Jump to content


Photo

Make up Sanje Grohar


  • This topic is locked This topic is locked
88 replies to this topic

#61 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 December 2005 - 04:50 PM

Oooooooo bog. Tega sploh opazla nisem. Ugabno. blink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#62 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 February 2006 - 12:41 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
IPB Image


Men ni všeč, oči že ustnice pa ne...
  • 0

#63 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 09 February 2006 - 02:36 PM

[quote=Jenna].

Nima temne polti, ampak kakšen 1 teden jo preveč v solariju pustijo.

.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#64 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 09 February 2006 - 02:39 PM

QUOTE(TASH)
Kakšna ljubosumnost blink.gif Zakaj bi bil kdo fovš temu čevapčiču? biggrin.gif blink.gif


biggrin.gif
Pa ta tema bi se morala imenovati: Dobri vici!
  • 0

#65 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 09 February 2006 - 08:01 PM

Točno tako, tud jst sm se pošteno nasmejala laugh.gif
  • 0

#66 ...*ejkc*...

...*ejkc*...

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 11 February 2006 - 11:18 PM

ej a vs lahko neki uprasam pa prosim ne me ozmerjat tko k uno k ji je usec make up sanje grohar.... vem da mam tut jst sam ene par prispevkov pa bedn nick..... sam a se loh useen tko obrnm h vm po nasvet ce nujno rabm?? oops.gif oops.gif oops.gif pa jst nimam nc proti vm da nauste mislle....
  • 0

#67 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2006 - 11:22 PM

QUOTE(...*ejkc*...)
ej a vs lahko neki uprasam pa prosim ne me ozmerjat tko k uno k ji je usec make up sanje grohar.... vem da mam tut jst sam ene par prispevkov pa bedn nick..... sam a se loh useen tko obrnm h vm po nasvet ce nujno rabm?? oops.gif oops.gif oops.gif pa jst nimam nc proti vm da nauste mislle....


Hmm...zakaj pa tak post? A smo ful grozne tuki. blink.gif

Ja valda praš, kar te zanima. Sej zato pa je forum ane. wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#68 ~Isabelle~

~Isabelle~

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts
  • Location:London
  • Interests:Moda

Posted 12 February 2006 - 12:12 AM

*Ejkc*, zdele si se mi prou zasmilila. biggrin.gif Kakšen post sad.gif biggrin.gif Ne se nč bat, ti kr upraši smile.gif
  • 0

#69 lily

lily

    sramežljivec

  • Člani
  • 49 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 February 2006 - 12:31 AM

*ejkc* zakaj si tako brez samozavesti blink.gif ? Vprašaj kar hočeš, če te bo kdo kritiziral kritiziraj nazaj wink.gif
  • 0
*Look at me and I will smile, give me a kiss and I will fly. Look away and I will cry, say goodbye and I will die!*

#70 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 12 February 2006 - 09:37 AM

Se strinjam z ostalimi *ejkc*-kar pogumno!Sploh pa mislism, da nick in število postov ni važno biggrin.gif vsi smo bili enkrat prvič tukaj. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#71 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 February 2006 - 11:10 AM

...*ejkc*... sej nismo hotele nič zmerjat tiste dečve, ki ji je všeč make-up Groharce, samo ko smo nekatere povedale, da nam ni všeč, je začela ženska neki besnet, da smo zavistne in smo me nazaj odreagirale.

Drugače boš pa kmal spoznala, da smo tle gor same fajn dečve, ki rade pomagamo. Ti kar vprašaj karkoli te bo zanimalo, sigurno ti bomo svetovale! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#72 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 February 2006 - 12:41 AM

kaj pa če se ejkc sam mal zeza>?hehe smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 February 2006 - 09:51 AM

Vse je možno. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 February 2006 - 03:04 PM

QUOTE(rea)
kaj pa če se ejkc sam mal zeza>?hehe smile.gif

Možno. Biti resnično tako bebav, je že kar ena mala umetnost. twisted.gif Čeprav..... delanje takega debila iz sebe je tudi ene vrste že umetnost. Tako da..... kdove, res. biggrin.gif:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#75 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 13 February 2006 - 06:15 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(rea)
kaj pa če se ejkc sam mal zeza>?hehe smile.gif

Možno. Biti resnično tako bebav, je že kar ena mala umetnost. twisted.gif Čeprav..... delanje takega debila iz sebe je tudi ene vrste že umetnost. Tako da..... kdove, res. biggrin.gif:D

Ja ampak, kaj če se pa NE heca? Pol bo pa spet rekla, da ste/smo nesramne &hudobne twisted.gif oops.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#76 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 February 2006 - 06:20 PM

.
Mah, saj jaz ji lahko resno svetujem, kako nardit 'Sanja Grohar mejkap' - naj gre za teden preveč v solarij, pa eno pink šminko, pa bo.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#77 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 February 2006 - 07:35 PM

pa se oci v auspuh rint blink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#78 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 February 2006 - 10:26 PM

Brezveze metat keš za solarij, ene dva tedna se izogibaš stika z vodo, pa je isti efekt; za make-up prosiš najfrendico da te dvakrat zašljivi, za šminko pa poljubiš kšno klovneso. Cheap. rolleyes.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#79 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 February 2006 - 10:58 PM

.
LOL
Babe..... ta prave ste, no. biggrin.gif:D



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#80 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 February 2006 - 07:41 PM

Prov hudobne ste tuki gor twisted.gif .
Njen mejk up mi sicer ni tok ušeč, ma pač mal pretemno polt :monkey: pa grozne šminke, recimo oči ma pa lepo namazane, pač črno pa smokey.
Saj o tem kako se pa to nardi je blo pa že dost napisanega.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users