Jump to content


Photo

Valeta


  • Please log in to reply
686 replies to this topic

#61 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 September 2005 - 04:29 PM

Sej je tu tudi ne odpre...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#62 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 September 2005 - 04:34 PM

Kaj zdej to punce! Nalepla sm link ki ga odpre in slikico! ermm.gif rolleyes.gif sad.gif
  • 0

#63 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 September 2005 - 04:59 PM

Men res ful zanimajo komntarji ermm.gif
  • 0

#64 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3510 posts
  • Gender:Male

Posted 21 September 2005 - 05:02 PM

TASH ne gre ermm.gif
  • 0

#65 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 September 2005 - 05:08 PM

IPB Image

Zdej?
  • 0

#66 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3510 posts
  • Gender:Male

Posted 21 September 2005 - 05:18 PM

Za to obleko pa lahko rečeš, da je vredu le takrat, ko jo vidiš na osebi, ker paše verjetno le specifični obliki telesa. Recimo, na tem modelu mi ne sede, kot da bi se puklastno držala. Tam pri prsih bi se dalo kaj naredit, drugače pa so mi taki modeli všeč..lahkoten material in lepa barva šampanjca.
  • 0

#67 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3510 posts
  • Gender:Male

Posted 21 September 2005 - 05:42 PM

Meni je pa vedno bila všeč no še posebej za valeto taka bolj punčkasta oblekca in sem večni klasik laugh.gif Tale je sicer bila pri meni v ožjem izboru za maturantski ples ampak bi bila za valeto tudi primerna..lahko kakšne druge barve (bolj žive)

IPB Image
  • 0

#68 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3149 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 30 September 2005 - 10:09 PM

Moja valeta je bla super sm supr stvari dobla, če bi lahk bi prlepla sliko. Za na internet dat slikce pa poznam sam shrani.si pa trenutno ne dela. V glavnem takoj ko bo možno vam pokažem kakšna sm bla rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#69 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 30 September 2005 - 10:15 PM

Aaaaa morm te videt! Tuki maš link www.imageshack.us
Nalovdaš pol pa klikneš thumbnail for forums 1 naprimer biggrin.gif wink.gif
  • 0

#70 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3149 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 30 September 2005 - 10:19 PM

IPB Image

evo tuki sm jst s svojo familijo. Upam, da se v redu vid oops.gif
Drgač splošen opis: mela sm črno majčko k je mela od prsi dol tako tančico, v glavnem men je blo ful lepo, bordo rdeče hlače in pa črne sandale z malo petke
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#71 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 30 September 2005 - 10:21 PM

Vau! Ful si bla luštna! blink.gif biggrin.gif 8)
  • 0

#72 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3149 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 30 September 2005 - 10:22 PM

Tnx rolleyes.gif

Sj sm vse dobila tko čist by the way. Hlače sm dobla na jurjevmu sejmu k ga organizirajo v naši vasi ( oops.gif ), majčko pa sm zbrskala nek med enimi puloverji v sportini, tk da je blo vse ful srečno naklučje 8)
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#73 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 October 2005 - 12:32 PM

No da še jaz pokomentiram biggrin.gif .

TASH ta obleka je več ko super. Ful mi je všeč skoraj popolna je samo nekaj me moti. Barva. Jaz bi mela temno zeleno rajši kot pa bež...Nekak tak se is zamislila. Ampak potem je tu še en problemček. Kje jo naj dobim? Take oblekice pomojem v Sloveniji nebom dobila...ker je vrjetno od nekega znanega modnega oblikovalca itd.. evil.gif . Drugače mi je pa res full všeč...nimam besed res...

_Mayckica_ na valeti si bla ful lepa. Elegantna ampak vseeno ne preveč glede na svoja takratna leta. Res super si zadela!

bellini tut ta oblekica mi je ful lepa res ampak jaz bi tako oblekico mela brez naramnic, ker se mi zdi, da tiste naramnice niti malo ne pašejo k oblekici... Drugače mi je pa res ful všeč.


