Jump to content


Photo

piercing


  • Please log in to reply
3040 replies to this topic

#61 KATI

KATI

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 31 May 2004 - 08:19 AM

ŽIVJO,

mi lahko prosim poveste kje se nahaja studio Exit v Lubljani[/quote]
  • 0

#62 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 May 2004 - 06:21 PM

QUOTE(KATI)
ŽIVJO,

mi lahko prosim poveste kje se nahaja studio Exit v Lubljani


Hej,

mislim, da je to tisti, ki se nahaja nasproti glavne ljubljanske tržnice...na Trubarjevi.

LP N
  • 0

#63 KATI

KATI

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 01 June 2004 - 07:41 AM

Najlepša ti hvala za odgovor;
končno sem zbrala pogum,tko da si grem v četrtek podarit uhančk v popek laugh.gif
  • 0

#64 cybergirl

cybergirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:ivancna gorica
  • Interests:karkoli o cemer se da debatirat, ce se le da ne glih o fuzbalu ;)) drugac pa racunalniki, glasba, filmi, knjige...tisoc in 2 stvari

Posted 01 June 2004 - 02:52 PM

QUOTE(Vrtnica)
Pozdravljena!

Jz sm si dala v popek v kozmeticnem salonu (sam tam se ugalvnem sam s tem ukvarjajo in je zelo higiensko) pri avtobusni postaji v enem bloku tam k gres mimo nekega konja.

priporocam


Zivjo!

a lahko mal bl natancno opises postopek pa kje tocno je ta kozmeticni salon ker razmisljam o uhancku v popku pa nisem se cist sigurna...

hvala wink.gif
  • 0
uzivejte ;))

#65 cybergirl

cybergirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:ivancna gorica
  • Interests:karkoli o cemer se da debatirat, ce se le da ne glih o fuzbalu ;)) drugac pa racunalniki, glasba, filmi, knjige...tisoc in 2 stvari

Posted 01 June 2004 - 03:06 PM

QUOTE(cybergirl)
QUOTE(Vrtnica)
Pozdravljena!

Jz sm si dala v popek v kozmeticnem salonu (sam tam se ugalvnem sam s tem ukvarjajo in je zelo higiensko) pri avtobusni postaji v enem bloku tam k gres mimo nekega konja.

priporocam


Zivjo!

a lahko mal bl natancno opises postopek pa kje tocno je ta kozmeticni salon ker razmisljam o uhancku v popku pa nisem se cist sigurna...

hvala wink.gif


ups, sm se enkrat prebrala celo temo pa zdej priblizn vem kje je ta Exit... oops.gif se zmerej me pa zanima postopek ce se ma kdo cas razpisat, bi lepo prosila...

mejte se wink.gif
  • 0
uzivejte ;))

#66 MyStiQu3

MyStiQu3

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts

Posted 02 June 2004 - 09:20 PM

no pa sm si jest vzela cas cybergirl laugh.gif emm.. no jest sm si dala u salonu Exit, pa je šlo prbližn tkole: sm pršla pač tja, povedala kaj hočem in da me je full strah (k me je blo res- sm se kr tresla..sm pac reva oops.gif ) in je bla tm ena zenska full faca, je rekča da ni pene pa da ne boli... pol sm zbrala uhancek, sam sploh nimajo unih 'medicinskih' klasicnih obrockov, ampak mi je dala direkt bananco - to je un s palcko. sm se ulegla tja na en tak stol, je razkuzla, narisala pikce, pol je prjela popek z nečim podobnim kleščam. pol je pa z iglo nardila luknco (ni bolel). aja, pa ta igla je votla. 'iglo' ti pusti not, ostanek odstriže. in skozi ta tunelček od igle porine uhan,se enkrat razkuzi in to je to. tongue.gif sam ..ubistvu nism niti gledala k me je blo tok strah, tko da mi je pol kolegica k je bla z mano povedala, kako je potekal oops.gif .
sam pol..je blo mal bed k se mi je vrtel pa skup bi zlezla ce se neb nazaj ulegla. mi je zenska pol prnesla vodo laugh.gif biggrin.gif sam to ne zart bolecine- k je skor ni, ampak je biw ful slab zrak pa se strah me je blo tok.
upam,da si me kej razumela, ker neki hitim k sm zaspana laugh.gif
  • 0
i feel like flying tonight...

