Jump to content


Photo

Ležišče


  • Please log in to reply
123 replies to this topic

#61 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30872 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 May 2020 - 09:21 PM

Ja, trije na 160 smo malo težje, ampak predvsem zato, ker se tamala nalima name in nismo na tretjinah, temveč sva midve obe skupaj stisnjeni na moji strani, gospod pa spi čisto enako kot ponavadi, edino kakšna brca od K ga takoooo zmoti, hahaha :)
  • 0

#62 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17031 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2020 - 07:15 AM

V najstniskih letih spanca ne rabis, ali se pa potem kak drug dan naspis na zalogo :D Midva sva tudi s takratnim fantom takrat komot prespala na 90x200 brez problema. Nasploh sem z leti cedalje bolj komot in manj fleksibilna (ala kraljicna na zrnu graha, zato tudi nosim sabo povster, pa se vzmetnico bi, ce bi jo lahko spakirala v mini paket).

 

Jaz ne verjamem, da se je v dveh kdo dejansko lahko naspal na enem jogiju 90, ali celo 80, seveda pa smo 'prespali' po sili razmer. :D Tisti jogiji v študentskem domu so morali bit 80 x 200, tako ozki so se mi zdeli. Travme :D Moram enkrat videt v živo, kako prostorna je 160x200.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#63 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23600 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 May 2020 - 09:23 AM

Meni je 140 preozko. Ga imam sedaj in če že en otrok pride k meni, mi je premalo. Kaj šele, da bi D prespal, ko ima 100kg

Udobje se mi začne pri 160, še raje bi imela 180.

Vedno sem spala brez otrok vmes.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#64 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2020 - 09:36 AM

Midva imava 140x200 in nama je cist ok. Je pa res, da nisva nekaj posebej visoka in široka, pa tud oba spiva precej mirno, brez premetavanja. Preozko je bilo le, ko je med nama spal P., kar pa ni bilo dolgo.

Sva pa letos po 9,5 letih zamenjala dotrajano Ikeino vzmetnico za Dormeo iMemory in sva zaenkrat zelo zadovoljna.
  • 0

#65 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18024 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 11 May 2020 - 11:28 AM

Midva imava 160,za naju je ok, ko je Jakob pri nama, je pa vseeno, če bi bilo 3m,on bi se tiščal k enemu.
  • 0

#66 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25346 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 May 2020 - 12:11 PM

Haha, to je tudi res. V mansardi sem dala jogije skupaj na tla, tako da je od stene do stene (270cm), pomaga pa samo v smislu, da bi ona eni strani zraven tebe zaspala, potem se pa stran od nje odkotalis.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#67 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3165 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 13 May 2020 - 06:26 AM

Midva imava 180x200, ko sva bila še v njegovi sobi sva imela 140x200 pa nama je bilo tudi čisto ok ampak tole je boljše ker se oba precej obračava v spanju
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#68 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25346 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 October 2020 - 02:28 PM

Ta postelja mi je takoj padla v oci, krasna mi je. Edino noge bi dala drugacne. tufjord-gestoffeerd-bed-djuparp-donkergr

 

tufjord-gestoffeerd-bed-djuparp-donkergr

 

IKEA tufjord


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#69 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 October 2020 - 03:01 PM

Joj, jaz pa vse kar vidim je, da se takoj na tej barvi/materialu pozna vsak las/dlaka/prah.
  • 0

#70 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3524 posts
  • Gender:Male

Posted 26 October 2020 - 03:09 PM

Jaz pa raj za pršice :D


  • 0

#71 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17031 posts
  • Gender:Female

Posted 26 October 2020 - 03:26 PM

Ja na zadnje dva posta :D pa je drugače lepa.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#72 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 26 October 2020 - 03:26 PM

Jaz se sprašujem, če to blago lahko opereš :D

If not, gravž po enem letu, vzglavje še prej.

 

Drgač pa lepa.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#73 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 26 October 2020 - 04:15 PM

Saj kavca tudi ne peres... Jaz se pomojem nisem 10x naslonila nanjo. Vlezem se in vstanem.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#74 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82921 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 October 2020 - 04:17 PM

^ Ja, tocno. Midva imava tudi podobno posteljo in se mi zdi hvalezen material, je pa res, da Lars nima dostopa v zg. nadstropje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#75 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14835 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 26 October 2020 - 04:24 PM

Kakšna vojna proti postelji :lol: 

 

Meni se zdi ful lepa. Z vodnim sesalcem lahko verjetno čist fajn opereš.

 

Edini pomislek, ki ga imam, je, da je tak stil, ki se ga naveličas/bo šel ta trend iz mode v roku parih let.. ampak vseeno. Si totalno predstavljam s kako lepo stensko poslikavo/tapeto (gozdna ali kaj podobno rastlinskega..) - mi je božanska ta barva. Ali pa posteljnina malo bolj posebna. Sem pa lani recimo samo blazine v tem ikea blagu naredila, pa sem jih že letos vrgla ven is spalnice, ker mi ni več ustrezalo in sem šla na svetlejšo varianto. 

 

 

71Zehe5B0uL._AC_SL1001_.jpg


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#76 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16568 posts
  • Gender:Male

Posted 26 October 2020 - 04:25 PM

Jaz sem Yogija ravno 2 dni nazaj ujela, da si na stranicah brusi kremplje. In ni bilo prvic, ker je na drugi strani tudi zmuckano. Na to idejo je prisel po treh letih, usivc.

Vecina slovenskih his je iz mode ze dan pred temeljno plosco pa se nihce ne sekira :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#77 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25346 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 October 2020 - 06:28 PM

Haha, kar naenkrat 8000% povprečne aktivnosti v tem razdelku. Nisem pomislila, da bo moj okus tako kontraverzen :D

Meni se ne zdi ful občutljiva ta tkanina ... Mogoče Coco še kaj poreče na to temo. Kavč imava nekje napol med tem in občino tkanino, pa se mi zdi ful hvaležen glede prahu ipd. Za posteljno vzglavje z kamor se morda naslonim 5x na leto (pa še takrat podložimo povster zaradi udobja), ne pa še manj skrbi, da bi se umazalo ;) Pač posesaš prah z nastavkom in je to to. Morda vsake toliko obrises z vlažno krpo. Za modo se pa hudo ne sekiram, nimam sredstev, da bi menjala vsakih x let (niti želje ;)).

Me je pa čisto zaneslo med gledanjem pohištva za stanovanje, taka postelja ni dovolj multifunkcionalna, da bi sploh razmišljala o njej, mi je bila pa do zdaj edina všeč : D Mami je že rekla, da če mislim komplicirat, dobim turbo maximus. Ona pa pograde po meri gleda, ampak ne zase. LOL
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#78 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 26 October 2020 - 08:05 PM

Saj kavca tudi ne peres... Jaz se pomojem nisem 10x naslonila nanjo. Vlezem se in vstanem.

Jaz ga, ker lahko slečem prevleke in zamenjam. Tudi naslednji kavč bo takšen. Pa jaz berem v postelji in bi se umazalo vzglavje.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#79 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23600 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 27 October 2020 - 06:49 AM

Pa jaz berem v postelji in bi se umazalo vzglavje.


Enako.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#80 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27091 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 October 2020 - 09:16 AM

Coco na telefonu ne vidi dobro razbrati s slike. :) Kaj je to, nek (predvidevam da sinteticni) plis?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users