Jump to content


Photo

vase telo


  • Please log in to reply
186 replies to this topic

#61 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 June 2005 - 03:55 PM

QUOTE(Jenna)
Mislim, da bi mogli začet počasi slikce limat... IPB ImageIPB Image


Meni je pa to ful mimo ... pa ne, da bi se zdej bala pokazat pred vami, sploh ne ... samo včasih mi prav paše, da se lahko nekje pogovarjam in sem anonimna, se mi zdi čusto nepotrebno videt kako izgleda oseba, s katero imam kontakt ... konec koncev mi gre tle samo za čvek. Tudi ful na živce mi gre, ko se naprimer s kom pogovarjam po ircu, pa me vsi žicajo za sliko, ki jo zelo nerada pošljem. Ker potem ko sliko pošlješ, te hoče folk še osebno spoznat in tako naprej, to je meni čisto mimo. Imam v real life dost kolegov, tkole na ircu pa po forumih mam pa rada, da ostane pri anonimnem čveku in to je to ... a sem čudna? biggrin.gif
  • 0

#62 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 June 2005 - 03:58 PM

Jaz bi te po moje tut hotla v real spoznat, če bi tvojo slikco videla... IPB ImageIPB ImageIPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#63 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 June 2005 - 04:09 PM

QUOTE(Jenna)
Jaz bi te po moje tut hotla v real spoznat, če bi tvojo slikco videla... IPB ImageIPB ImageIPB Image


Hehe a misliš? wink.gif Sicer bi blo pa pri meni glede tebe tudi enako pomoje ... :love5: :tongue5:

P.S. Prisežem, da izgledam u real vsaj pol tolk fajn kot tle na mojem avatarju. biggrin.gif
  • 0

#64 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 June 2005 - 02:42 AM

Ojej... IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#65 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 13 June 2005 - 01:14 PM

Meni pa so najbolj všeč ženske, ki so zadovoljne same s sabo. Seveda to ne pomeni, da naj bi se ne negovale, urejale, telovadile ..., temveč da si ne uničujejo razpoloženja zaradi ene podkolenske gube, ki s prostim očesom niti vidna ni.
  • 0

#66 costes

costes

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:okolica lj
  • Interests:šport ,moda ,potovanja ,punce

Posted 13 June 2005 - 02:07 PM

meni so pa všeč "preproste" ženske - takšne ki ne delajo teatralen nastop iz še tako malega problema in ne morejo brez konfliktnih situacij .Žal je takšnih čedalje manj...
  • 0

#67 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 June 2005 - 02:10 PM

QUOTE(costes)
meni so pa všeč \"preproste\" ženske - takšne ki ne delajo teatralen nastop iz še tako malega problema in ne morejo brez konfliktnih situacij .Žal je takšnih čedalje manj...


men so take tut ušeč, čeprou en mal drame more bit .... 8) probleme delat zarad dolgčasa se mi zdi pa zguba časa, nč druzga .... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#68 costes

costes

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:okolica lj
  • Interests:šport ,moda ,potovanja ,punce

Posted 13 June 2005 - 02:37 PM

Špela en star pregovor pravi da ,katera ni bila ponoč nataknjena je pa čez dan ..pa brez zamere..
Imam recimo sodelavko k vsak dan,ampak res vsak dan jamra in jamra,pa čist nič ji ne manjka,je bogato omožena,čist ok služba ,ampak ona naredi tak šov iz vsake nepomembne malenkosti,recimo ker je bila en dan v trgovini in niso imeli moder pulover .in s tem se ona zna ubadati cel dan..da o tračih ne govorim ..drama..sem mislil da bo kaj boljš ko sem jo nekaj časa servisiral ,pa nič..res ne razumem takih ljudi ..
  • 0

#69 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2005 - 06:20 PM

Zategnjene, zdolgočasene in zafrustrirane babe, ki po možnosti doma ne dobijo po pički, moži sem jim gonijo naokoli in potem ni čudno, da z najbolj plitkimi/primitivnimi zadevami hočejo zbudit pozornost...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#70 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 June 2005 - 10:07 AM

kolk mal nas je, ki mormo dobit par kilc... ampak par kvalitetnih kilc (misic). Jst bom od brata kupla une beljakovine (sirotko) in si jo dodajala k vecerji po fitnesu - garantiran uspeh! Ce bi sam jedla, bi tud jst sam spehec fasala.
Drugac imam pa ful lepe in dolge lase (skor do pasu, pa vsi moji - ne podaljsani), v joske me je premal, sam so pa lepe oblike, pri nogah bi si rada okrepila meca, ceprav une ki pa imajo meca, bi mela pa take nogce kot jst - men se zdijo zobotrebci, drugim pa "manekenske noge".
Totalno pa ne maram mozolov, kadar se pojavijo na obrazu evil.gif , pa ful sem bela pozim cry.gif

Sam mene ima moj lubi TOOOLK rad, tko da sem zato v koncni fazi cist zadovoljna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#71 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 June 2005 - 10:49 AM

Od beljakovin se ne boš zredila. smile.gif Prej od ogljikovih hidratov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#72

  • Guests

Posted 14 June 2005 - 11:14 AM

QUOTE(sonchika)
Od beljakovin se ne boš zredila. smile.gif Prej od ogljikovih hidratov.


