Jump to content


Photo

Zagovor diplomske naloge :)


  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#61 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 25 November 2005 - 01:51 PM

jst skoz poudarjam, da ne študirat neki, ker so ti predmeti zanimivi in ti je študij fajn, ampak zaradi službe, ki jo boš lahko potem opravljal

študiraš namreč 5-7 let... delaš pa okol 35 let... kaj je zdej bolj pomembno?!

  • 0
Posted Image

#62 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 03:22 PM

jah,tanjci ne gre vedno.
jz si ne morm prvoščt tazga faxa k ti,pa nej še stokrat sam na službo gledam... ker enostavno bi zmrznla pr mati,fizki,merjenjh....res,jz sm čist anti za take reči....in potem odpade vrsta raznih faxov oz. smeri na faxih,.....je treba tud tko gledat da maš predmete,k si jih sposoben nardit.
Za mene vse kar je družboslovnga pa kšni jeziki,ostalo se črta. biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#63 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 25 November 2005 - 04:49 PM

ja čaki rea... a ti bi hotla bit kdaj gradbenik po poklicu??? blink.gif

če si družboslovc... si družboslovc, ni kej. Drugač imaš pa tud višješolski (2 leti) in višješolski (3 leta) študij, ki nista tolk težka... greš smer, ki ti je všeč, na nivoju, ki si ga sposoben. Sej včasih tekom študija vidiš, da je stvar pretežka, sam ni treba da greš pol čist na en x študij, sam na nižjem nivoji, a ne idea.gif

  • 0
Posted Image

#64 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 05:00 PM

Ja,bi,ja! biggrin.gif samo vem,da ne bi zmogla!
Drgač pa ne bi tko govorila,da si zbereš nižji nivo,ker pomojm bi mi čist gladko teklo novinarstvo na fdvju al pa politogija in to...pa nista višješolska študija.Tko,da karkoli ni važno al je višja,visoka,univerza,samo da je družboslovje&jezikokoslovje.Tko,da višje šolski...ne vem kaj misliš,recimo upravna,poslovna sta bla višja,ampak lahko človeka smer ne mika pa še zdaj je upravna presedlala na univerze.
Itak je vseeno!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#65 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 25 November 2005 - 05:35 PM

z unim gor sem jst drugač hotla poudrat samo to, da ful folka študira ene zadeve, ki so jim takrat zanimive... pol jim pa služba ni všeč... recimo poznam folk na defektologiji... razvajene babnice, ki nimajo kej tam delat "sam se fajn sliš, defektologija". Pol pa ugotovijo da morjo zares delat s prizadetimi (za dokaj nizke plače), se jim po pol leta strga in grejo drugam IPB Image

drugač pa še tole

QUOTE(rea)
jz si ne morm prvoščt tazga faxa k ti,pa nej še stokrat sam na službo gledam... ker enostavno bi zmrznla pr mati,fizki,merjenjh....res,jz sm čist anti za take reči...

če si anti, pol nikol ne bi bla za v gradbeno firmo... obrni kakor hočeš... gradbeništvo je računanje, stalno ene količine gor dol... če greš na gradbišče moraš vseeno imet filing za obtežbo, kako stavri vplivajo ena na drugo, za vrednotenje neprimičnin morš a vedet kajlk kakšna popravila, dozidave stanejo... mah, nima veze kaj... verjemi, da te ne more veselit gradbeništvo (vsaj ne bi te dolg) če so ti te stvari težke... kar te zanima ti ni težko...
ne vem, ne znam bolš povedat IPB Image

  • 0
Posted Image

#66 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 05:56 PM

[quote=Tanjci]

drugač pa še tole

[quote=rea]jz si ne morm prvoščt tazga faxa k ti,pa nej še stokrat sam na službo gledam... ker enostavno bi zmrznla pr mati,fizki,merjenjh....res,jz sm čist anti za take reči...[/quote]
če si anti, pol nikol ne bi bla za v gradbeno firmo... obrni kakor hočeš... gradbeništvo je računanje, stalno ene količine gor dol... če greš na gradbišče moraš vseeno imet filing za obtežbo, kako stavri vplivajo ena na drugo, za vrednotenje neprimičnin morš a vedet kajlk kakšna popravila, dozidave stanejo... mah, nima veze kaj... verjemi, da te ne more veselit gradbeništvo (vsaj ne bi te dolg) če so ti te stvari težke... kar te zanima ti ni težko...
ne vem, ne znam bolš povedat IPB Image

