Jump to content


Photo

Schellerjev mineralni gel


  • Please log in to reply
137 replies to this topic

#61 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 December 2005 - 10:37 AM

kako pa se uporablja to mikro faser krpico??
  • 0

#62 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 December 2005 - 10:39 AM

Tako kot brisačko - pri umivanju obraza. Z njo se navlaži in spere obraz.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#63 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 25 December 2005 - 06:49 PM

Ta Schellerjev melisin gel raztura!!!! biggrin.gif Po 2 dneh uporabe mu je uspelo posušit veliko večino mojih neprijateljev.Super je!Ampak kožo pa čutim, da mi malenkost zateguje po umivanju.Upam da mi je ne bo preveč izsušlo ermm.gif
  • 0

#64 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 December 2005 - 05:16 PM

QUOTE(Blondi)
Ta Schellerjev melisin gel raztura!!!! biggrin.gif Po 2 dneh uporabe mu je uspelo posušit veliko večino mojih neprijateljev.Super je!Ampak kožo pa čutim, da mi malenkost zateguje po umivanju.Upam da mi je ne bo preveč izsušlo ermm.gif


jaz ga tud uporabljam zdaj par dni.. bomo vidli kak se bo obnesel .. meni tud malo zateguje kožo in si nanesem decleorjevo olje za obraz pa je ok wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#65 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 26 December 2005 - 08:39 PM

QUOTE(pupa)
QUOTE(Blondi)
Ta Schellerjev melisin gel raztura!!!! biggrin.gif Po 2 dneh uporabe mu je uspelo posušit veliko večino mojih neprijateljev.Super je!Ampak kožo pa čutim, da mi malenkost zateguje po umivanju.Upam da mi je ne bo preveč izsušlo ermm.gif


jaz ga tud uporabljam zdaj par dni.. bomo vidli kak se bo obnesel .. meni tud malo zateguje kožo in si nanesem decleorjevo olje za obraz pa je ok wink.gif


Jaz ga tudi mam!Maš Yling Yang?Meni tako kožo naredi, za popizdit mehko.Kero kremo naneseš preko?
  • 0

#66 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 December 2005 - 11:10 PM

QUOTE(Blondi)
QUOTE(pupa)
QUOTE(Blondi)
Ta Schellerjev melisin gel raztura!!!! biggrin.gif Po 2 dneh uporabe mu je uspelo posušit veliko večino mojih neprijateljev.Super je!Ampak kožo pa čutim, da mi malenkost zateguje po umivanju.Upam da mi je ne bo preveč izsušlo ermm.gif


jaz ga tud uporabljam zdaj par dni.. bomo vidli kak se bo obnesel .. meni tud malo zateguje kožo in si nanesem decleorjevo olje za obraz pa je ok wink.gif


Jaz ga tudi mam!Maš Yling Yang?Meni tako kožo naredi, za popizdit mehko.Kero kremo naneseš preko?


Yling Yang ? kako pa zgleda to ? smile.gif preko dam decleorjevo olje ker mam drugač suho kožo in mi jekozmetičarka priporočala.. vrjetno to ne bo za tebe wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#67 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 December 2005 - 08:35 AM

Pupa, kakšen tipo kože imaš? Tista Decleor olja so eterična, katerih ni ravno pametno mazati na kožo. To, da so mastna, je pa tako jasno. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#68 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 27 December 2005 - 11:53 AM

QUOTE(sonchika)
Pupa, kakšen tipo kože imaš? Tista Decleor olja so eterična, katerih ni ravno pametno mazati na kožo. To, da so mastna, je pa tako jasno. smile.gif


suho kožo mam ampak ne tak grozno, da bi se luščila. eterična olja ? to pa ne bo to.. v bistvu sem trenutno na testerjih in preizkušam kaj mi odgovarja.. olja pa si ne nanesem na debelo ampak tako malo tam kjer mi res kožo vleče .. bom pogledla na embalažo če kaj piše wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#69 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 27 December 2005 - 12:05 PM

Meni se tudi zdi da so eterična.Jaz mam decleorjevo olje Yling Ylang - za mešano/mastno kožo.Mi ful odgovarja.Ta decleorjeva olja bi se naj nanašala pod kremo, da povečujejo efekt kreme.
  • 0

#70 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 December 2005 - 12:38 PM

QUOTE(Blondi)
Meni se tudi zdi da so eterična.Jaz mam decleorjevo olje Yling Ylang - za mešano/mastno kožo.Mi ful odgovarja.Ta decleorjeva olja bi se naj nanašala pod kremo, da povečujejo efekt kreme.

kako pa se to olej uporablja?a se ga po celm obrazu namaže
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#71 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 December 2005 - 12:44 PM

To so sigurno eterična olja. Zato pa stvari tako dišijo. jaz sem tudi imela en tester, pa ga nikoli nisem porabila. Sej občutek je že fajn na koži, samo potem je pa že bolje uporabiti olivno olje, ki je naravno in brez parfumov. Pa antioksidantno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#72 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 December 2005 - 12:57 PM

