Jump to content


Photo

Adidas vs. Puma


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#61 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 18 September 2005 - 12:51 AM

QUOTE(sajk)
Dr. Martens. Ostalo se bolj težko kvalificira med \"čevlje\" twisted.gif


......tudi meni so Martinske daleč najboljši, najudobnejši čevlji.

Imam tudi Getta Grip bulerje (model kot ki ga je anch nalimala) , ma niso tako zelo fajn, v njih me je stalno zeblo v noge....verjetno zaradi železne bule, pa še trdi so.
  • 0

#62 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 September 2005 - 07:43 AM

Martenske imam jaz pa mi niso niti zdaleč udobni čevlji. Vedno me nažulijo podplati, ker so težki in ne najbolj udobni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#63 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 September 2005 - 07:55 AM

A mam samo jst občutk da ti tole ni ušeč sn00py? biggrin.gif
  • 0

#64 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 18 September 2005 - 11:44 AM

QUOTE(sonchika)
Martenske imam jaz pa mi niso niti zdaleč udobni čevlji. Vedno me nažulijo podplati, ker so težki in ne najbolj udobni.


meni so to nekako najbolj neudobna obutev, ki jo imam.
redno dobim žulje.
  • 0

#65 sn00py

sn00py

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 18 September 2005 - 12:12 PM

TASH: mhm...uprasam sam za eno mnenje pa kr cela limonada rata laugh.gif Mah sej je kul wink.gif

Zdej ta tedn grem mau pogledat naokol pa vam sporocim ce bom kej nasu smile.gif


Bulerjev pa ne obujem nikol vec...najbolj neudoben cevelj ever...fural sem jih sam zarad imidza, zdej pa mam raje kej bl udobnega... pa tud lepsega (za moj okus seveda...)
  • 0

#66 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 September 2005 - 12:18 PM

Men so pa rekord od Adidasa čist ql! biggrin.gif IPB Image
  • 0

#67 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 September 2005 - 12:33 PM

QUOTE(sn00py)
¤PunChkA¤: itak da mam all-starke...sam u jesenskem dezju se ne obnesejo najbols ermm.gif


Pa še kak maš prav biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#68 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 18 September 2005 - 02:21 PM

QUOTE(TASH)
Men so pa rekord od Adidasa čist ql! biggrin.gif IPB Image


men je pa to fuj biggrin.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#69 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 September 2005 - 02:22 PM

Itaq, da so lepše pumice.
Sam za tipe niso pumice, ker jih uničjo u sekundi dvejst. Mislim, da so bolj primerne adidaske. Govorim zaradi kvalitete. Ampak vseeno...Kaj pa dež? Veš kaj..Lupi si leviske...usnjene so, hitro se priležejo nogi, zadost visoke..Take mam jz(sam da so moje bl žarečo rozaste):
IPB Image

Zdej pa biraj:
http://www.jeans-onl.../levis_shoe.htm

(Stanejo 20.000sit, ampak ponekod so 13.00sit zaradi popustov. Ni več toliko izbire, ker jih ma veliko ljudi, in ker so/ so bili velik hit.


Al pa si tak k jz pa greš u bosno pa si nakupš patik po 25mark pa je laugh.gif Pa pol mal brcneš žogo ene trikrat pa rapadejo laugh.gif Hehe, sej nosim v bistvu sam originale pa une fejk pumice. Drgač mam druge fejkiče tko mau za po selu pa za po bosni furat.
  • 0

#70 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 18 September 2005 - 02:29 PM

hum..leviske niso slabe...sam so tk zenske smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#71 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 September 2005 - 02:30 PM

Jst mam tut te Leviske pa mi niso nč posebnga rolleyes.gif wink.gif

Samo men so Adidas še vedno bolš, pa tut kvaliteta je bolša! biggrin.gif
Kaj pa Etnies al pa DC? To ti ni njabrž, ali pač? biggrin.gif
  • 0

#72 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 September 2005 - 02:35 PM

QUOTE(TASH)
Men so ušeč samo tele ta nove pumice, sam te so ženske-
IPB Image




Kaj pa tele=
IPB Image
  • 0

#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 September 2005 - 02:36 PM

Te Leviske mam jst tudi, sem dala 20k ... so pa črno bele pa mal drugačen model. Niso mi nevem kako lepe, so mi pa kul tko včasih zraven kavbojk, pa res ful super so za nosit ... mehke, udobne, pa ful se nekak po nogi uležejo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 18 September 2005 - 02:40 PM

