Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
491 replies to this topic

#61 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 November 2008 - 08:21 PM

Crna, a te zanima Sirija z Maroltom naslednje leto septembra? smile.gif Če hočeš, ti lahko pošljem program. Interesanten. smile.gif
  • 0

#62 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 November 2008 - 12:40 PM

Lah pošlješ, sam sem se že itak menila za Sirijo z eno kolegico, če ne drucga grem pa takrat enkrat v Iran.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#63 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26073 posts
  • Gender:Female

Posted 02 July 2009 - 06:21 PM

Nekaj me zanima (malo OT, lahko se tudi prestavi vprasanje) - ko greste tako nekam za par dni (Španija, Berlin ipd..) si vse zame zorganizirate? Prevoz, prenocisce..
Pa kaj potem pocnete tam, ker, ce prav razumem vse skupaj ni misljeno kot dopust, ampak kaj pa vem..shopping & fun izlet?
I wanna know 'cause I wanna go too, ampak kot prvo se mi ne da organizirat (agencij ne maram) kot drugo pa, ce ne grem recimo nekam z namenom ogleda koncerta ali cesa podobnega, potem sploh ne grem.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#64 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 July 2009 - 06:33 PM

Se pravi da povzamem planetko:

How do you do, do you do,
the things that you do ???

Did it ever make sense to you ???



iiii wanna know



hahahaha, sorry, samo roxette danes povzema tvoja vprašanja


HOW DO YOU DO THE THINGS THAT YOU DOO

No, da še odgovorim biggrin.gif

Jaz si let vzamem sama, in pohajanje po destinaciji tudi.
Nikol še nism mela striktnega fun&shopping izleta, BUT would be nice, ja.
No, mogoče se je nekaj takega približal London, letos marca, samo sva tudi ogledovala itd.

No, ta čas k ga namenm da nekam odpotujem, ponavadi ni dopsut v točnem pomenu besede ampak bolj popotovanje z mogoče nekaj malega oddiha.
In spet, edini -dopust, dopust-, pa še to ne v celoti, ker sva imela tud 4 dni safarija všettga, je bil ko sva šla z M na Djerbo lani septembra.

Tko, men je najbl fun potvat tko da ga bluziš za nosom, pa da sproti vse planiraš - vsaj kar se prenočišč tiče.
Ko sva šle z braunico v maroko, sva vse sprot poiskale, samo mal sva si splanirale v kera mesta greva...


Pa, jal, prenočišča si na licu mesta zrihtaš, samo morš mal prekalkuriat, midva sva vedla da bo v Londonu lahko prišlo drago, pa sva si poiskala tisti slovenski dom, in sva mal prej rezervirala, sva mela srečo sicer, ker ma ponavadi kar zasedeno, takrat pa ni mel.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#65 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26073 posts
  • Gender:Female

Posted 02 July 2009 - 06:37 PM

Haha Rea nice - I appreciate the singing. biggrin.gif Hvala za info!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#66 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 02 July 2009 - 06:37 PM

QUOTE(_Planet_ @ 2. 7. 2009 - 19:21) View Post

Nekaj me zanima (malo OT, lahko se tudi prestavi vprasanje) - ko greste tako nekam za par dni (Španija, Berlin ipd..) si vse zame zorganizirate? Prevoz, prenocisce..
Pa kaj potem pocnete tam, ker, ce prav razumem vse skupaj ni misljeno kot dopust, ampak kaj pa vem..shopping & fun izlet?
I wanna know 'cause I wanna go too, ampak kot prvo se mi ne da organizirat (agencij ne maram) kot drugo pa, ce ne grem recimo nekam z namenom ogleda koncerta ali cesa podobnega, potem sploh ne grem.

