Jump to content


Photo

Sanjska ženska


  • Please log in to reply
455 replies to this topic

#61 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 20 March 2005 - 01:07 AM

:headbang:
Najbrz mas prav, ampak ljudje to radi gledajo in dokler se bo prodajalo, bo to na TV wink.gif
  • 0

#62 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 March 2005 - 02:18 PM

Joooj, sam ljudje res prvo kar naredijo vse stvari opljuvajo 8)
Men je pa punca blazno simpatična, ni nevemkuko fina pa to, pa tut moške ni gledala zviška ne glede na to ali je bil velik, majhen, grd, lep... Je pa res da se rahlo čudno smeje ampak vsak ima svojo pomankljivost katera ga naredi tako posebnega in simpatičnega kot je.
Mislim da ne glede na to, kako bomo opljuvale/i tole oddajo bomo še vedno malo pokukale četudi iz firbca. Jest lahk ponosno rečem, da jo bom gledala biggrin.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2005 - 02:33 PM

In vedno se najdejo eni, ki, čim kdo kaj skritizira, to posplošijo in začnejo moralizirati.

Punca sicer ima neke določene atribute sanjske ženske, ampak se potem, ko odpre usta, vse konča. Tisti njen antinatur smeh... o, groza. Na popolnoma vse nebuloze se je smejala - tako ni pokazala, kateri pristop ji je dejansko bil všeč in kateri ne. Pa še bi lahko naštevala.
Pa tudi glede tipov bi lahko naredili neko selekcijo - ali so vzeli popolnoma vse, ki so se nadebudno prijavili?! Vsaj na neko usklajeno višino bi lahko gledali, pa na starost - ne pa se potegujejo za njo tudi neki 18-letni smrkavci, pa 40 letni ati, itd. Neka usklajenost bi po moje tukaj mogla bit. Prav smilila se mi je, ko so ji prihajali nasproti večinoma za 1 glavo manjši od nje.

Sicer pa, kot sem že rekla... brezveze je itak razpravljat, ona je izbranca imela že pred oddajo izbranega, to je pa samo nategovanje naivnega in zdolgočasenega folka.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 March 2005 - 06:05 PM

Jaz sem jo včeraj prvič videla na Viktorjih, ko sta skupaj z Damirjem podelila Viktorja. Ni mi nič posebnega, osebno sta mi delovala slaba reklama za Pop TV, naučen tekst... ermm.gif

LPN
  • 0

#65 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 20 March 2005 - 06:25 PM

nisem še uspela gledat "sanjske" ženske, sicer sem jo že videla pa se mi ne zdi nič posebnega.. "sanjskega" moškega sem imela priložnost v živo videt in ni nič kaj posebnega.. tako kot "sanjskega" moškega tud tega ne bom redno gledala, razen če bom pač tisti čas pred tv in ne bo drugega wink.gif
  • 0

#66 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 20 March 2005 - 06:26 PM

Pupa,saj imas prav! biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#67 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 28 March 2005 - 09:03 PM

ona mi je zelo simpaticna =) njen smeh ...zelo nalezliv...se jz zdravn smejim k vidm akko se ona =) sam je oa res prijazna..vsaj tko deluje p rpeprosta biggrin.gif
  • 0
user posted image

#68 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 28 March 2005 - 09:07 PM

jst bi mela pa unga Cirknčana twisted.gif biggrin.gif
hehehehe.....kok je dober...take frise poka...sam zarad njega se cele dneve prerežim smile.gif
btw.: a je to sanjska ženska če ji kr dva tipa zaporedoma rečeta da ji neverjameta
hehehe

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#69 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29025 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 March 2005 - 09:08 PM

[color=indigo]sanjske s(m)o tiste, ki nam tega ni treba dokazovat po tvju ...
  • 0

#70 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2005 - 08:31 PM

No, da še tu malo napišem...
Sem danes gledala celo oddajo. In ojej, no. Bogi Edi. :=) Res da je bil beden sogovornik, neizviren, nezainteresirano deloval. Ampak ona je tudi izpadla precej neumno. Gre odpirat teme, o katerih sama nima pojma. Ga sprašuje o pianistih in skladateljih in se mu tisto njeno nekulturno/nadležno reži, ker pač ne pozna tega področja, sama pa zine popolnoma enako bedarijo (kdo pa ne pozna Mozarta, pa Straussa, ipd.; najbrž za kakšnega Rachmaninoffa še nikoli slišala ni... oh, če bi jaz bla Edi, bi jih ji pošteno napela). In tista klišejska vprašanja... kaj lahko ženski ponudiš... kaj mi lahko pokažeš, kar še nisem videla, ipd. Najbrž je hotela slišati vprašanjem primerne odgovore v stilu izpovedovanja ljubavi v mehiških limonadah. Bruh. Svašta. Na koncu pa brez obraza in nezrelo izgine iz zmenka. A nima toliko obraza in samozavesti, da bi mu povedala v obraz, kako je s stvarjo? Ob to, da je tako res nezrelo in debilno spizdila, pa se ni noben obregnil... sama pa obsojala Edija, ker je šel. In skos bi se mogel on kao dokazovat. Kaj pa ona?! Ima ona kaj njim za ponuditi, poleg nadležnega smeha in lukne med nogami?!