Kaj pa tale oblekica, ki jo je nosila ???????? na izboru za Miss Slovenije:

IPB Image

Škoda da se obleka ne vidi cela

rolleyes.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#74 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2005 - 01:19 PM

Obleka je res lepa, samo preveč svečana na žalost rolleyes.gif
  • 0

#75 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3510 posts
  • Gender:Male

Posted 01 October 2005 - 03:14 PM

PunChkA: A ni ta obleka malo preveč za 15-letnico? Za maturanca bi se jo nekak dalo ponucat. Za to obleko je potrebno imet prave obline wink.gif
Kar pa zadeva tiste bež obleke jo boš res težko našla narejeno. Je pa vedno rešitev. Sprintaš sliko, jo neseš eni zelo dobri šivilji, ki ji zaupaš. Nato ti bo svetovala katero blago bi bilo primerno in obleka bo kmalu narejena.

Moja izkušnja: Za maturanstki ples sem brskala po internetu (teh strani imajo v Ameriki na tone) in tam prišla do obleke. NAto malo povprašala okoli glede šivilj. Dobila eno odlično, ki mi je svetovala glede blaga in obleko malo priredila mojemu telesu in bila je perfektna (vsaj za mene). Tako, da če si obleko resnično želiš jo lahko tudi dobiš smile.gif
  • 0

#76 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 October 2005 - 04:17 PM

Bellini meni se pa ne zdi nevem kak preveč...mogla bi bit kratka oblekica ne pa dolga do pet. Dekolte pa ni ogromn ker prsi v celoti pokrijejo tile trakci. Meni je obleka fula všeč.
Šivilja? Hm...ja bi blo ja...ampak to bi blo pomojem FEJSTT drago potem. Poleg tega, pa če mi nebi bil končni izdelek všeč blink.gif . Uf kriza bi bla.

Kako pa si prišla do obleke? Preko interneta si si jo kupla in so ti jo poslali v Slovenijo?
  • 0
Viens, reste ici!

#77 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3510 posts
  • Gender:Male

Posted 01 October 2005 - 04:50 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Bellini meni se pa ne zdi nevem kak preveč...mogla bi bit kratka oblekica ne pa dolga do pet. Dekolte pa ni ogromn ker prsi v celoti pokrijejo tile trakci. Meni je obleka fula všeč.
Šivilja? Hm...ja bi blo ja...ampak to bi blo pomojem FEJSTT drago potem. Poleg tega, pa če mi nebi bil končni izdelek všeč blink.gif . Uf kriza bi bla.

Kako pa si prišla do obleke? Preko interneta si si jo kupla in so ti jo poslali v Slovenijo?


Ne smile.gif Na internetu je polno teh trgovin, ker prodajajo te obleke, nekatere tudi preko neta ampak če bi si malo cene pogledala bi te na rit vrglo smile.gif Da ne računamo še carine in poštnine....Na teh straneh sem si našla model kako želim imet in mi je šivilja naredila tako...v bistvu sem nekak kombinirala (iz ene obleke vzela korzet..iz drugega modela krilo) intako je blo ql. Zdaj če omenim še stroške:

Ker sem uporabla šantung svilo za obleko je to seveda konkretno stalo - okoli 15 000 mislim da je blo blago pa še take male bleščice (ki sploh niso bile opazne, so pa v svetlobi naredile čudeže)
Šivilja pa je za delo računala (ker je pač šlo za pravi korzet je bilo malo dražje) 25 000. Meni se ni zdelo dosti, ker sem s končnim izdelkom bila zelo zadovoljna. Aja pa tako sem si dala delat stvari, da še zdaj nosim - korzet recimo.
  • 0

#78 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3510 posts
  • Gender:Male

Posted 01 October 2005 - 05:04 PM

Sicer pa za valeto ne preveč komplicirat. To je tak komaj junija oz tam nekje... takrat pa so trgovine polne poletnih oblekc. Jaz sem za valeto si našla eno lepo poletno oblekco v Naf nafu -> je bila prva trgovina kaj sem vstopla in kr kupila. Pri maturancu pa sem komplicirala...tak da je moje že glava bolela biggrin.gif
  • 0

#79 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 October 2005 - 05:48 PM

Meni je tale oblekica ful lepa za Maturanski ples:

IPB Image

Tej ženski niti malo ne paše.

  • 0
Viens, reste ici!

#80 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 01 October 2005 - 05:51 PM

QUOTE(bellini)

IPB Image


Tale oblekca mi je ta tolk všeč! Čist tko v easy, pa vseen zelu luštna. Če bi mela še enkrat maturanca, bi si tako omislila. wink.gif
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users