ja,sj vem...sj sm napisala rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#67 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 25 November 2005 - 06:11 PM

sam zdele te pa jst ne štekam IPB Image... a nisi na moje vprašanje, če bi bla gradbenik rekla:
QUOTE(rea)
Ja,bi,ja! biggrin.gif

zato ne razumem zakaj bi bla gradbenik, če te to področje ne zanima rolleyes.gif

ne vem... dej mal preber za nazaj kaj sva napisale, ker očitno se nekje nisva glih štekali... predvsem štajtaj z mojo izjavo na vrhu strani... men se še vedno zdi smiselna, ti pa si rekla "da ne gre vedno tako"

  • 0
Posted Image

#68 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 06:57 PM

lej čist enostavno-bi postala,če bi lahko.MIka me,vendar sem realna in se zavedam da na ebom nikoli študirala tega.Bila bi tudi plastični kirur-me zelo mika-pa ne bom.Bila nbi tudi strokovnjak pri nasi,pa ne morm bit,ker vem,da fizika in bal bla bla ne more pri meni laufat.Vse to bi bila,ampak ne morem bit
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#69 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2005 - 07:05 PM

Ja, Rea, saj pa ti še ostane novinarstvo al pa politologija na fdv-ju. laugh.gif Sam ti iz prve roke povem, da bi se včasih raje učila fiziko... wink.gif
  • 0

#70 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 November 2005 - 07:33 PM

pri nas je blo tko: mami je hotla, da gre brat na pravo, jaz pa na ekonomijo, zarad 'zagotovljene' službe. yeah, right! nikol ne bi šla neki študirat, kar me ne zanima. ni šans. na konc sva tole nardila: brat je doštudiral novinarstvo in sociologijo kulture, zdej dela magisterij na fdv - sociologija vsakdanjega življenja, jaz bom počasi diplomirala iz slovenščine in primerjalne književnosti, enkrat bi šla rada študirat še angleščino. sama zase vem, da ne bi nikol končala ekonomije, ker mi dol visi za to in ne sploh ne zanima, mučla bi se ko hudič. pa ne bi blo haska. nam so skos govorili, naj gremo študirat, kar nas veseli ... da delamo lahk še zmeri karkol druzga, če nam ne rata dobit dela v fohu. živi primer za to je moj foter, ki ima xx višjo šolo, dela pa neki čist tretjega, ker mu ono paše, ker nima fiksnega urnika. z izobrazbo, ki jo ma, pa bi bil lahk še naprej en blesav birokrat. biggrin.gif (neke vrste glasno razmišlajnje o tem, kar je rekla tanjči o študiju nečesa, kar te veseli oz. kar ti prinese službo.)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#71 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 07:47 PM

QUOTE(Michelle)
Ja, Rea, saj pa ti še ostane novinarstvo al pa politologija na fdv-ju. laugh.gif Sam ti iz prve roke povem, da bi se včasih raje učila fiziko... wink.gif

hehe,študij politologije me itaq ne mika;)
novinarstvo mogoče.
moj fotr je istro kot tvoj,po poklicu čist neki x,v službi,ki nima veze z njegovo izobrazbo.Od mouje prjatlce starši so kemiki,pa sta oba novinarja,od mojga fanta starša sta kr neki x,pa mata svoje podjetje,
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#72 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 25 November 2005 - 08:08 PM

sej jst glih o tem govorim... o tem "bi" "bi" "bi".... sorry sam ta "bi" je glih tolk, kuker bi une študirale defoktologijo, ne bi pa delale s prizadetimi. Ti bi sebe rada vidla v stavbi od NASE, hkrat pa te fizika in astronomija ne zanimata... zdej kaj je pa tisto kar te tanima: jst tud rada gledam Animal Planet k rešujejo kužke in ostale živali, pa to še ne pomeni, da bi si želela to službo.
Enako rada poslušam musko, pa to še ne pomen, da bi bila pevka, če bi imela dober glas, glasbeni producent al pa kej podobnega

tko da verjemi, da te gradbeništvo ne zanima tolk, da bi bila gradbenik... ker če bi te, pol bi te tud študij do neke mere zanimal... ker jst sem govorila predvsem o tem, da je včasih treba mal potrpet (s kakšnim bednim al pa težkim predmetom) da imaš na koncu službo, ki si jo želiš