#67 MyStiQu3

MyStiQu3

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts

Posted 02 June 2004 - 09:28 PM

QUOTE(Vrtnica)
QUOTE(MyStiQu3)
emm..jst mam pa en question  :oops:  emm jst sm si dala u sredo piercat popek,  pa mam zdej rdec okol rane pa mal se mi gnoji.. pa mi je ena kolegica rekla, da mam premejhn uhan. k mi una palcka sploh nc vn ne gleda, in kao da to full ni dobr, pa da se mi bo gnojil. a kdo ve, ce je to res?kok uhana bi pa mogl vn gledat? sam mi je cudn, k mi je zmerla prej kok je velik uhancek pa je pol glede na velikost naredla lukno. aja dala sm s ga pa u Lj u exitu.
papa wink.gif


Kva?? Ej nic te ne zastopim. Ponavadi ko ti preluknajo dobis medicinskega torej krogec. Redko ti dajo ze pravega sam tudi pravi (ce ni okrogel) ima bunkico kjer pac \"zapres\"
Tko da mal opisi bolj natancno. Ce pa mislis na \"palcko\" ki gleda mal ven iz popka in je med \"glavico-bunkico\" je pa nekaj mora biti. Je pa res da se ti skozi cas ta palcka \"podaljsa\" tko se ti koza pac nardi (vem k sm dala uhancek skrajsat in je palcke blo zlo mal zdej pa ta \"palcka\" je mal navidezno daljsa)

Drgac pa punce kje kupujete v LJ uhancke. Namrec jaz nosim zlatega (rumeno zlato) zato ker je to grlo tanko oz \"palcka\" 1.2mm iz medicinskega jekla pa poznam da ma sam nad 1.8 in to mi je kar preveliko. Jaz ce kupim kupim v zlatarstvu Modic na Trubarjevi.



emm.. men je dala direkt bananco not. newem zakaj, sam mislem da sploh nimajo okroglih. al jih je pa zmankal rolleyes.gif ena moja kolegica ga je pa dala pred kratkim tam kt ti, pa ji je tut dala kr direkt bananco (un s palcko) not. ne vem, zakaj? no, ce nisi razumela mojga vprasanja, nej se enkrt ponovim: jest mam med glavco in bunkico cca 1 cm koze. use moje kolegice majo pa cist mal. razumes? in jim full palcke gleda ven, men pa skor nic. aja, pa se zdej se mi gnoji sad.gif sicer nc ne boli, sam newem.. ni mi vsec da se mi kr gnoji pa vse mam rdec mad.gif
uzivite 8)
  • 0
i feel like flying tonight...

#68 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 02 June 2004 - 09:53 PM

MyStiQu3, korajža velja! Upam da boš uživala v tej pridobitvi!

lp
Damjan
  • 0

#69 MyStiQu3

MyStiQu3

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts

Posted 03 June 2004 - 05:11 PM

hvala oops.gif

sam ne uzivam prevec, k se gnoji mad.gif ampak vseen hvala.
pa cestitke, ker je zlo v redu forum.. in nasploh cela stran tongue.gif
  • 0
i feel like flying tonight...

#70 KATI

KATI

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 04 June 2004 - 07:52 AM

Dober dan vsem skupaj,

postala sem ponosna lastnica piercinga v popku!
Bila sem v studiu Exit v Ljubljani in moram povedat da je tip tam pravi mojster!!! biggrin.gif
Čisto nič me ni bolelo,narejen mam pa tko lepo,da kar niso mogel verjet da mam čsito na frišno!
  • 0

#71 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 05 June 2004 - 01:44 PM

QUOTE(KATI)
Dober dan vsem skupaj,

postala sem ponosna lastnica piercinga v popku!
Bila sem v studiu Exit v Ljubljani in moram povedat da je tip tam pravi mojster!!! biggrin.gif
Čisto nič me ni bolelo,narejen mam pa tko lepo,da kar niso mogel verjet da mam čsito na frišno!


Bravo, punca!!! tongue.gif

Pozdravček
  • 0

#72 KATI

KATI

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 07 June 2004 - 07:50 AM

Na,pa mam hudiča evil.gif ,se mi je začel gnojit,zdej pa bi vas rada vprašala za nasvet- a naj grem nazaj,al si še naprej po navodilih vzdržujem uhan,pa še mal počakam?
  • 0

#73 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 07 June 2004 - 08:01 AM

QUOTE(KATI)
Na,pa mam hudiča evil.gif ,se mi je začel gnojit,zdej pa bi vas rada vprašala za nasvet- a naj grem nazaj,al si še naprej po navodilih vzdržujem uhan,pa še mal počakam?


Jah meni se je tudi na zacetku mal gnojilo sam k sm prido mazala s kamilico je bilo pol vse ok. Tko da mal lahko se pocakas ce pa menis da se ti prevec gnoji pa pojdi tam
  • 0
lp, Vrtnica

#74 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 07 June 2004 - 08:02 AM

QUOTE(KATI)
... Na,pa mam hudiča evil.gif ,se mi je začel gnojit ...