Jaz mam tud leviske pa so mi kul, sam kwa k sm jih dala ene parkrat v pralni stroj zdej so pa tok boge da se komi skupi držijo... oops.gif .... Drugač so mi pa adidaske #1 :thumright: ... Pa tud zelo kvalitetne so! Pumice mi pa niso všeč zato, ker jih ma že vsak tadrug pa še ful velik jih ponarejajo! Ful glupo se ti pol zdi da daš ti za čevle 22k tm gre pa en v bosno pa ma iste k ti za 4k... wink.gif
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 September 2005 - 02:41 PM

QUOTE(amy)
Jaz mam tud leviske pa so mi kul, sam kwa k sm jih dala ene parkrat v pralni stroj zdej so pa tok boge da se komi skupi držijo


Usnjene Leviske si dala v pralni stroj ... what were you thinking? biggrin.gif blink.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 18 September 2005 - 02:44 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(amy)
Jaz mam tud leviske pa so mi kul, sam kwa k sm jih dala ene parkrat v pralni stroj zdej so pa tok boge da se komi skupi držijo


Usnjene Leviske si dala v pralni stroj ... what were you thinking? biggrin.gif blink.gif biggrin.gif


heh...eh nism kej dost premišljevala... ful so ble umazane pa se mi jih ni dal drgnt...pol je pa tko!!! un usnje kr stran visi!! jao jao!
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#77 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 September 2005 - 02:47 PM

QUOTE(TASH)
Kaj pa Etnies al pa DC? To ti ni njabrž, ali pač? biggrin.gif


Tole je pa dejansko čist druga pesem kot kakšne Pumice al pa Adidaske ... totalno drug stil.

So mi pa fajn, s tem da so Etnies dost bolj vzdržljive kot DC (vsaj po mojih izkušnjah in izkušnjah kolegov) poleg tega se mi zdi, da majo tudi lepše modele. Jst sm ene svoje Etnieske nosla dve leti skor skos, pa so ble na koncu ko sem jih stran vrgla še čisto spodobne, edino to je bilo, da se je peta znotraj znucala in je šla tista pena strah tko da me je žulilo ... so bili pa podplati popolnoma celi in vse. Medtem ko gredo DC hitreje v kanto.

So pa tud tole precej drage zadeve, ker se cene vrtijo tam okoli 25k.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#78 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 September 2005 - 02:54 PM

QUOTE(amy)
Jaz mam tud leviske pa so mi kul, sam kwa k sm jih dala ene parkrat v pralni stroj zdej so pa tok boge da se komi skupi držijo... oops.gif .... Drugač so mi pa adidaske #1 :thumright: ... Pa tud zelo kvalitetne so! Pumice mi pa niso všeč zato, ker jih ma že vsak tadrug pa še ful velik jih ponarejajo! Ful glupo se ti pol zdi da daš ti za čevle 22k tm gre pa en v bosno pa ma iste k ti za 4k... wink.gif


Pralni stroj? blink.gif Potem ni čudo, da ti čevlji ne zdržijo:)
Ej, se opazi če daš več denarja. Ker originalne so drage, ampak tudi dlje držijo. Pa veliko stvari je še, verjem meni sem že expert laugh.gif Pa niso za 4jurje, ampak za 2.800sit, oz dobi se jih tudi za jurja. Sam če znaš barantat laugh.gif
  • 0

#79 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 18 September 2005 - 03:14 PM

js se pa prehitr navelicam cevljev, da bi si kupvala za 25k....kupim k so kake akcije..za ene 8k najvec..pol kake pumice iz bosne dobim pa je to to....rada mam vec razlicnih cevljev..tk da zdj mam sive etnies-ke, roza conversove, crne pumice...pac rada mam vec za kombinirat...
  • 0
it's not pms, it's you..

#80 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 18 September 2005 - 03:16 PM

QUOTE(DiLeMa)
Usnjene Leviske si dala v pralni stroj ... what were you thinking? biggrin.gif blink.gif biggrin.gif

Umm ... let's see ... nothing? biggrin.gif

Glede bulerjev - ja, če jih imam cel dan na sebi je neudobno, res. Po drugi strani pa noga v tem ne švica sploh. Tega za superge ne bi mogel rečt ... So pa kul za "na easy" na motor, ko nočeš škornjev obuvat biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users