Jump to content


Photo

Prigode in nezgode naših ljubljenčkov


  • Please log in to reply
267 replies to this topic

#61 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 July 2008 - 04:32 PM

Pa ne še tvoj mali cry1.gif.

Sožalje.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#62 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 03 July 2008 - 06:08 PM

Adriane, sedim tule, gledam v računalnik in se jokam cry.gif Dobesedno.Delno tud zato ker je naša psička tut že zlo stara in je oglušela pred nekaj dnevi in nevemo kaj naj.Jaz še edina vztrajam nad njo če bi že lahka tk rekli.

Zelo mi je žal za tvojega kužka.R.I.P. sad.gif

EDIT:Prebrala sem že drugič in ko sem prišla prvič do krokodilčka sem se še enkrat zjokala.Grozno. cry.gif
  • 0

#63 SaRcHiiQaa

SaRcHiiQaa

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 821 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:...

Posted 03 July 2008 - 11:42 PM

Tudi iz moje strani sozalje, vem kako je in nikoli ne bi sla vec cez to. cry1.gif
  • 0

In veš da hočem te še bolj
ko gledam tvoj obraz
nikdar mi ni dovolj
sem to sploh še jaz?
Ko grizem tvoje dlani
ne čutiš bolečin
držim te med zobmi
nikdar te ne spustim.

#64 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 04 July 2008 - 03:00 PM

QUOTE(november.rain @ 3. 7. 2008 - 19:08) View Post

Adriane, sedim tule, gledam v računalnik in se jokam cry.gif Dobesedno.Delno tud zato ker je naša psička tut že zlo stara in je oglušela pred nekaj dnevi in nevemo kaj naj.Jaz še edina vztrajam nad njo če bi že lahka tk rekli.

Dokler je vitalna, je, normalno izloča (vse starosti primerno seveda), se ne umika v samoto, še kar bodite z njo. Ko bo začutila, da je prišel njen čas, boš vedla. Cent nam je jasno pokazal.

Resda potrebujejo Gospodje in Gospe večjo nego kot mladeniči, a je vredno in tudi normalno, saj so naši prijatelji, družinski člani!

Če veterinar ni zaskrbljen nad njo, lahko da boste še kar nekaj časa deležni njene častitljive družbe.
Veliko lepih trenutkov vam želim!


Včeraj sem spila pivo preveč (ne od žalosti, je tako naneslo), in če ne bi bilo D-ja, bi ga po moje izkopala!
Bog ve, kaj so si mislili sosedje, ko so me videli malodane tuliti v noč in grebsti z rokami po zemlji.
Nora sem, vem, a hotla sem ga stisnit. Tak sam se mi je zdel. Tak bogi... sad.gif




Hvala še enkrat vsem.
Zdaj verjetno že podi kako kužiko in upam, da so ga lepo sprejeli, kamorkoli je pač šel...
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#65 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6738 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 05 July 2008 - 09:56 AM

cry.gif

Adriane,....sožalje.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#66 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 05 July 2008 - 11:56 AM

Šele zdaj sem kliknila v tole temo, kjer sem pričakovala, da pišete kaj vse so vaši ljubljenčki ušpičili, potem pa prebrala to zgodbico. sad.gif

Ne vem kaj naj rečem, kot sožalje Adriane. cry1.gif


  • 0

#67 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 05 July 2008 - 12:04 PM

Adriane, zaenkrat se še ne umika...bom pa pozorna na toje besede.Hvala.
  • 0

#68 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 08 September 2008 - 02:27 PM

Ne vem, če ja prava tema, ampak se mi zdi še najbolj pravšnja. Gre za včerajšnji dogodek:

Dopoldan sem se z mojim kužkom Ninotom odpravila na sprehod in potem še v trgovino na Bavarcu. Spredaj sta bila dva resident klošarja - mlada junkieja. Ker junkiejem nekako ne zaupam (sem že slišala o krajah psov pred trgovino), sem Ninota privezala bolj naprej od vhoda, stran od njiju dveh. Naj povem, da gre pes z nami skoraj povsod in pred trgovino vedno lepo počaka - vendar je bilo to prvič, da sem ga privezala pred Mercatorjem na Bavarcu. Pred vhodom me tisti na vozičku ogovori za kakšen kovanc, da zbira za hrano (ya, right), pa sem mu rekla, da bomo videli, če bo kaj ostalo. Sem dobila filing, da mi je zameru, ker nisem rekla ja. To itak vedno nardijo - napizdijo, kadar jim ne dam nič. V trgovini sem bila ene 5 minut in pri blagajni sem pogledla ven in videla da klošarjev ni več. Plačam, stopim ven iz trgovine in kaj vidim: Nino ODVEZAN sedi, zraven je klečala ena punca . Jaz sem bila čisto šokirana - je pa punca rekla, da je šla mimo in videla odvezanega psa, zraven pa njegov povodec, še vedno privezan na drog in priključen na oprsnico. Je menila, da se je izmuznil iz oprsnice in se je bala, da bo ušel, zato se je ustavila in ga pazila, ker je vedela, da bo lastnik kmalu prišel iz trgovine.

Vse skupaj je izgledalo, kot da se je tamali izvil iz oprsnice, ampak naj povem, da to nikakor ni možno! Iz oprsnice se ne more izmuzniti, ker ne gre! Sem potem doma še enkrat probala na vse načine, kako bi se lahko sam rešil oprsnice, pa res ni pogojev, da bi to lahko sam storil.
Nekdo se je torej prav potrudil, da je:
- najprej odkačil povodec iz oprsnice
- odkačil oprsnico in mu jo "slekel"
- oprsnico nazaj zaprl
- povodec ponovno zakačil za oprsnico

Ne vem, kaj je bilo - al ga je kdo hotel ukrasti, pa se mu je tamali izmuznil (čeprav - zakaj bi nekdo ukradel psa brez povodca?) al pa ga je nekdo zanalašč izpustil. Ne gre mi v račun, zakaj se je potem ta nekdo potrudil vse skupaj ponovno zakačiti - da bi izgledalo, kot da se je pes sam izmuznil?

Nimam pojma. V glavnem, toliko sem bila šokirana, še dobro, da me je tamali počakal tam, odvezan. Od vsega šoka sem tudi pozabila to punco kaj več povprašat - npr., če je koga videla zraven. Ona sto posto nima nič zraven, ker je bla res ok, tudi sem videla, kako je čakala tam z njim in bla ful nežna.

Sumim junkieje. Sej se mi smilijo, kar pa še ne pomeni, da jim zaupam. Pa še vedno mi vse skupaj ne gre v račun...
No, to sem mogla podeliti z vami. Se keri kaj sanja, zakaj bi nekdo to naredu?



  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#69 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11075 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 September 2008 - 03:06 PM

Zato, ker je folk debilen, da bolj ne bi mogel bit.
Boš imela izkušnjo za v prihodnje, da ga boš najprej peljala domov, pol pa sama v trgovino... Rajš to, kot pa da ti ga spizdijo.
  • 0

#70 Sini33

Sini33

    sramežljivec

  • Člani
  • 45 posts
  • Location:Ljubljana, SLO
  • Interests:- Računalniki<br />- Felinologija<br />- Akvaristika<br />- Pivovarstvo<br />- Modelarstvo

Posted 08 September 2008 - 04:37 PM

Ena nezgoda v filmčku. smile.gif



Šini.
  • 0

#71 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18071 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 06 October 2008 - 08:45 AM