  • 0
Posted Image

#73 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 08:14 PM

ja sj tanjci itaq da ne! kaj ti to govoriš,da govorim/o sam,da 'bi' 'bi' 'bi' 'bi' ampak nas ne zanima-itak da ME zanima študij astronomije recimo ampak NE MOREM SPLOH RAZMIŠLJAZ O TEM,KER VEM,DA BI POGRNLA NA CELI NAČRTI. NEKAKO KR OBŽALUJM,KER NISM NADARJENA ZA TAK ŠTUDIJ.(no,ja....če me zdja štekaš)kaj teb ni jasn kle?mislm,res ne štekam.Lej drugo bi blo,čebimen fizka &mata in stuff laufali in bi se im fajn zdel da bi bla fizik in bi šla gor pol bi pa na faxu tarnala da bom jz pa mogla dejansko kdaj ene učit recmo...to je drugo!!une očitno ne zanima. Jaz pa samo in le pravim,da pač vem,da zame to odpade,zanima me pa še vedno lahko,a ne! rolleyes.gif
če bi meni laufala smer,bi vsja imela možnost razmišljati o štiudju,jaz opa niti ne morem,mislm,res smešno no.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#74 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 25 November 2005 - 08:18 PM

[quote=Špela]neke vrste glasno razmišlajnje o tem, kar je rekla tanjči o študiju nečesa, kar te veseli oz. kar ti prinese službo.)
ej Špela o unem delu, da nisi šla na ekonomijo ker te ne zanima... valda (hvala enako!)

sam še vedno pa ne more it recimo rea študirat neki na FDV, želi si sicer bit gradbenik sam ji predmeti ne ležijo in bi šla pol po diplomi v gradbeno firmo kot gradbenik... žal no go :!:

so pa vedno določene službe, ki ne zahtevajo striktno ene izobrazbe... tam je važn samo da imaš izobrazbo določene stopnje pa je.

  • 0
Posted Image

#75 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 08:39 PM

QUOTE(Tanjci)


sam še vedno pa ne more it recimo rea študirat neki na FDV, želi si sicer bit gradbenik sam ji predmeti ne ležijo in bi šla pol po diplomi v gradbeno firmo kot gradbenik... žal no go :!:

saj jaz si ne želim prav biti gradbenik,sem dala to smer kot primer. kot primer...
hotla sm predvsem poudarit razliko med unimi ''tvoji'' defektologinjami.... pa mano-jaz že pred vstopom na fax/smer vem,da ni zame.
zakaj pa ne?itak,da lahko!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#76 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 26 November 2005 - 09:55 AM

se vam ne zdi da smo mal skrenile s poti- mislim samo skromna opazka z moje strani
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#77 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 27 November 2005 - 03:17 AM

itak... jst pa še vedno trdno stojim za svojo izjavo na začetku 5. strani biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#78 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 27 November 2005 - 02:24 PM

jao...js mam pa tolk razlicnih studijev v glavi..gradbenistvo..ful zaniivo..ampak me skrbi fizika (ne, kr mi ne bi sla, sam niam glih prave podlage)...ql mi je knjizevnost..sam mi pol delo ni glih vsec...nocem bit profesorca al pa delat v zdolgocaseni knjiznjici...ql mi je pravo (sam me tud studij skrbi, kr nism glih tip cloveka, k se je sposobn ful stvari naucit na pamet)...
  • 0

#79 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 November 2005 - 03:56 PM

Če se nočeš učiti na pamet, so prava znanja tehnična. Tam ni piflanja, ampak je razumevanje. Še vedno ti ostane geodezija, kjer boš sigurno dobila službo, pa ni tako zelo težko kot gradbeništvo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#80 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 27 November 2005 - 05:20 PM

sonchika..ne gledam tolk na studij...bolj me potem skrbi delo...kaj bom delal in ce mi bo to vsec...en vem,....se mam neki cas az odlocitev...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users