Pri meni je takole:
40% dopust
40% shopping in zabava
20% znamenitosti
Sama si zmeraj zorganiziram (mislim s prijateljicami, nikoli preko agencij). Namen je pa fajn se met. biggrin.gif

  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#67 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26434 posts

Posted 02 July 2009 - 06:38 PM

Mi gremo ponavadi z avtom, pa šotor s sabo, pa osnovne potrebščine za kuhanje. Pa te nima kaj skrbet. Smo že skoraj celo evropo tako prepotovali. Edina dol na jugu je ponekod fajn hotel poiskat biggrin.gif , ni lih varno šotorit.
  • 0

#68 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26073 posts
  • Gender:Female

Posted 02 July 2009 - 06:45 PM

Brokoli, Ora ugotavljam, da mi malo manjka fantazije pa avanturisticnega duha. OK znamenitosti, to sem si celo zacela nekaj planirat in ogledovat, shopping nic sploh, to me utruja, niti ne vem cesa se v posamezem mestu lotiti (da je pac nekaj posebnega, cesar pri nas recimo ni). Zabava pa nekaj malega. smile.gif
Ora pa si prej pogledas lokacije, kje bi se dalo sotoriti ali se utaborite tudi kar tako kje neorganizirano?


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#69 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26434 posts

Posted 02 July 2009 - 06:49 PM

Kar je za pogledat, preberem na forumih, blogih. Za letos znam google map Sardinija satelitski pogled, že na pamet, s slikicami vred. Glede spanja pa tako: iščemo privat male kampke, ker so tudi za polovico cenejši od urejenih. Važn, da je voda, pa tud če mrzla, pa fajn je če wc-ji niso na štrbunk. Itak spimo 1-2x v enem kampu, drugače pa se notri ne zadržujemo, Tako da itak nima veze kašn je kamp.
  • 0

#70 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26073 posts
  • Gender:Female

Posted 02 July 2009 - 06:54 PM

Aha Google Earth tudi jaz preucim in se potem pocutim ze precej domace, ko pridem na lokacijo. smile.gif Ja sej s tem se strinjam, da ni potrebe o kaksnem hudem razkosju v kampu, vazno da je osnova cistoca porihtana, sam zato sem vprasala, ker, ce se kar nekam butnes s sotorom ti najbrz lahko zatezijo.


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#71 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 July 2009 - 07:16 PM

Sem prestavla temo, ker čvek ni ravno o Španiji. wink.gif


Midva navadno dopust, kot morje in oddih rezervirava prek agencije (last minute ponudba). Je najmanj komplikacij, stalo pa naju je do zdaj vedno približno enako kot če bi si sama rihtala posebej prevoz in hotel istega ranga, mogoče maksimalno kakšnih 50-100€ več, kot sva računala. Pol pa pač imava prevoz in hotel zrihtan, pa sama raziskujeva naprej, šopingirava, greva na kak izlet (tudi prek agencije, če se splača it), greva raziskovat nočno življenje (tega še najmanj, ker sva bolj penzota laugh.gif). Meni so bile do zdaj najboljše počitnice na Kreti, ko sva teden dni uživala ob hotelu, teden dni pa sva se vozla naokoli in raziskovala otok. Že doma sva si naredila okvirni plan kaj vse bi rada vidla in potem sva pač glede na to ali se nama je dalo peljat daleč ali ne izbirala destinacije, si pogledala ruševine v tistem delu, pol pa sva se šla na kako plažo kopat do poznega popoldneva. No, tak je če greva na morje nekam v Sredozemlje, na Hrvaško smo si vedno vse sami urejali. Eno leto sva šla prek agencije pa je bila cena ubijalska glede na to kaj smo dobili, pa še v soboto smo se cijazli po avtocesti, na plaži smo bili kot sardine, tisti apartma pa tud ni bil vreden svojega denarja. Nikoli več prek agencije na Hrvaško.
Drugače je, če greva na kak izlet. Npr. ko sva šla v Švico nisva šla z agencijo, ampak sva si prek neta rezervirala hostl, kupla pri nas karto za vlak in sva šla sicer z nekim ohlapnim načrtom kam in kako, ampak z veliko svobode. Pogledala bova na internetu, v vodičih kaj se splača videt, kaj ne, kaj morava pazit itd. Meni so take raziskovalne počitnice še najboljše, tako da bova letos isto naredila ko bova šla v Milan in London. Ko sem bila na ekskurziji s faksom sem bila kar živčna, ko smo imeli ves program točno določen, pa pol stvari, ki bi jih lahko pogledali nismo vidli. Jaz ful rada raziskujem mesta, ko sva bila nazadnje v Ženevi sva šla najprej na železniški do turističnega okenca, si poiskala načrt mesta pol sva pa celi dan lutala po mestu. smile.gif
  • 0

#72 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26073 posts
  • Gender:Female

Posted 02 July 2009 - 07:21 PM

QUOTE(Kalypso @ 2. 7. 2009 - 20:16) View Post

Sem prestavla temo, ker čvek ni ravno o Španiji. wink.gif

Ko sem bila na ekskurziji s faksom sem bila kar živčna, ko smo imeli ves program točno določen, pa pol stvari, ki bi jih lahko pogledali nismo vidli.