A je močno vnetje? Če je samo malo potem počakaj in delaj tako kot so ti rekli, če misliš da bi lahko oni kaj "popravili" kar pojdi tja, če je pa hudo in je koža okoli vijolična ali modra (več kot 5mm) pa pojdi do svojega zdravnika. Zdravje je vseeno pred lepoto.

lp
Damjan
  • 0

#75 KATI

KATI

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 07 June 2004 - 08:10 AM

v bistvu mam mal rdeče,pa mal mi iz rance teče (opazim ko si jo čistim);
res pa je da je relativno še frišno vse skupi,tko da upam da se mi bo popravilo,ker si po navodilih čistim rano in nato še namažem z bepanthenom.
  • 0

#76 KATI

KATI

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 07 June 2004 - 08:12 AM

SEM ČIST POZABLA,K SAM NA PIERCE TUHTAM:HVALA ZA TAKO HITRE ODGOVORE!! laugh.gif
  • 0

#77 MyStiQu3

MyStiQu3

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts

Posted 07 June 2004 - 11:45 AM

hei kati laugh.gif jest mam zdej že skor 2 tedna uhan u popku, in se mi še zmer gnoji cry.gif sploh newem , zakaj. je pa na začetku ene 3 dni mal bolel, zdej pa ne boli čist nč več, sam gnoji se pa še. in tut jest newem, kaj nej nardim. si ga pa čistim po unih navodilih. sam to je normalno, da se gnoji. jest newem..bom počakala, pa če ne bo nehal, bom ..newem kaj 8) poklicala tja al pa kej.. laugh.gif k pravjo eni da mam premejhn uhan ermm.gif sam to mi je čudn, k vsi pravte, da je u exitu vam en tip piercu, men je pa ena ženska? nč jasn... ermm.gif ubistvu me to gnojenje niti ne mot, k nč ne boli..sam newem če je uredu to.. mam pa okol sam mal rdeč. ehh bo že minil...
kati ti se pa še kej oglas, pa povej kako je z uhančkom.
btw: a ti je dal obroček not? al kr direkt unga.. 'bananco' ?
  • 0
i feel like flying tonight...

#78 MyStiQu3

MyStiQu3

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts

Posted 07 June 2004 - 11:52 AM

QUOTE(Vrtnica)

Drgac pa punce kje kupujete v LJ uhancke. Namrec jaz nosim zlatega (rumeno zlato) zato ker je to grlo tanko oz \"palcka\" 1.2mm iz medicinskega jekla pa poznam da ma sam nad 1.8 in to mi je kar preveliko. Jaz ce kupim kupim v zlatarstvu Modic na Trubarjevi.


vrtnica, kok pa stane zlat uhanček? men osebno rumen zlato ni všeč.. ampak me pa vseeno zanima, kok stane tak uhanček? a majo tut iz belga zlata al pa iz srebra?
  • 0
i feel like flying tonight...

#79 KATI

KATI

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 07 June 2004 - 01:10 PM

QUOTE(MyStiQu3)
hei kati laugh.gif jest mam zdej že skor 2 tedna uhan u popku, in se mi še zmer gnoji cry.gif sploh newem , zakaj. je pa na začetku ene 3 dni mal bolel, zdej pa ne boli čist nč več, sam gnoji se pa še. in tut jest newem, kaj nej nardim. si ga pa čistim po unih navodilih. sam to je normalno, da se gnoji. jest newem..bom počakala, pa če ne bo nehal, bom ..newem kaj 8) poklicala tja al pa kej.. laugh.gif k pravjo eni da mam premejhn uhan ermm.gif sam to mi je čudn, k vsi pravte, da je u exitu vam en tip piercu, men je pa ena ženska? nč jasn... ermm.gif ubistvu me to gnojenje niti ne mot, k nč ne boli..sam newem če je uredu to.. mam pa okol sam mal rdeč. ehh bo že minil...
kati ti se pa še kej oglas, pa povej kako je z uhančkom.
btw: a ti je dal obroček not? al kr direkt unga.. 'bananco' ?


ČAO,
k sem bla v Exitu mi je ravn ta tip k me je piercu povedal,da ma še dve zraven ki mu pomagajo,sam so dlih nek ble;
v glavnem za ta studio sm se odločla,ker so mojemu fantu tko lepo v obrv dal uhančk(isto ta tip),pa se mu čist nč ne gnoji,srečkovič rolleyes.gif ,ko sm si ga pa jst dala v popek,si ga je pa še dal v jezik in so mu tut ful lepo nardil. tongue.gif
Men je pa dal bananco,sej lepo zgleda,sam k me tko skeli.
Sm pa ravno prej govorila z eno ženskico ki se ji je dva meseca non stop gnojil,sam pol se ji je pa uredil.
  • 0

#80 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 07 June 2004 - 01:52 PM

Ja tko je mam rumeno zlato s perlo in sedaj to kosta priblizno okoli 5000 SIT tam drugje sem ap videla tudi po 10 000 in vec
  • 0
lp, Vrtnica




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users