QUOTE(sonchika)
To so sigurno eterična olja. Zato pa stvari tako dišijo. jaz sem tudi imela en tester, pa ga nikoli nisem porabila. Sej občutek je že fajn na koži, samo potem je pa že bolje uporabiti olivno olje, ki je naravno in brez parfumov. Pa antioksidantno.

aja,a olivno je full AOK?
k smo že pr oljih....za kaj se uporablja orehovo olje-čemu je namenjeno?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#73 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 27 December 2005 - 01:13 PM

sem pogledla na testerček mam Decleor Aromessence Rose D Orient for Reactive and Sensitive Skin wink.gif

sem izbrskala eno stran.. piše da je 100% naraven
http://www.essential...rose-p_1166.htm
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#74 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 December 2005 - 01:16 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(sonchika)
To so sigurno eterična olja. Zato pa stvari tako dišijo. jaz sem tudi imela en tester, pa ga nikoli nisem porabila. Sej občutek je že fajn na koži, samo potem je pa že bolje uporabiti olivno olje, ki je naravno in brez parfumov. Pa antioksidantno.

aja,a olivno je full AOK?
k smo že pr oljih....za kaj se uporablja orehovo olje-čemu je namenjeno?

Seveda je. Tako da če imaš izredno suho kožo, ga uporabljaj. Vsaj ponoči. (ker se boš verjetno svetila, pa ni ravno lepo, da si kot novoletna jelka).
O orehovemu olju pa piše tole:
Razredčeno orehovo olje uporabljamo proti prhljaju. (vir: http://www.visia.si/carrastline.htm)
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#75 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 December 2005 - 01:18 PM

QUOTE(pupa)
sem pogledla na testerček mam Decleor Aromessence Rose D Orient for Reactive and Sensitive Skin wink.gif

sem izbrskala eno stran.. piše da je 100% naraven http://www.essential...rose-p_1166.htm

Saj so popolnoma naravna. To je res. Piše pa tudi, da je sestavljen iz eteričnih olj. (SMOOTHING CONCENTRATE 100% Natural with Essential Oils AROMESSENCE™ ROSE D'ORIENT is an elixir of 100% pure and natural essential oils specially formulated for the daily care of sensitive, reactive skin. ).
Eterična olja lahko povzročajo alergije, če imaš občutljivo kožo, tudi kakšen dermatitis, če je splet okoliščin slab. Raje ne kot ja.
če ti pa ustrezajo te reči, jih uporabljaj. Nočem nikomur ukazovati, kaj lahko uporablja in kaj ne. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#76 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 27 December 2005 - 01:21 PM

res je majo eterična olja tud prste vmes smile.gif zaenkrat je ok.. sicer pa ne uporabljam vsak dan ker ni potrebno.

pa hvala
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#77 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 27 December 2005 - 05:55 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Blondi)
Meni se tudi zdi da so eterična.Jaz mam decleorjevo olje Yling Ylang - za mešano/mastno kožo.Mi ful odgovarja.Ta decleorjeva olja bi se naj nanašala pod kremo, da povečujejo efekt kreme.

kako pa se to olej uporablja?a se ga po celm obrazu namaže


Jaz ga uporabljam po celem obrazu, ampak samo zvečer.Ga mam že 1 leto, ker je tak koncentriran.Koža je po uporabi tak mehka, lepa in prijetna na otip.Ne vem, meni je res eden izmed boljših izdelkov ever.

Bom prepisala sestavine, da vidimo kaj pravi sonchika.
  • 0

#78 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 December 2005 - 06:16 PM

QUOTE(Blondi)
QUOTE(rea)
QUOTE(Blondi)
Meni se tudi zdi da so eterična.Jaz mam decleorjevo olje Yling Ylang - za mešano/mastno kožo.Mi ful odgovarja.Ta decleorjeva olja bi se naj nanašala pod kremo, da povečujejo efekt kreme.

kako pa se to olej uporablja?a se ga po celm obrazu namaže


Jaz ga uporabljam po celem obrazu, ampak samo zvečer.Ga mam že 1 leto, ker je tak koncentriran.Koža je po uporabi tak mehka, lepa in prijetna na otip.Ne vem, meni je res eden izmed boljših izdelkov ever.

Bom prepisala sestavine, da vidimo kaj pravi sonchika.

in zakaj se to sploh dela? a če je koža totalno suha al akj?sploh si ne predstavljam
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#79 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 27 December 2005 - 06:27 PM

čaki rea, za tebe bom prepisala dol biggrin.gif

AROMESSENCE YLANG YLANG
čistilni koncentrat

To je zdravilo za mastno kožo, ki s svojo čarobno mešanico olj, čisti in uravnava.Je učinkovita nega, ki prispeva k normalizaciji izločanja sebuma, zdravi in posvetli pusto polt.

bla bla bla ...
  • 0

#80 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 December 2005 - 08:23 PM

QUOTE(Blondi)
čaki rea, za tebe bom prepisala dol biggrin.gif

AROMESSENCE YLANG YLANG
čistilni koncentrat

To je zdravilo za mastno kožo, ki s svojo čarobno mešanico olj, čisti in uravnava.Je učinkovita nega, ki prispeva k normalizaciji izločanja sebuma, zdravi in posvetli pusto polt.

bla bla bla ...

hvala smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users