Hecno-žalosten prispevek: našega Sabaha (prijateljev pes) ni več. sad.gif Sabah je bil arabski hrt, zdaj star 13 let in pol. Operirati bi ga morali na hrbtenici, pa je vet v sredo rekel, da ima raka v zadnjem stadiju in da ne bo preživel. V sredo je dobil injekcijo... Bil je pes vse naše družbe na morju, aristokratsko fin in neskončno občutljiv pes. Zagodel nam je prenekatero. Zadnja njegova: prejšnjo soboto se je moj frend kasno prisvaljkal domov in zmanjšano priseben pustil na štengi vrečko kakih deset kil zrezkov za družinsko večerjo. Naslednji dan smo izvedeli, da je bil pes nenormalno poskočen, kar naprej je letal ven in noter, pri tem, da je s fentano hrbtenico komaj naredil korak, pa piti je hotel kar naprej. Ko bi morali dat meso na žar, so ugotovili, da je pesjan v štirih ural pohamsal čisto vse meso do zadnje mrvice. Njegova žeja je postala jasna... laugh.gif Prav poseben pes je bil, res.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#72 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 October 2008 - 09:50 PM

Bogi sad.gif .

Naš Mišo tudi stalno krade meso, če ga kje pozabimo. Pa vedno vzame največji kos, ki ga komaj vleče za sabo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 October 2008 - 10:15 PM

Deset kil mesa je pojedel? laugh.gif thumbup.gif Sicer pa R.I.P, aristokratski Sabah. cry.gif

QUOTE(crna @ 6. 10. 2008 - 22:50) View Post

Pa vedno vzame največji kos, ki ga komaj vleče za sabo.


Pametna žverca. Vzame največji kos zato, da mu ni treba potem po repete. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45609 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 October 2008 - 12:14 PM

Vedno me razžalosti, ko preberem, da katera živalca pogine. cry.gif

No, ko smo že pri mesu. Babici je naš Muri enkrat vkradel celega zamrznjenega piščanca (konkretno rejenega) in ga iz kuhinje zvlekel po stopnicah (kakih 15 metrov) in ga hotel skriti v svoj kotiček kjer bi ga v miru pojedel.
  • 0

#75 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18071 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 07 October 2008 - 01:05 PM

Oh, leta nazaj nam je Sabah, ko smo bili za veliko noč na morju, maznil dve šunki. Nedolžni surli smo se kajpak lahko samo režali. Mah, ni imel samo nedolžno surlo, prav neinformirano je gledal v nas. Ma če si mu samo pokazal kriv prst je pa znal cmizdrit, da ga ni bilo za gledat. Fuuul občutljiv je bil. Dober pes je bil. Žal mi je, da ga ni več.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#76 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 October 2008 - 01:23 PM

QUOTE(Errol @ 7. 10. 2008 - 14:05) View Post

Ma če si mu samo pokazal kriv prst je pa znal cmizdrit, da ga ni bilo za gledat.


Tole si zdle prav predstavljam in se smejem ko usekana. laugh.gif thumbup.gif

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#77 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18071 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 07 October 2008 - 01:39 PM

tongue.gif laugh.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#78 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18071 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 13 October 2008 - 07:28 AM

Pišuka, moji sosedje na morju imajo mladega, še ne leto dni starega nemškega ovčarja. Fajn pesjan, sva se prav sprijateljila, ker sem mu nosil bogate kosti od fiorentinov. Skratka, včeraj so mi povedali, da je bogi, ker ima skos neke rane na tacah, vsak mesec je pri vetu (iz Trsta ga vozijo v Lj!), zgleda pa, da ga bojo moral uspavat, ker ga rane bolijo in trpi. Pa nekaj z mišicami ni v redu. Ves čas je na antibiotikih, vendar se mu stanje ne izboljša. Hm, Billy, Billy. hmm.gif sad.gif
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#79 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 13 October 2008 - 08:13 PM

Kaj pa kake happy end zgodbice? Tolko, za spremembo ermm.gif .

  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#80 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11075 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 October 2008 - 08:27 PM

Ja jest lohk povem, da je Minka včeraj pojedla enga ubogega ptička in njegovo perje in ostale ostanke izbljuvala direkt po moji šipi.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users