Jump to content


Photo

kdaj ste se začale ličit???


  • Please log in to reply
156 replies to this topic

#61 lepotička100

lepotička100

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:Roogaška Slatina
  • Interests:šport

Posted 15 December 2005 - 02:45 PM

Jes sm zdaj stara 13 in sm se do zdaj z maskaro sam parkrat z glosom pa se bolj redno. oops.gif
  • 0
Caw

#62 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 December 2005 - 09:38 AM

Jst sm že napisala, ampak bom še enkrat biggrin.gif
Začela sem se mazat v sedmem razredu in to samo z maskaro, da mi je mal učke poudarl. Tut zdej uporabljam maskaro, pa korektor in labello + učasih še črno barvico, samo se z njo ne namežem ful na debelo, ampak čist mal 8) Pa poleti uporabljam učasih še face illuminator od Revlona...drugače pa pudra abosolutno ne!
Poznam primerke, k vsak dan med odmorom v šolski wc, pa puder gor...in to dejansko 3kg pudra, da zgleda k, da majo fris obložen s pudrom! Da, ne omenjam...starost: 13-14let blink.gif
Pa tko k starejši govorijo, kok se oni niso mazal...to bi lahko tut jst zdej rekla - jst v četrtm razredu sploh nisem razmišlala o ličilih, zdej pa vidm kako 11 letnce hodjo namazane s senčkami, maskaro... rolleyes.gif Grozaaa, vedno slabše ermm.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#63 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 December 2005 - 01:36 PM

face illuminator od Revlona kaj je to?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#64 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 December 2005 - 01:39 PM

Highlighter. Osvetljevalec.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#65 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 December 2005 - 01:43 PM

QUOTE(sonchika)
Highlighter. Osvetljevalec.

ampak jz si še zdaj ne predstavljam-kako se to nanaša,na kak način?po pudru...al kr tko-a po celm obrazu al sam po ličncah-pa zakaj bi kej tazga sploh nanašu- rolleyes.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#66 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 December 2005 - 02:30 PM

Suha koža ponavadi nima leska (včasih tudi normalna koža). Nanaša se čez puder pod obrvi (da optično odpre oči), okoli nosa, tudi na ličnice. Pač, gre za vizualne prevare.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#67 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 December 2005 - 03:08 PM

od 6ga do 8ga razreda glosi, v sredni pa use od pudra do senck, maskare...
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#68 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2005 - 08:44 PM

Jaz sm začela v kakšnem šestem, sedmem razredu z maskaro in obravano kremo, pol pa je počasi postal aktualen še puder (predvsem zaradi najstniških mozoljev) itd.

Jaz se drugače ličim vsak dan, bolj na izi - maskara obvezno, pol pa navadno še puder in lip gloss. Zvečer pa rada malo eksperimentiram,vse od smoky eyes, pa do rahlo odštekanih senčk. Nase pa verjetno nikoli ne bi mogla dat rdečila za lička. laugh.gif
  • 0

#69 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 December 2005 - 09:29 PM

Začela sem se ličiti v prvem letniku. Prej sem bila naličena le enkrat ali dvakrat pa še to enkrat za valeto, enkrat pa se trenutno ne spomnim kdaj.
Ličim se dokaj redno, čeprav včasih raje malo potegnem spanje in potem ni časa za ličenje in grem od doma nenaličena. Ampak se s tem sploh ne obremenjujem, ker tudi sicer ne pretiravam z količino make-upa. Navadno uporabljam samo maskaro in svinčnik za obrobo oči ter pa lip gloss. Ob posebnih priložnostih oziroma ko se mi da pa še senčilo. Pudra ne uporabljam, ker imam lepo kožo in ga ne rabim.
  • 0

#70 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 December 2005 - 09:36 PM

Jst si ga ne dam čez puder, ker ga ne uporabljam biggrin.gif Par kapljic si stisnem na roko in si razmažem po obrazu wink.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#71 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 December 2005 - 10:59 PM

QUOTE(TASH)
Jst si ga ne dam čez puder, ker ga ne uporabljam biggrin.gif Par kapljic si stisnem na roko in si razmažem po obrazu wink.gif

kaj si ne daš čez puder? biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#72 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 December 2005 - 11:18 PM

vrjetn face illuminatorja
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#73 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2005 - 11:18 PM

Jst sm začela tam nekje pri 13,14 z občasno maskaro (ki sm jo ukradla mami biggrin.gif ) potem sm to prakticirala vedno bolj redno in zdej se namažem vsak dan, ampak samo korektor, maskara in eyeliner. pudra ne maram, ker mi ni všeč izgled, poleg tega pa imam na obrazu od njega čuden občutek.

