Jump to content


Photo

Čedalje slabši lasje


  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#61 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25762 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2008 - 09:33 AM

Dolgo traja šampon? Dolgo trajajo učinki? Dolgo traja, da lasje postanejo lepi? smile.gif
  • 0

#62 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 16 June 2008 - 09:56 AM

Ta šampon traja zelo dolgo, ker je zelo koncentriran in se ga malo porabi - poleg tega pa se že ob prvem šamponiranju super speni, zato ti ni treba 3krat šamponirat in se ga posledično spet manj porabi. Učinek traja zelo dolgo - do naslednjega pranja. Že ko ga prvič uporabiš, vidiš učinek - ni ti ga treba par tednov uporabljati, da učinek vidiš. Jaz sem ga ene parkrat - recimo petkrat uporabila, pa mi je vselej naredi enkratne lase. Najboljši šampon, kar sem jih preizkusila. Čeprav je pomojem primernejši za bolj goste lase, ker jim odvzame nekaj volumna (kar je meni všeč, ker imam pregoste). biggrin.gif Torej, v vseh pogledih dolgo traja. Po moji oceni bi ga sama morala imeti vsaj ene 4 mesce.
  • 0

#63 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 16 June 2008 - 03:53 PM

Dilema, ta Gliss kur mi ostane gor po nekaj dnevih, ampak imam kljub temu trde lase hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#64 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 June 2008 - 04:36 PM

Ja, verjamem - itak ta Gliss Kur sprej ni nevem kaj. Meni se zdi običn silikonski sprej, tistega olja je notr za en špuk.
Ko sem imela jaz hardcore izsušene lase, so bli taki spreji bolj dišeča meglica, kot pa kaj drugega. Prvi dan so omehčali lase, potem pa je učinek izzvenel in sem imela spet suhe in slamnate.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#65 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 16 June 2008 - 04:38 PM

Tko je, ja. Prvi dan, ko se našpricam z njim, so še mehki. Bom dala potem zdaj manj tega in več olja.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#66 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 June 2008 - 04:39 PM

Lahko narediš tudi tko, da v sprej dodaš olje, pa potem pred vsako uporabo ornk pretreseš in potem pošpricaš na lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#67 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 16 June 2008 - 05:00 PM

Uuu, sej res. To bo še boljše! thumbup.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#68 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 16 June 2008 - 09:24 PM

evo moja izkušnja; tak veste moje stalno jamranje z lasmi, ko so bli krepasti.....no pred 2 mesecema sem si dala podaljške(120čepkov),moram rečt da sem več kot zadovoljna, sploh si ne znam več predstavljat bit brez, edini problem je bla nega oz. da je zdaj taka čupa da sem za vsako pranje, friziranje porabla 2 uri ,skratka živčni zlom. Zdaj pa hodim 2krat na teden na pranje in frizuro v en salon, kjer majo kozmetiko Kerastase ,ne vem ne poznam sestavin ampak so lasje full lepši, nič več krepa, ne vem celo na dotik se mi zdijo bolj debeli,močni....Bom še vidla kak bo rezultat na daljši rok.Zaenkrat pa res več kot zadovoljna


  • 0

#69 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 June 2008 - 09:29 PM



Zelo zaželjeno slikovno gradivo v ustrezni temi.
Me zelo zanima, kako sedaj to zgleda. wink.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#70 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 17 June 2008 - 08:58 AM

Koliko pa plačaš za eno pranje in friziranje?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#71 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 17 June 2008 - 10:36 AM

Js bi si jih tud dala podaljšat ... Kr kratkih pa srednje dolgih las ful ne maram ... Samo pomojem bi si jih sama težko vzdrževala ... Pa še strah me je da bi bli scufani pol ... Eh pomojem si bom raje svoje puščala - saj hitro rastejo smile.gif
Daj nalimaj kakšno slikco Tita!
  • 0

