator in šampon za suhe lase.
Vse je super, razen sun linije, ki je naravnost brezvezna- vsaj sprej z oljem,ker sem imela tako čudne lase. Maska za po sončenju je super.

  • 0

#65 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 October 2006 - 10:03 AM

Punce nikoli kupovat v Ypsilonu, mene so strašansko nategnili - namreč tam sem kupila Reconstructorja za 2.780 sit, medtem ko sem ga kasneje v Tušu našla za 2.200sit. Oderuhi!
Ja, Keune ima predvsem super maske in balzame, ostali proizvodi mi niso preveč všeč.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#66 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 October 2006 - 10:22 AM

Dilema, ti si se barvala s Keune barvami, ko si bila še blond, če se ne motim. Zanima me s katero točno si se?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#67 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 October 2006 - 10:28 AM

Nisem nikoli imela Keune, si ti neki zamešala. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#68 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 24 October 2006 - 10:08 PM

Keune 1012 Pepelnato Biserno Blond odtenek je moj. smile.gif

Mogoce bi ti znal bit vsec, Verja.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#69 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 February 2007 - 09:32 PM

ej. a veste reconstructor ane, pise gor da mas na glavi 2 - 3 min pa men se zdi, da ste enkrat neki govorile da se ga res ne sme met prevec cajta gor, ker je ful opasan regenerator, neki u tem smislu. men je to mal smotan, a ga mam lahko skup z masko gor ene par urc? a bo kej narobe
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#70 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 February 2007 - 09:36 PM

Ne nič ne bo narobe.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#71 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2007 - 10:41 AM

muchos gracias
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#72 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2007 - 11:02 AM

Reconstructorja sem imela jst zmeri kakšno uro na laseh pa ni blo nobenih stranskih učinkov, razen tega, da sem ubijala folk okol z vonjem! biggrin.gif

Jst pa nikjer ne dobim Ultra Mild šampona!! A ga sploh še prodajajo?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#73 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2007 - 11:04 AM

iz kje pa si miss*69? prejsn tedn so nafilal police v mullerju, pomoje bi ga najdla tm. sam js drgac sploh nevem , o kermu samponu govoris, tko da me ne cist zares uzet ok
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#74 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2007 - 11:11 AM

O temle: http://www2.lepa-si....p;hl=ultra mild

Hm, ja sem gledala v Muellerju v Kr, Tušu, Mercatorju,... nikjer ga ni blo!
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#75 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2007 - 11:12 AM

hmm.gif bom sla jutr u mojga milerja pogledat, pa ti javim ok
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#76 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2007 - 11:22 AM

A na Čopovo? Ok tenkju veri mač! kiss1.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#77 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 February 2007 - 11:24 AM

na copovo ja biggrin.gif ej ne se pevec veselit, itak bom vrjetn pozabla biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#78 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17035 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2007 - 11:34 AM


Ej bejbe, zadnjič sem v Merkator Centru našla na polici tak skupaj ene tri šampončke od Keune. Pa tak kr enega primem v roke - sem bla čist navdušena, ko sem na enem 5. mestu hydrolized collagen, pol pa še collagen vidla ... blink.gif Sam sem mela premal s sabo, da bi ga vzela, je bil pa nekaj čez 5 €.
Zdej se pa res ne spomnim, ktera barva črke P točno je bila...

IPB Image
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#79 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 11 February 2007 - 06:15 PM

jst sm tud že ultra mild šampon iskala. pol enkrt sm ga vidla v lublanskem milerju pa je bil tazadn sam ga nism vzela, ker mam doma še 4 druge za porabt oops.gif v kranskem ga pa niti še nism iskala. ko porabm še recimo 2 si bom pa tega omislna ;)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#80 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 February 2007 - 06:51 PM

MateYa, jaz sem imela tega, ki ima modri P in mi je bil všeč ... sej sem oceno napisala, pa si preberi. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users