sicer pa se začenjajo res ličit že zelo mlade, vidim po cesti 11-12 letne punčke napudrane, našminkane kot 40 letnice-meni se to zdi noro.
  • 0

#74 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 December 2005 - 11:28 PM

ja, in to po moznosti s kaksnim cist x odtenkom pudra (cim temenejsim, da zgledajo bolj zagorele) rolleyes.gif vrat pa bel rolleyes.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#75 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 18 December 2005 - 12:49 AM

js sm zacela konec prvega letnika... oz kdaj vmes sm tudi pozabila samo zdej pa mam prav stalno nujno vsak dan maskaro gor in to mogoce se prevec k zmeri hocm naredit tak ucinek da se res vidi že na deleč kako so tepalnice dolge. drgac uporablam se gloss. mogoce kdaj dam puder gor pa to samo tko ko imam cas zjutrej. po mojem če bi ustajala zjutrej prej bi mela ga vsak dan gor. v osnovni pa sm vedno uporablala labello že tak 5klas ker pač tudi mali otroci morajo skrbet za lepe ustnice sploh pozimi da ne krvavi tongue.gif in drgac pa se kdaj tko debelo namazem s crno okol očk da me sam gleda folk. al pa ko me flesa in si dam živo rdeco sminko. nobenemu ni vsec sam meni je ful smile.gif in briga me če druge moti mogoče so mi samo fouš ker si sami ne upajo dat take barve twisted.gif
  • 0

#76 *Živa*

*Živa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 29 posts

Posted 20 December 2005 - 09:30 PM

Maskaro sem začela (sicer samo en nanos) uporabljati v sedmem razredu, pravo "plozanje" pa se je začela v prvem letniku in sicer maskara, puder, barvice, senčke. No, odkrit povedan sem v srednji šoli kar pretirava in sem imela eno "fasado" na obrazu, na faksu pa sem s tem oladila in sem uporabljala samo maskaro, senčilo, barvice in gloss. Pri tem ostajam še danes, le da je make up za v službo bolj nežen, zvečer pa prisegam na smooky eyes, pa mogoče kakšno bolj "konkretno" senčko, rdečilo za lička in seveda gloss.
  • 0

#77 miss @

miss @

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts
  • Location:w njegovem srchu
  • Interests:muska, šminkanje

Posted 17 January 2006 - 05:59 PM

jst sm se začela u 7 razredu sam tkrt sm se mal preveč mazala pol mi je pa en sošolc reku da zgledam k da bi premog kopala pol sm pa mal zmanšala
  • 0
school is pratice 4 the future
and pratice makes you perfect
but nobody`s perfect
so why the practice?

#78 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 17 January 2006 - 06:29 PM

biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif premog kopala, lol. biggrin.gif

Meni pa so pravli, če sem oči v avspuh tišala biggrin.gif

Drugače pa sem jaz tudi mela trenutke v srednji šoli, ko sem konkretno pretiravala. Šele potem mi je postalo jasno, kaj pomeni manj je več. In nekak mi je natural look zakon za čez dan, duška pa si dam če grem ven čez vikend (smokey eyes so zakon, samo so še v fazi razvijanja).
  • 0

#79 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 January 2006 - 07:28 PM

7 razred (14l.), sicer samo maskara (rjava, črna, modra, zelena), kasneje kšn gloss. Barvica v prvem l. sr. šole, kasneje v vedno debelejših slojih laugh.gif + močna senčila (črno in rdeče), barvice za usta v "koralnih" do rdečih tonih, pa je prišel puder (ultra bel), pa tekoči, pa tuš... Tipična "metalka" rolleyes.gif
Zdej je tud men všeč "natural look", nekak bolj pridejo do izraza unikatne lastnosti obraza. Zvečer pa povdarek, jasno (oči, usta, pudra probam nucat čim manj).
Joooj jz pišem prevelka sporočila - ne me linčat oops.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#80 mandy*

mandy*

    sramežljivec

  • Člani
  • 44 posts
  • Location:nikjer

Posted 17 January 2006 - 08:42 PM

Ne vem točno kdaj sem začela. Se mi zdi da tam okrog 14 leta, ampak še vedno ne pretiravam z ličili. Maskaro, senčilo, črno barvico, glos sicer uporabljam vsak dan (služba), vendar ne nekaj vpadljivega, samo toliko da izgleda lepo-urejeno. Za marsikatero stvar niti ne vem kako se uporablja biggrin.gif . Puder pa sploh uporabljam v redkih primerih (npr. ko gremo žurat), pa še to bolj na predelih podočnjakov, ne celega obraza.
  • 0
mandy*




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users