Jump to content


Photo

Kreme proti celulitu


  • Please log in to reply
414 replies to this topic

#61 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 04 March 2006 - 07:48 PM

QUOTE(sonchika)
Lift and tuck naj bi delovala tudi proti celulitu. Jaz jo bom začela uporabljati naslednji teden. Pa bomo videli kako in kaj. Še vedno jo lahko vrnem. smile.gif


Kako je? Že lahko kaj rečeš o kremi?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#62 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2006 - 02:34 AM

Kaj pa kake masaže? Kaj tazga, da se lahko sam doma masiraš. Kakšni prijemi so potrebni, itd.?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#63 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 March 2006 - 09:03 AM

TEžko kaj povem o tisti žaubi, ker se vedno pozabim namazat. IPB Image
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#64 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 05 March 2006 - 12:58 PM

Jaz se sedaj mažem z Geomarjevo tekočino za izničevanje maščob, pa imam kožo ful rdečo - piše v navodilih, da je to normalno. Pomoje bo pomagalo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#65 Clody

Clody

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 05 March 2006 - 04:20 PM

Lep pozdrav vsem skupaj! Meni je ful pomagal Oriflame Shape-Up Anti-Cellulite Gel. Zadeva je dokaj draga, glede na to da ni nobena huda firma (okrog 4000 sit). Zraven sem si kupila tudi "masažnik" in moram rečt, da deluje.
Je pa res, da sem že skoraj leto dni vztrajna. Vsak večer si zmasiram zadnjico in noge in jih po tuširanju namažem s tem gelom. Zjutraj naredim vsaj 30 počepov (ker se mi ne da rekreirat vsak dan), jem veliiiko sadja, pijem pa premalo- včasih skozi cel dan 0.5 litra vode. laugh.gif
Rezultat najlažje opišem tako, da vam povem, da komaj čakam poletje, saj mi je po letu dni celulit skoraj izginil. Mislim, da bom letošnje poletje 1. v življenju izpolnila fantovo željo in se brez zadržkov spravila v tangice-kopalke in se samozavestno sprehajala po plaži.

:sunny:
  • 0

#66 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22473 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2006 - 04:40 PM

Heh, meni pa vsaj glede tega ni treba skrbet, ker ne hodim na morje smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#67 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 March 2006 - 04:47 PM

QUOTE(Clody)
Lep pozdrav vsem skupaj! Meni je ful pomagal Oriflame Shape-Up Anti-Cellulite Gel. Zadeva je dokaj draga, glede na to da ni nobena huda firma (okrog 4000 sit). Zraven sem si kupila tudi \"masažnik\" in moram rečt, da deluje.
Je pa res, da sem že skoraj leto dni vztrajna. Vsak večer si zmasiram zadnjico in noge in jih po tuširanju namažem s tem gelom. Zjutraj naredim vsaj 30 počepov (ker se mi ne da rekreirat vsak dan), jem veliiiko sadja, pijem pa premalo- včasih skozi cel dan 0.5 litra vode. laugh.gif
Rezultat najlažje opišem tako, da vam povem, da komaj čakam poletje, saj mi je po letu dni celulit skoraj izginil. Mislim, da bom letošnje poletje 1. v življenju izpolnila fantovo željo in se brez zadržkov spravila v tangice-kopalke in se samozavestno sprehajala po plaži.

:sunny:


Clody ful pozitivn post. Čestitke za vstrajnost in rezultate ! Lepo poletje! IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#68 Clody

Clody

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 05 March 2006 - 05:03 PM

Tudi tebi želim lepo poletje, čeprav je glede na zunanje razmere še zelooooo daleč. cry.gif
Pa še nekaj za vsa obupana dekleta: Mislim, da lažje dosežeš rezultate, če si pozitiven. Enostavno moraš verjet, da ti krema pomaga pa veliko moraš delat na sebi. Vsem lahko uspe, sam potrudit se je treba. Navsezadnje tistih nekaj počepov zjutraj ni tako težko narediti in se zvečer posvetiti masaži, kajne? Sploh pa, ko se enkrat kažejo rezultati.