Napisala je, da bo pridobila mišično maso, če bo jedla beljakovine po treningu ... Z OH bolj maščobo pridobiš, če vsega ne pokuriš.
  • 0

#73 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 June 2005 - 11:54 AM

oops.gif To je pa res.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#74 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 June 2005 - 01:27 PM

QUOTE(Katie)
Napisala je, da bo pridobila mišično maso, če bo jedla beljakovine po treningu ... Z OH bolj maščobo pridobiš, če vsega ne pokuriš.


Tocno to je point. Kaj ti pomaga dve kili vec, ce je to sam speh. Vec misic pa naredi razliko: bolj si odporen prot boleznim, pa tud zebel me ne bo vec tolk. Skoz sem se cudla, zakaj imam tolk ledene noge in dlani - pol sem pa izvedela, da to to. In ce hocem postat mami, tud moram nekaj nardit za to.
  • 0
Posted Image

#75

  • Guests

Posted 14 June 2005 - 02:50 PM

[quote=Tanjci]In ce hocem postat mami, tud moram nekaj nardit za to.[/color]

A so ti rekli, da si presuha za nosečnost? Ker s tem je imela težave tudi moja kolegica. Nikakor ni mogla zanosit, potem se je pa zredila in je bilo vse ok.
  • 0

#76 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 June 2005 - 03:13 PM

QUOTE(Katie)
A so ti rekli, da si presuha za nosečnost? Ker s tem je imela težave tudi moja kolegica. Nikakor ni mogla zanosit, potem se je pa zredila in je bilo vse ok.


Niso mi se rekl, sam vem da z takim BMP (niti ne 18 ) nimam glih super popotnice. Imam pa se recimo en let casa, da to zrihtam. Sej prej sem bila kr kul, sem se precej s sportom ukarjala pa to, zdej so sle pa vse misice "adijo" ker pisem dipomo in pol sam sedim, pa preselila sem se od doma, pa je bla pol tud prehrana kr neki ermm.gif cry.gif . S fitnesom sem pa nehala januarja (drugi razlogi) sam lahko zdej spet zacnem biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#77 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 June 2005 - 03:24 PM

Samo z razliko od "hujsanja" je "redit se" prov uzitek... lepo sportas, vec jes in samo gledas rezultate - brez sekiranja, odrekanja, trpljenja in ne vem cesa se vse, skoz kar morajo it vse, ki se bojujejo s kilami :angry7:
Je pa res, da vse zahteva disciplino wink.gif
  • 0
Posted Image

#78 costes

costes

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:okolica lj
  • Interests:šport ,moda ,potovanja ,punce

Posted 15 June 2005 - 09:59 AM

QUOTE(Jenna)
Zategnjene, zdolgočasene in zafrustrirane babe, ki po možnosti doma ne dobijo po pički, moži sem jim gonijo naokoli in potem ni čudno, da z najbolj plitkimi/primitivnimi zadevami hočejo zbudit pozornost...

jenna tukaj te pa podpiram čist..čeprav za udart bejbe nimam jajc..
oops.gif
  • 0

#79 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 June 2005 - 04:05 PM

QUOTE(costes)
QUOTE(Jenna)
Zategnjene, zdolgočasene in zafrustrirane babe, ki po možnosti doma ne dobijo po pički, moži sem jim gonijo naokoli in potem ni čudno, da z najbolj plitkimi/primitivnimi zadevami hočejo zbudit pozornost...

jenna tukaj te pa podpiram čist..čeprav za udart bejbe nimam jajc..
oops.gif

Edino pravilno, da nimaš jajc. Jajca treba met za vse prej drugega, kot to. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#80 costes

costes

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:okolica lj
  • Interests:šport ,moda ,potovanja ,punce

Posted 15 June 2005 - 11:10 PM

pa saj je bejba dobivala neprestano jajca,tu sva bila pa res homogen tim in kreativna..samo na koncu je pa rekla da sem bil preveč nežen..pa kaj naj ji rečem ..k bi jo človek kar usekal..kolega pravi da je pametno ženi za dobro jutro en šamar ,da bo potem cel dan razmišljala kaj je narobe storila..ta je sicer mal kruta..
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users