#72 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 17 June 2008 - 10:49 AM

bom slikala na morju nasl.teden pa takrat prilepim.Obljubim
Sade za eno pranje in friziranje plačam 15evrov(občasno mi da gor še neko ampulo takrat 20)

  • 0

#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 June 2008 - 12:43 PM

U madonca, to je 30 ali 40€ na teden samo za pranje las. Ni ravno poceni špas ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 19 June 2008 - 09:46 AM

QUOTE(TiTa @ 16. 6. 2008 - 22:24) View Post

evo moja izkušnja; tak veste moje stalno jamranje z lasmi, ko so bli krepasti.....no pred 2 mesecema sem si dala podaljške(120čepkov),moram rečt da sem več kot zadovoljna, sploh si ne znam več predstavljat bit brez, edini problem je bla nega oz. da je zdaj taka čupa da sem za vsako pranje, friziranje porabla 2 uri ,skratka živčni zlom. Zdaj pa hodim 2krat na teden na pranje in frizuro v en salon, kjer majo kozmetiko Kerastase ,ne vem ne poznam sestavin ampak so lasje full lepši, nič več krepa, ne vem celo na dotik se mi zdijo bolj debeli,močni....Bom še vidla kak bo rezultat na daljši rok.Zaenkrat pa res več kot zadovoljna



Kerastase ubistvu sploh nima oh in sploh fajnih stvari.

Če ti je učinek tak fajni jo pa vprašaj kaj uporablja ko ti pere lase in si potem kupi to in uporabljaj.Te bo ziher ceneje prišlo kot pa 2x na teden po 15€.

A ti tvoji podaljški zgledajo naravno?A se tud cepijo?
A so trši drugače kot normalni lasje(naravni?
  • 0

#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2008 - 10:46 AM

Sklepam, da ima podaljške iz naravnih las in zato je logično, da se tudi cepijo oz. se še dosti bolj, kot naši lastni. Odvisno je tudi, kakšna je kvaliteta podaljšanih las ... lahko ti podaljšajo z nekimi virgin lasmi, ki niso bili niti pikico kemično obdelani (nič barvani in podobno), lahko pa so slabše kvalitete, že predhodno barvani, ravnani, od tega je odvisna tudi cena. Dober frizer bo tudi izbral tako vrsto las, ki bo pač čim lepše izgledala. Debelina las pa je tudi odvisna od tega, kakšni so (azijski, ruski, ameriški, itd.).

Načeloma pa se tak las hitreje uniči, ampak sej itak naj ne bi imel podaljškov dlje, kot pol leta in potem menjaš. Ti prameni las tudi niso potem za ponovno uporabo, edino tisti res najboljše kvalitete se menda lahko uporabijo še enkrat, če se jim seveda vseskozi posvečamo oz. jih dobro negujemo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 19 June 2008 - 11:28 AM

Potem so tak rečeno lahka z dobro nego tud tak mehki kot naši?
  • 0

#77 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2008 - 12:01 PM

Ja, seveda.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#78 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 June 2008 - 12:02 PM

QUOTE(DiLeMa @ 17. 6. 2008 - 12:43) View Post

U madonca, to je 30 ali 40€ na teden samo za pranje las. Ni ravno poceni špas ...

ja sj si ne gre vsak dan las prat k frizerju, ne, tita?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#79 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 19 June 2008 - 12:06 PM

Gre si 2x. V enem mesecu to znese 120-160€, kar res ni malo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#80 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2008 - 12:07 PM

QUOTE(rea @ 19. 6. 2008 - 13:02) View Post

ja sj si ne gre vsak dan las prat k frizerju, ne, tita?


Ne kapiram kaj misliš. Napisala je, da jo pride eno pranje od 15 do 20€, prat si pa gre lase 2x na teden. To je torej 30 do 40€ tedensko ali kot je Podgana napisala, 120 do 160€ mesečno.

Nikjer nisem napisala, da si hodi prat lase vsak dan.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users