Veliko uspeha vsem!

pa pa
  • 0

#69 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 05 March 2006 - 06:21 PM

QUOTE(Clody)
Tudi tebi želim lepo poletje, čeprav je glede na zunanje razmere še zelooooo daleč. cry.gif
Pa še nekaj za vsa obupana dekleta: Mislim, da lažje dosežeš rezultate, če si pozitiven. Enostavno moraš verjet, da ti krema pomaga pa veliko moraš delat na sebi. Vsem lahko uspe, sam potrudit se je treba. Navsezadnje tistih nekaj počepov zjutraj ni tako težko narediti in se zvečer posvetiti masaži, kajne? Sploh pa, ko se enkrat kažejo rezultati.

Veliko uspeha vsem!

pa pa


Clody, čestitam da se ti je uspel znebit te nadloge k mislm da vsem puncam greni žiulene smile.gif amm... a pa si mela drgač velik celulita al bl mal?
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#70 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30833 posts
  • Location:Primorska

Posted 05 March 2006 - 06:54 PM

Glede telovadbe..zakaj ravno počepi? A naj bi kaj posebno pripomogli k zmanjšanju celulita?

Drugače so bile v prejšnji številki Poleta fajn vaje za stegna in zadnjico.
Midva s sošolko sva to v SŠ že delali, potem pa sm malo pozabla nanje in sm si zdej ravno šla poiskat ta stari Polet in strgala ven tele vaje.
  • 0

#71 Dudu

Dudu

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts

Posted 05 March 2006 - 07:54 PM

kaj pa vichy liposyne?? a ga je kera sprobala? men se ta stvar zdi kr kvalitetna, pa ne vem al bi se spuščala v to al ne...cena je kr dobr zasoljena 5.500 rolleyes.gif

IPB Image

sestavin pa ne najdem cry.gif
  • 0
user posted image It's not allways rainbows and butterflies it's compromise that moves us along...

#72 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 March 2006 - 07:56 PM

To NI kvalitetno. Polno alkohola, vpija se ne, pušča madeže, učinka pa ni. Nikakor. (zdaj bom naredila malo reklame)... Potem je že Avonova nova žauba boljša - Lift and tuck. Pa skoraj pol cenejša je.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#73 Clody

Clody

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 05 March 2006 - 08:02 PM

Anči, celulita sem imela ogromno- res ne pretiravam, če rečem ogroomno, ogrooomno. V nekaj mesecih sem pridobila 15 kg, začela z jemanjem kontracepcijskih tablet in stanje se mi je tako zelo poslabšalo, da sem bila obupana.

_a_ sprašuješ me glede počepov? Ja, meni so zelo koristili in mi še, seveda. Kar je pomembno pa je, da niso težki, paziti moraš le, da jih pravilno delaš. Sicer pa, to je pač moj nasvet- vadba, ki mi koristi.
  • 0

#74 Dudu

Dudu

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts

Posted 05 March 2006 - 08:11 PM

QUOTE(Lindsay)
Afrodita - cekropija gel


torej je tole bolš od vichyja, Sonchika?? (če izvzamemo Lift and Tuck biggrin.gif )
  • 0
user posted image It's not allways rainbows and butterflies it's compromise that moves us along...

#75 anči

anči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:ljubljana

Posted 05 March 2006 - 08:25 PM

Hvala Clody! smile.gif
  • 0
When i'm not calling it doesn't mean that i have forgotten u… i'm just giving u time to miss me…

#76 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 March 2006 - 07:21 AM

QUOTE(Dudu)
QUOTE(Lindsay)
Afrodita - cekropija gel


torej je tole bolš od vichyja, Sonchika?? (če izvzamemo Lift and Tuck biggrin.gif )

Afrodita je boljša, ja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#77 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 06 March 2006 - 10:31 AM

Meni se zdi, da je še najboljša kremica proti celulitu od Afrodite - cimet, se mi zdi, da so bili po njej res vidni rezultati.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#78 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 06 March 2006 - 11:09 AM

QUOTE(Verja)
Meni se zdi, da je še najboljša kremica proti celulitu od Afrodite - cimet, se mi zdi, da so bili po njej res vidni rezultati.

kera zdej... cimet al uni cirkonija (al neki)???
  • 0
Posted Image

#79 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 06 March 2006 - 11:19 AM

Meni je Afrodita - cimet o.k.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#80 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 06 March 2006 - 12:12 PM

definitivno cimet Tanjci, ker un cinkropija ma tak močen vonj da joj
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users