Ma ne vem no... kot sem rekla, baje bi naj že itak imela izbranega fanta in je to vse nategovanje...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#71 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 April 2005 - 08:44 PM

Mah, čudna je. In končno je pokazala pravi obraz. Meni že od vsega začetka deluje ful umetno in vedno sem imela občutek, da se ima za nekaj več. No ja, zdaj je dokazala.
Sej je res, da se z edijem nista ujela, ampak bi pa potem to lahko rešila na kak drug način. Nesramno se je obnašala, ko se šla od mize. Žalostno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#72 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2005 - 08:50 PM

Že celotna stvar je tako umetna, da bi težko bila spontana in prijetna.

S tem, da je tako po francosko odšla, pa je samo pokazala svojo nezrelost. Če je s tem hotela pokazati to, kako je ostra in krneki, ji pač ni uspelo. To izžareva nezrelost in nesposobnost se spoprijeti z zadevo, ki na prve momente ne zalaufa, kot bi mogla.

Je pa res, da ful proba bit nekaj posebnega. Hoče nekak dajat filing, da pa pri njej ne bo šlo po lahki poti, da ona ni kr tak. Ampak se s tem samo blamira, ker s temi poskusi 'biti drugačna, sijati iz povprečja' nekako ni tistega rezultata, katerega bi ona rada (vsaj v mojih očeh). Nima ta pravega načina. Ni to to.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#73 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29025 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2005 - 08:53 PM

[quote=Nikita007]
Ma ne vem no... kot sem rekla, baje bi naj že itak imela izbranega fanta

ma, js sm zlo vesela, da dons nism gledala. po reakcijah sodeč ... drugače pa upam, da ni zbrala dragana al pa jerneja, hehe, da še zame kej ostane .... laugh.gif
  • 0

#74 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 08 April 2005 - 09:15 PM

Tole oddajo gledam predvsem iz firbca, pa mi je še kr ok.
Meni je ful qjut Andrej Š., 8)

Pa vam? Kdo vam je simpatičen?
  • 0
LP, Finatina

#75 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2005 - 09:40 PM

Meni ni nobeden všeč kaj pretirano. Če bi pa že mogla izbirat pa... od teh še najbolj res izstopa za moje oči Dragan. Ampak ni ta pravi moški. Deluje mi precej deško in otročje, pa rahlo narcisoidno.
No, pa Andrej bi še tudi bil, tak razigran in zabaven deluje... ostali so pa podpovprečni (z Jernejem, ki bi naj bil kao fejst, vred).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#76 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29025 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2005 - 09:44 PM

QUOTE(Finatina)

Meni je ful qjut Andrej Š., 8)

Pa vam? Kdo vam je simpatičen?


ma, v tega tipa sem bla jaz mal zacopana, ko sem mela enih trinajst let, hehe ....
  • 0

#77 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 09 April 2005 - 08:00 AM

QUOTE(Špela)
QUOTE(Finatina)

Meni je ful qjut Andrej Š., 8)

Pa vam? Kdo vam je simpatičen?


ma, v tega tipa sem bla jaz mal zacopana, ko sem mela enih trinajst let, hehe ....


Ja, Andrej Š.mi se nekak deluje simpaticno. laugh.gif
Vceraj pa kar je naredila No comment! :?Se mi zdi,da je prav glupo izpadla.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#78 Milenushka

Milenushka

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 April 2005 - 10:22 AM

tisto o "pianistih" je bilo res za crknit smile.gif Drugace pa meni deluje kot zelo neprijetna, zatezena zenska, je ne bi hotela imeti za kolegico.
  • 0

#79 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 09 April 2005 - 10:54 AM

Ja, men je tud Andrej Š. najbolj simpatičn.

Sicer pa glede včerajšnje oddaje: zdej sm šele vidla da ta ženska ni ravno sanjska. Kar je nardila Ediju je blo pa čist preveč. Sej tud men ni tip simpatičn, ampak ji ga ne bi blo treba tko grdo zatret. Kdo se pa ob večerji pogovarja o klasični glasbi, pa o poeziji...No, jst se sigurn ne.
S tem mu je sam dala vedt, da je kao ona ful razgledana, on pa totalna nula. Vsaj tak filing sm mela. rolleyes.gif
  • 0
IPB Image

#80 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 April 2005 - 01:06 PM

QUOTE(callista)
Ja, men je tud Andrej Š. najbolj simpatičn.S tem mu je sam dala vedt, da je kao ona ful razgledana, on pa totalna nula. Vsaj tak filing sm mela. rolleyes.gif
S tem mu je za moje pojme dala vedet, da samo ve spraševat stvari, sama pa o njih ne zna popolnoma nič povedati (lahko bi npr. začela pogovor o nečem... o eni temi, katero je privlekla, pa se bi Edi vpeljal... hm, le zakaj ni).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users