Kalypso prav jap, sej sem napisala, da je ze malo OT. ;) Hvala!

Tocno to, tudi sama opazam, da so me taksni izleti/dopust zaceli obremenjevati in, ker imam obcutek, da ve na svojih turnejah uzivate sem vprasala, kako se stvari streze. biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#73 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29010 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 July 2009 - 07:59 PM

kupiš karto prek neta, bookiraš hostel prek neta - how difficult can that be? smile.gif če je pa za daljši čas in več muvinga, se pa sproti prek neta pedena prenočišča, je vseeno bolj ziher kot da prideš in se obrišeš pod nosom. jaz osebno nisem pristašica nobenih extremov - ne totalni go with the flow niti ne to, da maš vse do zadnje sekunde dneva našopano, nekje vmes se najdem.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#74 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26073 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2009 - 12:23 AM

Špela it's not difficult, samo meni se ne da organizirat. angel.gif Hehe. smile.gif Pa sej to se gre, samo sej pravim, ce bi se kar tako odpravila v eno mesto za par dni brez posebnih ciljev bi se znalo zgoditi, da bi vse dni prespala ali kaj podobnega. Jaz znam odlicno zapravljati cas za nic. :|
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#75 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 July 2009 - 10:16 AM

Pa saj z organizacijo res nimaš neke blazno dosti dela. Par urc brskanja po internetu, da preveriš, če ima hostl dobre ocene, da najdeš najugodnejšo možnost prevoza, pa tistih par minutk, da vse skupaj rezerviraš in to je to. tongue.gif Pa saj, če greš kam imaš poseben cilj. Vsaj jaz ga imam - da raziščem mesto. wink.gif Meni se ne more kar tak zgodit, da bi prespala vse dni v hostlu/hotelu. To lahko počnem doma. Še ko sva bila s fantom na morju je hotel on vedno po kosilu kakšno urco zalegnit, jaz pa mu nisem pustila, ker mi je bilo škoda tistega časa zabit v hotelski sobi. Ko sem kje hodim v hotel itak samo spat in se stuširat. smile.gif
  • 0

#76 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 July 2009 - 11:52 AM

A bi šla katera (al pa kateri, lol) v sredo z mano u Barcelono, do pondelka, se pravi 8.-13. julij? Avion ima kandidat že plačan, prispeva samo za hostel za 5 nočitev z zajtrkom v privat sobi za dva- 135€.
Anyone?
  • 0

#77 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 05 July 2009 - 02:04 PM

woot.gif

Tell me more oops.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#78 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 July 2009 - 03:03 PM

Tole je link od apartmajev, kjer je rezervirana soba s privat kopalnico. 5 nočitev z zajtrkom po 27 evrov, torej 135€.

Avion je v sredo dopoldne, če se ne motim 10:55, vendar je iz Benetk. Nazaj grede pride iskat moj oči. Za tja se je še treba nekak zmenit, ker zdej k ta moja kolegica ne gre, mi pač odpade tudi prevoz do tja z njeno mamo ane, kar je bil sicer originalni plan.
Leti se z myair-om. Ker je pa pri teh nizkocenovnikih tako, da je treba kufer posebej doplačat, sva takrat s kolegico plačale le za enega, tko da se gre z minimalno prtljage.

Če te še kej zanima, kar vprašaj. Trenutno sicer še čakam na odgovor enega ful dobrega kolega, ampak itak mislim, da ne bo mogu it, tko da sm odprta še naprej. wink.gif
  • 0

#79 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 05 July 2009 - 04:27 PM

Hah, po pričakovanjih ta kolega ne gre- Nincha, you've got a free spot! tongue.gif (or anyone else)
  • 0

#80 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 05 July 2009 - 04:33 PM

Joj res me mika da bi šla, samo vem da mi starši nikol ne bi pustil da grem z nekom, ki ga ne poznam. Pa še oktobra gremo s šolo. Čeprou je res da je fuul ugodno, hjooj oops.gif
  • 0

After all this time?

Always.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users